18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się stało chłopu, nie pojmuję...

Halman • 2020-12-18, 13:49

Gorący olej mu się na bużkę spuścił czy co? :niggasmile:

Kamil3l

2020-12-18, 18:47
maybeme napisał/a:

Maska spawalnicza i elektroda lezy obok, ciekawe co spawał.



no właśnie, pewnie spawał tą oponę co wyj***ło. Ale my teletubisie jej nie widzimy.

dżonyłojlker

2020-12-18, 18:47
T3RMINATOR napisał/a:

Ciężarówka stoi tuż obok. Kompresor też widać a opony nie ma bo wyj***ło ją w kosmos a jego przy okazji upie**oliło olejem.



Ciężarówka stoi obok, fakt, ale normalnie na kołach.

T3RMINATOR napisał/a:

To chyba niewidomy jesteś albo co najmniej niedowidzący



Napisz w której sekundzie tego nagrania widzisz tę felgę bez opony, czy co tam sobie uroiłeś. Rozumiem, że ta opona w 00:14 to nie ta wyj***na w kosmos?

Halman

2020-12-18, 20:14
Gmork napisał/a:

Ciężarówka stoi obok, fakt, ale normalnie na kołach.
Napisz w której sekundzie tego nagrania widzisz tę felgę bez opony, czy co tam sobie uroiłeś. Rozumiem, że ta opona w 00:14 to nie ta wyj***na w kosmos?


czuję ze nie napisze... :-D

Kutasiarz

2020-12-18, 20:48
Może chłop dostał jakiejś zapaści czy coś, a twarz w oleju uj***na, bo on zawsze w robocie tak się upie**oli.

bercisko

2020-12-18, 20:52
Kamerzystę popie**oliło.

za...........zh

2020-12-19, 10:26
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



Tak czytam te twoje wypociny "serwisanta" i mam wrażenie, że jedynie co serwisujesz to własnego ku*asa łapą i dziurę w dupie kijem od szczotki.

wwo19994

2020-12-19, 10:46
Moim zdaniem po prostu chciał być ciemniejszy, podobno w ich wiosce według legendy miał się urodzić przepotężny bohater o najciemniejszej twarzy ze wszystkich który będzie obdarowany niesłychanymi mocami.

niefartt

2020-12-19, 13:16
pie**olony ch*j kamerzysta !! zayebać ch*ja !!

Attero132

2020-12-19, 13:35
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



na moje oko to 20Mpa a 200 barów...

werther

2020-12-20, 00:43
Zbysław napisał/a:

Serwisuje około 60 koparek w południowej polsce
chłop odkręcić korek z miski olejowej w celu jego spuszczenia ale popełnił błąd zrobił to nie zgodnie ze sztuką silnik był mega gorący jeszcze i nie odkrecił wlewu oleju
było okropne ciśnienie a ten wziął się za podkręcanie korka miski olejowej
Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz



Serwisuje, chłop odkręcić, polsce, nie zgodnie - jak ty serwisujesz tak, jak piszesz, no to k***a ja pie**olę...

Nikczemny_Płód

2020-12-20, 10:20
Sąsiad skończył podobnie przy wymianie oleju w aucie.

Co ciekawe, na moją sugestię by odkręcił najpierw wlew oleju powiedział, że nie da rady bo jest jeszcze gorący. Prawdopodobnie byłem ostatnią osobą która widziała jego twarz prze oparzeniami. Skutek? Oparzenia 60% powierzchni twarzy + operacja oka (wtopione opiły).

U różowej zaś, sąsiad zmarł w skutek spalenia. Spawał bak paliwa bo był nieszczelny. Akcja z tego roku, Milicz, można wyguglować.

U kolegi w warsztacie as uciął sobie 4 palce, podczas wyciągania silnika. Źle założył belkę do podwieszania, silnik spadł mu misą olejową na dłoń.

Ogólnie czasami odnoszę wrażenie, że dla niektórych serwis auta może być niebezpieczniejszy niż spawalnictwo podwodne :roll:

Fatalna pomyłka 120 stopni oleju z opilkami z ciśnieniem 20 barów prosto w twarz

Chyba 2 bary, a konkretnie 3. Silnik diesla ma mieć w oleju 300-450 kPa

Attero132

2020-12-20, 11:06
@up Bardziej prawdopodobne że on jakies przewody hydrauliczne zaczął rozkręcać

Hyena83

2020-12-20, 13:27
Niech ktoś uciszy tego psa