18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co się może stać z dzieciakiem pozostawionym na parkingu

the47 • 2013-07-25, 01:49


sorki, że z tubki, ale jeszcze nie mam tego na dysku.

kurwiduplo

2013-07-25, 10:56
KamayPL napisał/a:

Niestety ale tak się dzieje coraz częściej. A ja za uratowanie głupiego psa dostałem nakaz wymiany szyby oraz zapłatę za mandat ... co się dzieje z tym krajem ??



Prawda, ja akurat kiedyś zostawiłem radio w nagrzanym samochodzie, to ktoś wybił szybę i je uratował, ale za szybe sam musiałem płacić

Sauer

2013-07-25, 10:57
selekcja naturalna... a niech sobie 'murricańce sie gotują, mniej ich, lepiej dla swiata.

Suka_Blyat

2013-07-25, 10:58
Największą karą będą wyrzuty sumienia i cierpienie psychiczne rodziców

Da...........id

2013-07-25, 11:12
Tylko kobieta jest w stanie zrobić coś AŻ tak głupiego.

herbalix

2013-07-25, 11:18
Iperyt669 napisał/a:

Powinna bachora schować do bagażnika żeby nie było przypału



ostatnio zostawiłem na noc w bagażniku puszkę coli. gdzieś ok południa, gdy w samochodzie był już piekarnik, puszka z colą z bagażnika była dalej zimna i nawet spocona.

ostatnio czytałem artykuł o tym jak szybko wzrasta temperatura w samochodzie i oto trochę faktów:
czarny land rover discovery przy temperaturze powietrza 19stC temperatura w samochodzie w ciągu 10 minut z 22,8 wzrasta o 5st. po 20 minutach jest już 35,4 a po 30 minutach 45,3 st C. żródło: brać łowiecka 7/2013.

Lares86

2013-07-25, 11:24
Kto k***a kierowcą był??

elane

2013-07-25, 11:31
Nie tylko Amerykanie są idiotami. Sama była świadkiem identycznej sytuacji przed bodajże Auchanem w zeszłe wakacje. Tyle, że mądrym rodzicem był facet. Zostawił swoją córkę w aucie w temp +30 stopni na zewnątrz. Krzyk i płacz dziecka był... okropny. Jakiś koleś wybił szybę, wyciągnał dziecko. Tatuś jak wrócił to jeszcze z łapami do kolesia wyskoczył i ostro k***ował, że go posądzi u straty materialne w postaci szyby. Jak ludzi się na niego darli, że jest jębniety i powinno mu się odebrac dziecko, to nie widział problemu w pozostawieniu dziecka w aucie w upale. Eh.

magdalenkkaa

2013-07-25, 11:55
Ehh poplakalam sie az... To Przykre ze ludzie nie mysla o swoich pociechach a wazniejsze jest dla nich auto... czy na prawde ciezko jest zabrac dziecko ze soba do sklepu ? czy na prawde nie boja sie ze tym co wybije szybe bedzie pedofil i zrobi krzywde bezbronnemu dziecku ? Juz samo to powinno im mowic ''Zabierz je ze soba!!!''
Glupota... ktos tu napisal ze przezywanie tragedii bo zmarlo dziecko, jest wystarczajaca kara dla rodzicow - Ooo ! faktycznie ! Powiedz to Katarzynie W. ! Po co ma siedziec w wiezieniu przeciez wystarczajaca kara jest cierpienie za smierc dziecka !!!
I kto tu jest 'madry' -.-'

Myszka696

2013-07-25, 12:03
Jakim trzeba być debilem żeby zostawić dziecko w nagrzanym samochodzie. Psa bym nie zostawiła w taki upał a co dopiero takiego maluszka.. Przykre jest to,że niewinne dzieci muszą płacić za błędy swoich nieodpowiedzialnych rodziców.

Kuriki

2013-07-25, 12:08
magdalenkkaa napisał/a:

Glupota... ktos tu napisal ze przezywanie tragedii bo zmarlo dziecko, jest wystarczajaca kara dla rodzicow - Ooo ! faktycznie ! Powiedz to Katarzynie W. ! Po co ma siedziec w wiezieniu przeciez wystarczajaca kara jest cierpienie za smierc dziecka !!!
I kto tu jest 'madry' -.-'


Kasia jest psycholem nadającym się do "leczenia" (BTW "leczył bym" :amused: ). Tu w temacie, jest mowa o tych, którzy podejmują błędne decyzje, a nie patologicznych przypadkach zabijających dziecko bo ich wk***iało.

Arczi.Milano

2013-07-25, 12:29
Tym łomem to jeszcze powinna dostać ta tępa dzida i ludzie co przechodzili i nie reagowali.

kryniusan

2013-07-25, 12:30
rozpłakałem się :(

MonroeHutchen

2013-07-25, 12:54
3:08 od razu wiedziałem, że fajny chłop

contowsky

2013-07-25, 13:33
takie nieodpowiedzialne osoby po prostu nigdy nie powinny zostawać rodzicami