18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co robić w przypadku kontaktu z pszczołami?

~Velture • 2023-04-30, 11:07
.. Na pewno nie to :ciasteczkowy:


Maniecky

2023-04-30, 14:38
Czyli koles zrobil z siebie kretyna...myslal ze jest Indiana Jones a tu ch*j...zmywarka miala lepszy plan reagowania niz on

luxpiotr

2023-04-30, 14:54
Spec od pszczółek haha Życie zweryfikowało jego wiedzę :lol:

opółnocyuciebie

2023-04-30, 15:43
Szkoda, że pociąg akurat nie przejeżdżał. To by rozwiązało ich problem.

danielusx25

2023-04-30, 16:22
pie**olony znawca kazal jej sie nie ruszac ciekawe gdzie to uslyszał przecież przez jego debilizm on juz pewnie nie zyje od tysiąca ukąszeń ani na skeunde nie wolno sie zatrzymywać tylko sp***lalac ile wlezie w las jest to naprawdę trudno ale innej oopcj niema chyba z egdzies jest woda w ostateczności jedynie co to zaszkodzil jej i sobie

szefooo

2023-04-30, 16:56
Na YT jest cały materiał z tej wycieczki. Dziewczynę ktoś chwycił za ramię i ratował po drugiej stronie mostu. Typ też finalnie uciekł. Okazało się że ataki pszczół są w tym miejscu normą bo gniazda wiszą pod mostem. Tubylcy sa przygotowani na to i po obu stronac mostu maja sucha trawę którą natychmiast rozpalają i stają w dymie. A wiadomka że pszczoła w dym nie wlatuje. Finalnie nic im się nie stało. Ktoś tu pisał że sp***alać 500m. Tubylcy powiedzieli że możesz sobie sp***alać ile ci sie podoba. Jak nie staniesz w dymie to cie te pszczoły zapie**olą czy to 50m czy 80 nie ma zaczenia.

7wporzondku

2023-04-30, 18:00
szefooo napisał/a:

Na YT jest cały materiał z tej wycieczki. Dziewczynę ktoś chwycił za ramię i ratował po drugiej stronie mostu. Typ też finalnie uciekł. Okazało się że ataki pszczół są w tym miejscu normą bo gniazda wiszą pod mostem. Tubylcy sa przygotowani na to i po obu stronac mostu maja sucha trawę którą natychmiast rozpalają i stają w dymie. A wiadomka że pszczoła w dym nie wlatuje. Finalnie nic im się nie stało. Ktoś tu pisał że sp***alać 500m. Tubylcy powiedzieli że możesz sobie sp***alać ile ci sie podoba. Jak nie staniesz w dymie to cie te pszczoły zapie**olą czy to 50m czy 80 nie ma zaczenia.



O i tego komentarza szukałem

Hollo

2023-04-30, 18:20
A jak by tam pierdnac i podpalic.

shoe5maker

2023-04-30, 20:46
Chciał egzotyki to ją dostał.

7wporzondku

2023-04-30, 20:55
szefooo napisał/a:

Na YT jest cały materiał z tej wycieczki. Dziewczynę ktoś chwycił za ramię i ratował po drugiej stronie mostu. Typ też finalnie uciekł. Okazało się że ataki pszczół są w tym miejscu normą bo gniazda wiszą pod mostem. Tubylcy sa przygotowani na to i po obu stronac mostu maja sucha trawę którą natychmiast rozpalają i stają w dymie. A wiadomka że pszczoła w dym nie wlatuje. Finalnie nic im się nie stało. Ktoś tu pisał że sp***alać 500m. Tubylcy powiedzieli że możesz sobie sp***alać ile ci sie podoba. Jak nie staniesz w dymie to cie te pszczoły zapie**olą czy to 50m czy 80 nie ma zaczenia.



O i tego komentarza szukałem

vengo

2023-04-30, 21:42
To jest ten słynny most na Sri Lance.
Tak, czy owak ta laska spuchnie, albo od użądleń pszczół, albo od sp***alania, bo trasa długa i jest daleko od zabudowań.

PS. Ja jebię, już by było po mnie, mam uczulenie na jad pszczeli i spuchłbym bardziej niż maskotka-oponka Michelin...

Ferdynad

2023-04-30, 23:32
Ronin69 napisał/a:

się



A ja że ściągnie bluzkę

:-D

willoo

2023-05-01, 01:15
k***a, jak można być takim idiotą...

Janko

2023-05-01, 01:17
j***ć te pszczoły ch*j im w dupę

neo001

2023-05-01, 02:10
szefooo napisał/a:

Na YT jest cały materiał z tej wycieczki. Dziewczynę ktoś chwycił za ramię i ratował po drugiej stronie mostu. Typ też finalnie uciekł. Okazało się że ataki pszczół są w tym miejscu normą bo gniazda wiszą pod mostem. Tubylcy sa przygotowani na to i po obu stronac mostu maja sucha trawę którą natychmiast rozpalają i stają w dymie. A wiadomka że pszczoła w dym nie wlatuje. Finalnie nic im się nie stało. Ktoś tu pisał że sp***alać 500m. Tubylcy powiedzieli że możesz sobie sp***alać ile ci sie podoba. Jak nie staniesz w dymie to cie te pszczoły zapie**olą czy to 50m czy 80 nie ma zaczenia.



sp***alać potrafię, a i pszczoły tak łatwo nie użądlą sp***alającego. Ile ten most ma długości, co to za tubylcy, oraz co to za agresywna odmiana? Szerszenie jeszcze bym zrozumiał.

Stelmanson

2023-05-01, 03:17
k***a az mi sie przypomniało jak na mnie sie rzuciły kiedyś, cały rój. Przej***na sprawa, całe uda dupsko plecy i głowa pogryzione i to tak że dziury robiły w skórze. Mieszkam na wsi i rodzice mają gospodarstwo, wyprowadzałem wtedy krowy. Mamuśka mi opowiadala że gdy podeszła do tych krów zobaczyć czy wszystko z nimi ok to z dziur w skórze wychodziły j***ne jak z jakiichś dziupli