18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co robi moher?

phrontch • 2020-04-07, 08:28
Narrator wyjaśnia

Tr...........ty

2020-04-07, 12:46
Elektoratowi jedynej słusznej partii się po prostu należą te rękawiczki

sad_pl

2020-04-07, 13:13
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pie**olic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić k***a.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.



Jest trochę racji w tym co piszesz, jest też trochę niezrozumienia. Pokaż przykład i zacznij od siebie i swoich starych?

roman970227

2020-04-07, 13:57
sad_pl napisał/a:

Jest trochę racji w tym co piszesz, jest też trochę niezrozumienia. Pokaż przykład i zacznij od siebie i swoich starych?




Trochę nie rozumiem? W jaki sposób mam zacząć od siebie? Wytłumacz mi?
Spokojnie rodzice siedzą na dupie, jedynie Mama musi jeszcze pracować



;-)

hanney

2020-04-07, 14:04
Byłem dwa dni temu na znanej polskiej stacji benzynowej i zauważyłem, że nie ma rękawiczek, była za to kartka "rękawiczki dostępne u sprzedawcy, za utrudnienia przepraszamy" - i sobie myślę "k***a, czy to kwestie przepisów, czy może jakieś cwaniaki podkradają". j***ć stare baby prądem.

Karboksylator

2020-04-07, 14:20
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pie**olic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić k***a.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.



chyba ze szkoły wracałeś i chipsów zabrakło

darkalex1

2020-04-07, 14:26
focusek napisał/a:

ahhaha to sprobuj mnie opie**olic cwaniaczku a wyjme cie z tego okienka i wyjasnie.



Nie zesraj się cwaniaczku

:lol:



:

Hans-Kloss

2020-04-07, 14:27
Do koscioła jak znalazł

robsonx79

2020-04-07, 14:33
Szanujcie mohery, jako jedyne mają obecnie gwarantowaną kasę (emerytury). Cała reszta może w każdej chwili stracić robotę.

pazzuzu

2020-04-07, 14:33
ja mam sasiadke. nie moher ale stara 78 lat. jak byly darmowe worki na kupy psie, to tylko j***na czekala az uzupelnia pojemnik i wszystkie zajebywala. psa nie ma. jak ja spytalismy po co jej tyle, to powiedziala , ze synowi w to kanapki do pracy pakuje.

IOI

2020-04-07, 16:38
pazzuzu napisał/a:

ja mam sasiadke. nie moher ale stara 78 lat. jak byly darmowe worki na kupy psie, to tylko j***na czekala az uzupelnia pojemnik i wszystkie zajebywala. psa nie ma. jak ja spytalismy po co jej tyle, to powiedziala , ze synowi w to kanapki do pracy pakuje.



strasznie duzo ludzi musi mieszkac obok tej sasiadki, bo ta historie juz slyszalem/czytalem wiele razy odkad zaczeli wystawiac te darmowe torebki na psie gowna

camson

2020-04-07, 19:03
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pie**olic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić k***a.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.


Zgadzam się! Do tego jak pracujesz normalnie to k***a nie kupisz nic na śniadanie akurat, bo jakiś tuman pie**olony te godziny wybierał zapewne z pełną premedytacją wiedząc, że ludzie o tej porze mają przerwę... A inne tumany będą dalej na te k***y głosować.

chico35

2020-04-07, 19:42
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pie**olic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić k***a.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.





czemu durniu uogólniasz ? o ile ktoś wcześniej nie skopie ci niewyparzonego pyska to i ty będziesz takim moherem

pankruk

2020-04-07, 21:01
Majstersztykiem sk***ysyństwa tego państwa jest to coś nazwane systemem emerytalnym dzięki któremu statystyczny emeryt jest biedny jak mysz kościelna, a potem taki Krzywousty rozdaje 13-tki bo doskonale wie, że dla sporej części seniorów te pieniądze to być albo nie być i potem w sondażach taki Andrzejek ma 55%. Druga sprawa, że to społeczeństwo jest z reguły tępe i nieoczytane, bez pojęcia o ekonomii czy finansach, nauczone tylko konsumpcjonizmu więc nie dziwi to jak ten kraj jest łatwo zaorany.

george196

2020-04-08, 03:05
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pie**olic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić k***a.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.



Jesteś miły, ale w sumie taki sam , bo też się zestarzejesz (zamebiejesz)

disturbed666 napisał/a:

j***ć stare baby prądem



I disturbed666 też bedzie miał więcej przyjenego samozadowolenia,a potem i tak się zestarzeje. I zostanie starą babą. ech.

AndyC

2020-05-12, 23:23
roman970227 napisał/a:

Najlepsze jest to, że zgraja internetowych bohaterów bedzie mi pie**olic jacy oni biedni. Że nie mają jak zakupów zrobić.
A taka jest prawda, że toboni kradną, wszystko wykupują.
Jeszcze ustalili dla nich godziny w sklepach 65+ od godziny 10 do 12 czy jakoś tak..
Wracam z pierwszej zmiany i nie mam jak żarcia do pracy kupić k***a.... Wykupują jak by dostaw nie było... Niech otworzą im kościoły chociaż tam by gnili.
Niech te stare ameby poumierają.



Bieda umysłowa aż piszczy. Ależ ty durny jesteś. Minimum wyobraźni i byś tak nie pie**olił od rzeczy. Albo po prostu chcesz błysnąć sadyzmem bo by należało.

:facepalm:

Słusznie Ci tu już ktoś zasugerował- swoich rodziców eksterminuj.