18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co one maja w głowię?

Smokw • 2019-09-23, 06:49
W środku przyszła posłanka :(


essek

2019-09-23, 17:08
Boga nie ma, honor kosztuje 500zł, a ojczyzna tam gdzie więcej zapłacą!

Grzyb18

2019-09-23, 17:26
tarcer123 napisał/a:

Jak dla mnie zniewazenie symbolu narodowego. Jak chce to niech wpie**ala kielki ale niech nie kpi sobie z godła.



nie zesraj się XD

TB303

2019-09-23, 18:34
tarcer123 napisał/a:

Jak dla mnie zniewazenie symbolu narodowego. Jak chce to niech wpie**ala kielki ale niech nie kpi sobie z godła.


Obraza uczuć! Mowa nienawiści! I takie tam, co nie? :lol:

edmund

2019-09-23, 19:31
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

W jej mniemaniu to nie będzie kara, a nagroda...



znam już kilka takich ,,udanych ,, związków, a teraz, po latach, są samotne z bękartem

essek napisał/a:

Boga nie ma, honor kosztuje 500zł, a ojczyzna tam gdzie więcej zapłacą!



takie mamy pokolenie, wychowane na żydzie soloszu i jego mediach,
już inna rzecz, to że większość społeczeństwa każdego kraju na świecie, jest jak bydło i łatwo nim kierować,
choćby dlatego że bydło nie ma religii, honoru, a ojczyzną jest ogólnikowy świat /pastwisko/

ellsworth

2019-09-23, 19:43
tarcer123 napisał/a:

Jak dla mnie zniewazenie symbolu narodowego. Jak chce to niech wpie**ala kielki ale niech nie kpi sobie z godła.



Znieważanie ch*ja! Tępy motłoch co daje się zabić za jakąś kolorową szmatę w imię interesów tych co na górze piramidy władzy.

Swinkwizytor

2019-09-23, 20:18
Smokw napisał/a:

Zakładam, że po prostu jesteś leniwa i nie wiesz co to za pomnik. Mogą sobie chodzić z takim transparentem, ale nie pod miejscem upamiętniania ludzi dzięki którym może kandydować do POLSKIEGO Sejmu, w POLSKIM kraju.
I nie obrażaj moich znajomych co pracują za granicą, bo większość z nich kocha Polskę i wiedz, że to pieniądze, które tu przywożą swojego czasu reperowały budżet całego kraju i naszą gospodarkę. To Ty daj sobie na luz o zacznijogarniać co się dzieje wokół.
I tu się troszkę mylisz. Co znaczy wygrana? Naprawdę chciałbym lepszej partii niż PIS. Jednak obecne wybory mają 3 scenariusze:
1. PIS wygrywa zdecydowana większością i kontynuuje rządy samodzielnie bez Konfederacji.
2. PIS wygrywa, ale musi przekupić Konfederację i stworzyć z nimi koalicję.
3. KO i reszta robią koalicję i mamy przewalone.

Co znaczy demokracja? Ludzie nadal nie wiecie o co chodzi z Trybunałem, ani tego że największy zamach na demokrację był za PO-PSL. Włączcie niezależne myślenie. Mam wrażenie, że uciekając przed jedną propagandą wpadacie w szpony drugiej.



Jesus nie istnieje i tez włącz niezależne myślenie trolu

edmund

2019-09-23, 20:24
Swinkwizytor napisał/a:

Jesus nie istnieje i tez włącz niezależne myślenie trolu



masz dowody, że Jezus nie istnieje, lub nie istniał,
napisz jakie, oraz rozszeż temat udowadniając że nie istnieje Bóg,
ale bez typowego pie**olenia, opieraj się k***a TYLKO na faktach

BooooomHeadshot

2019-09-23, 20:27
tarcer123 napisał/a:

Jak dla mnie zniewazenie symbolu narodowego. Jak chce to niech wpie**ala kielki ale niech nie kpi sobie z godła.



Jak dla mnie, pie**olisz głupoty. Większe, niż panie na zdjęciu.

Smokw

2019-09-23, 20:40
Swinkwizytor napisał/a:

Jesus nie istnieje i tez włącz niezależne myślenie trolu



Serio? Wplątałeś w to Jezusa? Co to ma do rzeczy?

ellsworth napisał/a:

Znieważanie ch*ja! Tępy motłoch co daje się zabić za jakąś kolorową szmatę w imię interesów tych co na górze piramidy władzy.



Jak możesz żołnierzy podziemia nazywać "tępym motłochem"? Czy Ty w ogóle wiesz o co chodziło w drugiej wojnie światowej? No chyba, że nie jesteś Polakiem i Tobie nic nie groziło.

Kamil1986DC

2019-09-23, 20:53
edmund napisał/a:

masz dowody, że Jezus nie istnieje, lub nie istniał,
napisz jakie, oraz rozszeż temat udowadniając że nie istnieje Bóg,
ale bez typowego pie**olenia, opieraj się k***a TYLKO na faktach



Ty katolicki matołku udowodni, że twój śmieszny bożek istnieje,bo ty wy k***y nawiedzone cofacie cały ten kraj do średniowiecza swoim wciskaniem bajek o bogach, aniołach, cudach,stworzonkach w chmurach,mesjaszu, który wszystko widzi i karze ludzi za trzepanie kity,ale już za ludobójstwo i gwałty,zbrodnie wojenne przymyka oko

sirmlcs

2019-09-23, 21:10
kto to w ogóle jest ?

edmund

2019-09-23, 23:09
Kamil1986DC napisał/a:

Ty katolicki matołku udowodni, że twój śmieszny bożek istnieje,bo ty wy k***y nawiedzone cofacie cały ten kraj do średniowiecza swoim wciskaniem bajek o bogach, aniołach, cudach,stworzonkach w chmurach,mesjaszu, który wszystko widzi i karze ludzi za trzepanie kity,ale już za ludobójstwo i gwałty,zbrodnie wojenne przymyka oko



i to pie**olenie, typowego młotka, trola z pierwszego lepszego gejowatego portalu ma coś udowodnić,
zero argumentów, za to dużo epitetów i z dupy wziętych przemyśleń prymitywa,
poczekam jednak na bardziej inteligentne rozważania oraz przemyślenia, ale już jednak od innych

Hrabia Drapula

2019-09-24, 00:00
Justynka99 napisał/a:

To, że PiS nie wygra to niestety jest już jasne. Ważne, żeby nie miał bezwzględnej większości, bo wtedy biorąc pod uwagę przestępcze zapędy Kaczyńskiego i Ziobry to więcej wyborów już nie będzie, tylko będziemy mieli obrazek z podobizną Kaczyńskiego na ścianie w każdym domu.



nie wiem czy cię zmartwię czy ucieszę, do wyborów jest jeszcze chwila, PiS takie rzeczy ludziom obieca że wygra, ludzie mają w dupie jakie są tego koszta i konsekwencję , nawet jak sami będą kradli, będzie afera za aferą to zagłosują na nich bo będzie 500+ na pierwsze dziecko, na krowę i na co będzie tylko zapotrzebowanie, warunek ? musi to być duża grupa że by opłacało się, bo np. w niepełnosprawnych nie opłaca się inwestować , a strach że opozycja dojdzie do władzy i coś zabierze paraliżuje że dupę zaciskają, takie jawne ale zamaskowane kupowanie wyborców
co do hasła, słowa to słowa, nie są wulgarne, nie są bezpośrednio do kogoś skierowane, jak by stały na polu do by nikt na to nie zwrócił uwagi , ciekawe ilu z tych pieniaczy jest praktykującym katolikiem że tak bronią boga ?

Mors_Nigra

2019-09-24, 01:25
tarcer123 napisał/a:

Jak dla mnie zniewazenie symbolu narodowego. Jak chce to niech wpie**ala kielki ale niech nie kpi sobie z godła.



Z jakiego godła, ty debilu?!

Smokw

2019-09-24, 08:30
Hrabia Drapula napisał/a:

nie wiem czy cię zmartwię czy ucieszę, do wyborów jest jeszcze chwila, PiS takie rzeczy ludziom obieca że wygra, ludzie mają w dupie jakie są tego koszta i konsekwencję , nawet jak sami będą kradli, będzie afera za aferą to zagłosują na nich bo będzie 500+ na pierwsze dziecko, na krowę i na co będzie tylko zapotrzebowanie, warunek ? musi to być duża grupa że by opłacało się, bo np. w niepełnosprawnych nie opłaca się inwestować , a strach że opozycja dojdzie do władzy i coś zabierze paraliżuje że dupę zaciskają, takie jawne ale zamaskowane kupowanie wyborców
co do hasła, słowa to słowa, nie są wulgarne, nie są bezpośrednio do kogoś skierowane, jak by stały na polu do by nikt na to nie zwrócił uwagi , ciekawe ilu z tych pieniaczy jest praktykującym katolikiem że tak bronią boga ?



Kolejny co nie wie co to za pomnik. Co Wy z tą wiarą wyjeżdżacie? Jestem w szoku. Naprawdę całkowity brak szacunku dla drugiego człowieka. Dla takich jak Ty można wszystko opluwać? Ci ludzie ginęli za Wolność , Ojczyznę, swoich bliskich i przyszłość tego kraju. Gdzie tu szacunek dla zmarłych i poległych?