18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co one maja w głowię?

Smokw • 2019-09-23, 06:49
W środku przyszła posłanka :(


kane84

2019-09-23, 10:13
edmund napisał/a:

popie**olenie kobiet na większą skalę zaczęło się od ok. 2005, dalej postępuje, ciekaw jestem co będzie za 50 lat

Powrót do korzeni i skomlenie u faceta, żeby obronił ją przed stadem negroidów, których nasprowadzały ich babcie. O ile oczywiście będą jacyś faceci wtedy (sadole - do roboty).

Slatojesos

2019-09-23, 10:28
Zluzujcie gumy w gaciach,babki sobie jaja robią a wy się podniecacie,jakim trzeba być kretynem,żeby się tak polityką absorbować

Mietek7567

2019-09-23, 10:30
nowynick napisał/a:

No i jak PiS ma nie wygrać jak nie ma z kim przegrać? Koalicja? Jedną kandydatkę macie na zdjęciu. "Byle u koryta" PSL będzie głosowało jak koalicjant każe więc po ch*j oni? Lewica? przecież to jeden ch*j co PiS tylko chce imigrantów. Konfederacja? Skończyłem osiemnaście lat, już nie...


Skończyłeś 18 lat więc wysokie podatki są dla ciebie dobre?

Kamil1986DC

2019-09-23, 10:54
tarcer123 napisał/a:

Jak dla mnie zniewazenie symbolu narodowego. Jak chce to niech wpie**ala kielki ale niech nie kpi sobie z godła.



Symbole narodowe to znieważają narodowskie, łyse przygłupy z ONR i inne takie naziolskie zwierzęta co się podpisać i wysłowić nie potrafią,a hajlują na tle godła i flagi śmiecie pie**olone i matoły w tej żałosnej odzieży patriotycznej z symbolami na niej umieszczonymi,a nie mają nawet pojęcia co one oznaczają.

krasnal_hałabała

2019-09-23, 11:39
Heh... właściwie to ja jadam czasem hummus, rzadko ale jadam, hummus jest dobry na zatwardzenie. A co do akcji na zdjęciu to jest to w przeciwieństwie do hummusu niesmaczne. Polecam też baba ganoush, mniej znana potrawa i raczej trzeba ją sobie zrobić samemu, nie widziałem żeby była w sklepie na gotowca.

Kamil1986DC

2019-09-23, 11:44
edmund napisał/a:

popie**olenie kobiet na większą skalę zaczęło się od ok. 2005, dalej postępuje, ciekaw jestem co będzie za 50 lat



Takie zakompleksione polaczki jak ty to jednak mają coś naj***ne w głowie z tymi murzynami.Pewnie ci się żonka puściła na wakacjach we Francji stąd ta trauma.Albo zdajesz sobie sprawę ze swojej ułomności jaką jest malutki penis i przez to to ciągłe pie**olenie o murzynach.Albo trzecia opcja:po prostu gdzieś tam głęboko w sobie marzysz o tym,aby paść na kolana i wziąć w usta 20cm czarną pałę przyjąć soczystego cumshota na pysk

Mamciewdupie

2019-09-23, 12:00
Z tego Bóg Honor Ojczyzna powinno zostać tylko Ojczyzna. Bóg to ściema, żeby łatwiej się umierało, a honor to w polityce naiwność (mieliśmy go, aż zanadto w Polsce sanacyjnej i nie skończyło się to zbyt dobrze - rozj***li nas bez mydła). Dlatego z tego wszystkiego jedynie Ojczyzna ma sens.

Rejti

2019-09-23, 12:08
Dajcie sobie na luz, wojownicy wielkiej lechii :roll:
Nie ma tutaj żadnego znieważenia. Co to jest wogóle znieważenie? Czujecie się "znieważeni", bo parę weganek postanowiło sobie połazić z transparentem?
I to hasło od wielu lat iest wykpiwane, również przez bardziej poważne środowiska. Bo to pusty slogan, nie znajduje żadnego odbicia w społeczeństwie.

Bóg- gdzie większość regularnie łamie przykazania swojej wiary, gardzi bliźnim i nie praktykuje?

Honor- pfff.. szkoda gadać. Kultura januszerii.

Ojczyzna- Tak, widzimy to przywiązanie do ojczyzny w tych tabunach młodych i starszych Polaków wyjeżdżającyc do UK/Niemiec.

OstatniLogin1987

2019-09-23, 12:19
w głowie to samo co na transparencie = sieczka

polakwrocek

2019-09-23, 12:22
Po 6 latach weganizmu kobieta przestaje miesiączkować. Nawet ostatnie afery w social media jak szereg wegan zostało przyłapanych na rybach albo schabowym. I potem zrobili filmy informujące iż od jakiegoś czasu jedzą normalnie , bo np kobitka ma 30 lat i nie miesiączkuje , a 3 kolejnych lekarzy jej powiedziało że bez mięsa nie ma szansy na zajście w ciąże , a co dopiero jej donoszenie ze zdrowym dzieckiem.

silwerbalk

2019-09-23, 13:12
Przeciesz opozycja to sama zbieranina kalek i pokemonów i jak pis na przegrać? Jak pis przegra (w co za ch*ja nie wierze :-) ) to z dziwienia nie będę muwić przez tydzień.... :roll:

Jedynym kandydatem na którego bym zagłosował to chyba reinkarnacja Adiego..... Bo nie ma dla mnie kandydata

kolosasz

2019-09-23, 13:52
za bekę z prawackiej napinki zawsze pjifko

Justynka99

2019-09-23, 13:59
To, że PiS nie wygra to niestety jest już jasne. Ważne, żeby nie miał bezwzględnej większości, bo wtedy biorąc pod uwagę przestępcze zapędy Kaczyńskiego i Ziobry to więcej wyborów już nie będzie, tylko będziemy mieli obrazek z podobizną Kaczyńskiego na ścianie w każdym domu.

Smokw

2019-09-23, 14:16
Katie napisał/a:

Dajcie sobie na luz, wojownicy wielkiej lechii
Nie ma tutaj żadnego znieważenia. Co to jest wogóle znieważenie? Czujecie się "znieważeni", bo parę weganek postanowiło sobie połazić z transparentem?
I to hasło od wielu lat iest wykpiwane, również przez bardziej poważne środowiska. Bo to pusty slogan, nie znajduje żadnego odbicia w społeczeństwie.
Bóg- gdzie większość regularnie łamie przykazania swojej wiary, gardzi bliźnim i nie praktykuje?
Honor- pfff.. szkoda gadać. Kultura januszerii.
Ojczyzna- Tak, widzimy to przywiązanie do ojczyzny w tych tabunach młodych i starszych Polaków wyjeżdżającyc do UK/Niemiec.



Zakładam, że po prostu jesteś leniwa i nie wiesz co to za pomnik. Mogą sobie chodzić z takim transparentem, ale nie pod miejscem upamiętniania ludzi dzięki którym może kandydować do POLSKIEGO Sejmu, w POLSKIM kraju.
I nie obrażaj moich znajomych co pracują za granicą, bo większość z nich kocha Polskę i wiedz, że to pieniądze, które tu przywożą swojego czasu reperowały budżet całego kraju i naszą gospodarkę. To Ty daj sobie na luz o zacznijogarniać co się dzieje wokół.

Justynka99 napisał/a:

To, że PiS nie wygra to niestety jest już jasne. Ważne, żeby nie miał bezwzględnej większości, bo wtedy biorąc pod uwagę przestępcze zapędy Kaczyńskiego i Ziobry to więcej wyborów już nie będzie, tylko będziemy mieli obrazek z podobizną Kaczyńskiego na ścianie w każdym domu.



I tu się troszkę mylisz. Co znaczy wygrana? Naprawdę chciałbym lepszej partii niż PIS. Jednak obecne wybory mają 3 scenariusze:
1. PIS wygrywa zdecydowana większością i kontynuuje rządy samodzielnie bez Konfederacji.
2. PIS wygrywa, ale musi przekupić Konfederację i stworzyć z nimi koalicję.
3. KO i reszta robią koalicję i mamy przewalone.

Co znaczy demokracja? Ludzie nadal nie wiecie o co chodzi z Trybunałem, ani tego że największy zamach na demokrację był za PO-PSL. Włączcie niezależne myślenie. Mam wrażenie, że uciekając przed jedną propagandą wpadacie w szpony drugiej.



Tafariel

2019-09-23, 15:11
Głosowanie w Polsce jak zwykle będzie jak wybór między kopem w mordę, a kopem w jaja... Tylko się człowiek wk***ia.