18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co naprawdę myślą o nas obcokrajowcy (bez cenzury!)

romero • 2013-09-21, 01:39
Co naprawdę myślą o nas obcokrajowcy, bez cenzury! bez słodzenia jak w telewizji publicznej gdzie zawsze jesteśmy cacy.



uwaga, filmik zawiera parę niepochlebnych opinii i niecenzuralnego słownictwa :P

Mantuanuliupu

2013-09-21, 01:50
k***a jakie politury! No niech mnie ch*j strzeli w przednie łapy!
A ten w 1:57 :shock: To chyba zmartwychwstanie Hitlera :shock:

KisamAoi

2013-09-21, 02:08
Tylko się wk***iłem w wiekoszci sami ciapaci.

MrBednar

2013-09-21, 02:09
Wiecie co jest najśmieszniejsze: prawdy o sobie dowiadujemy się od obcych. Prawdy bolesnej, szczerej, a wreszcie prawdy, która każdego w pewnym stopniu uszczęśliwi. Jesteśmy zajebistym krajem, z zajebistymi ludźmi, kulturą, życiem codziennym, lecz od nas samych zależy jak będziemy wszystko wokół postrzegać: szklanka do połowy pusta czy do połowy pełna? Wybierajcie, bo to Wasze święte i nietykalne prawo.

Pu...........le

2013-09-21, 02:09
2:32 do odstrzału

marcin1221

2013-09-21, 02:32
Nie bardzo wiem o co im biega. Każdej narodowości można zarzucić to co oni wymieniają. A to, że mówimy we własnym języku do chyba świadczy o nas dobrze. Bo mimo to, że większość z nas jest w stanie porozumiewać się po angielsku, to jeśli jestem w Polsce i spotykam obcokrajowca to nie bardzo mi się widzi gadanie z nim po angielsku. Jestem w Polsce i mówię po polsku. Jak ktoś jedzie do roboty do Niemiec albo Wielkiej Brytanii to uczy się języka jaki tam obowiązuje. A jak jakiś szwab albo angol przyjedzie to nas to ma wielki problem, że nie może się dogadać. Powiewa hipokryzją jak ch*j.

miksuss

2013-09-21, 02:41
Koleś z 0:35 ma jeden z najgorszych fryzów jakie w życiu widziałem i mówi o tym, że nosimy najgorsze ubrania D:

A ten, który twierdził, że Polskie dziewczyny są łatwe i nawet dziś jest z jedną umówiony zna słowo "szybciej" :D

premium122

2013-09-21, 03:24
Jedno sei zgadza , to fajny kraj , porzadnych , wesolych , ciezko pracujacych ludzi.Tylko zawsze mamy ch*jowe rządy.I caly wysilek idzie w p*zdu.A takie angole,szkoty co to ciezka praca sie nie hanbia (ciapatych w ogole pomijam bo ostatni raz solidnie pracowali na plantacjach bawelny)maja caly swiat u stop.
A ten co sie randka chwali to chyba do zoo idzie , przez plot do lam przeskoczy.Bo z urody to on jest smętny jak pilot bez baterii.

LICH0

2013-09-21, 08:39
Ten jeden wygląda jak Will Smith O_o (2:15)

AncientMariner

2013-09-21, 12:00
ch*j mnie obchodzi co jakieś cioty z zagranicy o nas myślą.

xbandzior

2013-09-21, 12:03
murzyn r*cha Polskie maciczki do czego to dochodzi ;-<

arkadoss

2013-09-21, 12:10
pie**oli mnie zdanie jakichś małp i brudasów

quartz75

2013-09-21, 12:17
marcin1221 napisał/a:

... A to, że mówimy we własnym języku do chyba świadczy o nas dobrze...


Nie zakumałeś o co chodzi. Dam Ci przykład, jesteś w robocie, starasz się dogadywać po angielsku, jednemu to wychodzi super, innemu kiepsko ale jakoś się kręci. Nagle się okazuje, że Twój współpracownik to Polak. W robocie o robocie gadasz z nim już tylko po naszemu. Reszta nie kuma o czym prawicie. To może wkurzać. Skąd wiem, bo byłem i sam tak robiłem. :mrgreen: