18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co naprawdę myślą o nas obcokrajowcy (bez cenzury!)

romero • 2013-09-21, 01:39
Co naprawdę myślą o nas obcokrajowcy, bez cenzury! bez słodzenia jak w telewizji publicznej gdzie zawsze jesteśmy cacy.



uwaga, filmik zawiera parę niepochlebnych opinii i niecenzuralnego słownictwa :P

Maharaja18

2013-09-21, 17:45
Tak, a sadol to elita pod względem przyjazności :D

dram09

2013-09-21, 21:34
Gdzie Julius? :P

McSzczery

2013-09-22, 02:27
Ich po prostu wk***ia to, że przyjdzie sobie 2 Polaków i mogą gadać co chcą, bo nikt ich nie zrozumie. Wyobraźcie sobie, że przyjechało do waszej pracy/szkoły dwóch ciapakow i pie**olą po swojemu. Pewnie też byście się wk***iali.

Okata

2013-09-22, 06:01
najbardziej rozpie**ala mnie to ze maja nam za zle ze mowimy w ojczystym jezyku ze "swoimi" :) toz to logiczne ze lepiej pogadac w swoim jezyku niz angielskim i sie trudzić. Co innego jakbym wogole nie znal angielskiego, i tam do wszystkich probowal po polsku mowic :P

z drugierj stroy, my gdy jedziemy do nich znamy ich jezyk, oni baaaardzo zadko znaja nasz i u nas mowia po angielsku/niemiecku/hiszpansku czy w innym jezyku :P mogli by hociaz wsie podstawowych zwrotow nauczyc xD

stopaninja43

2013-09-23, 12:43
szczerze mówiąc mam gdzieś zdanie dziabusów muslimów i obrzeźników... ;)

RavenRR

2013-09-23, 14:49
Murzyni mówią o ciężkiej pracy - to jakby dz**ka opowiadała o życiu we wstrzemięźliwości seksualnej.
Różni ludzie, różne opinie. Jedni trafią na fajnych Polaków, inny na typowego Andżeja (pisownia celowa).