18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co mówią Studenci

Hario • 2012-10-18, 19:47
Drugi filmik kolesi od "tego co mówi gimbus"


Gogul

2012-10-19, 00:43
massq napisał/a:

"Nie śpię bo odświeżam USOSa." Akurat w tym nie ma nic k***a śmiesznego :(



Po pierwsze musisz wiedzieć co to usos. Więc to jest takie cos jak elektroniczny dzienniczek w gimbazie gdzie nauczyciele wpisują oceny. po drugie jak ci wytłumacze żart to ni h*ja nie będzie śmieszny ale dobra. Więc rzecz tkwi w tym, ze jeśli miałeś egzamin a wykładowca mówi ci, że dzis bedą oceny a ty chcesz wiedzieć czy oj***łeś i musisz sie uczyć tego gówna jeszcze raz lub czy zdałeś i możesz zalać sie w trupa, to siedzisz na usosie i odświerzasz go żeby jak najszybciej mieć jasno postawioną sprawę.

Nie ma za co.

Awokado

2012-10-19, 00:53
Gogul napisał/a:



Po pierwsze musisz wiedzieć co to usos. Więc to jest takie cos jak elektroniczny dzienniczek w gimbazie gdzie nauczyciele wpisują oceny. po drugie jak ci wytłumacze żart to ni h*ja nie będzie śmieszny ale dobra. Więc rzecz tkwi w tym, ze jeśli miałeś egzamin a wykładowca mówi ci, że dzis bedą oceny a ty chcesz wiedzieć czy oj***łeś i musisz sie uczyć tego gówna jeszcze raz lub czy zdałeś i możesz zalać sie w trupa, to siedzisz na usosie i odświerzasz go żeby jak najszybciej mieć jasno postawioną sprawę.

Nie ma za co.


Ty chyba naprawdę studiujesz europeistykę :samoboj:

Chłopak napisał, że w tym nie ma nic śmiesznego, ale Ty jesteś student kozak i musiałeś... a z resztą :idzwch*j:

niedzwiad

2012-10-19, 00:56
tu chyba opisane zostało środowisko warszawskiej europeistyki i polityki społecznej :roll:

AntyNwo

2012-10-19, 01:06
Ten w okularkach dobry agent :D

krzychu6

2012-10-19, 01:33
Jak porównuję ze swoimi studiami w przeszłości, to poza ciągłym chlaniem i błaganiem o wpis reszta mi nie pasuje. No ale ja studiowałem na polibudzie a tutaj w filmiku to jakaś europeistyka i coś tam jeszcze z uniwerku więc może studenci jeszcze trzymają jakiś poziom.

Grillowany

2012-10-19, 02:34
Tak w sumie pierwsza część o Gimbusach zrobiła na mnie lepsze wrażenie i zaśmiane było kilka razy, a o tych studenciakach to tak ... nie bardzo. Jakby robili to na siłę, żeby tylko ludzie oglądali. Jakoś bez jaranka.

Plecionkarz

2012-10-19, 03:10
Dużo smutnej prawdy o takich ludziach. Przebywając w takich kręgach nasłuchałem się takich żartownisi np:
- tak się bawi, tak się bawi... (nazwa wydziału lub kierunku)
- najlepsze imprezy to oczywiście studenckie
- jestem taki naj***ny a jutro mam taaakie koło ciężkie
- piwo z rana jak śmietana
- to się nazywa dopiero życie studenckie
- ja naj***ny poszedłem na egzamin, nic się nie uczyłem i zaliczyłem a reszta nie heheh ale beka
- do studenta pierwszego roku: nie ucz się jesteś na studiach hohoho
- jest dostateczny, jest impreza
- pan da 3 i wszystko jasne
- akademik nr 1-99 i wszystko jasne
- jesteś tym co pijesz, a ja piję komandosa hahaha
- tak wygląda obiad/pranie/picie/innech*jstwo po studencku
I wiele innych zwrotów po których usłyszeniu myślisz: co ja k***a tutaj robię.

monto

2012-10-19, 04:07
smialem sie przez pierwsze 30s potem uswiadomilem sobie jakie to prawdziwe :(

Krak

2012-10-19, 08:24
Z obserwacji dopiszę, że ten filmik odnosi się do przyjezdnych studentów (ze wsi do miasta).
Starzy zapie**alają po 2 etaty, żeby pociechy mogły tak se żyć

Spedi

2012-10-19, 08:31
ciekawe czy chlopaki chodza na studia, bo zabraklo pare kluczowych zdan ;)
to z gimbaza bylo lepsze w ich wykonaniu

-HerrOs-

2012-10-19, 08:57
@Krak
Chyba k@#wa o takich "światowych" jak ty miastuchach. Ludzie przyjezdni (zawsze są jakieś wyjątki) raczej muszą szanować grosz i uczyć się, żeby ich na zbity ryj nie wywalili z uczelni.
Oczywiście co ja tam wiem, skoro studiuję na kierunku technicznym i ledwo mam czas dojechać do i z uczelni, a o większych imprezach to sobie moge pomarzyć.

wydrunio

2012-10-19, 10:07
To aż tak ciężko macie na tej europeistyce? Tak na prawdę, teraz po studiach humanistycznych z pierwszego lepszego kierunku, nadal jesteście nikim na rynku pracy. I 5 lat straconych. Lepiej było pojechać za granicę na 2 lata, zarobić floty, wrócić otworzyć własną firmę z dofinansowaniem z gminy czy powiatu i śmiać się z kolejnych studentów którzy myślą że swoim magistrem z zarządzania zawojują świat i złapią Boga za nogi.

Kepinsky19

2012-10-19, 10:27
ch*jowe. Tak właśnie myślałem, że to wygląda ale prawda okazała sie niestety brutalna.

entryk

2012-10-19, 12:21
tak zachowują się nagrzani przyjezdni z małych miasteczek do większego miasta, mam taki sam obraz nędzy w szkole policealnej

Kurczak Bez Kości

2012-10-19, 13:12
@ up, lepiej być nagrzanym przyjezdnym niż mieszkać z rodzicami