18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Holendrzy myślą o polakach

Kraczełę • 2013-02-25, 18:31
Tutaj krótki wywiad z niektórymi holendrami na temat polaków.
Co o nich sądzą itp.



Jak widać nie jesteśmy postrzegani wszędzie jako złodzieje czy biedacy ;-)

filipedia2

2013-02-26, 00:49
smierdzi mi tu jakimś fejkiem

FaR

2013-02-26, 02:02
Gdy byłem w Holandii to wypie**olili nas przez sąsiadów z domu, bo paliliśmy przed drzwiami, a ich dzieci się nas bały, bo to złodzieje z Polski. W drugiej miejscówce o mało co Holender nie dostał wpie**olu przez nas, bo przeskakiwał przez nasz płot naj***ny, a my myśleliśmy że to złodziej. A tak poza tym to przyjaźni ludzie i gdy powiesz k***a, każdy wie że jesteś z Polski :)

kothletino

2013-02-26, 03:48
Kumpel ostatnio szukał domu do wynajęcia w okolicach Hagi, gdy odpowiadał, że jest z Polski to rozmowa się kończyła.
:lol:

Ni...........69

2013-05-24, 20:47
kothletino napisał/a:

Kumpel ostatnio szukał domu do wynajęcia w okolicach Hagi, gdy odpowiadał, że jest z Polski to rozmowa się kończyła.
:lol:



Bywa. To zależy też często od regionu w którym się znajdujesz. Ja na przykład mieszkam w Anglii od 4 lat i ludzie tutaj średnio nas lubią, a to wszystko przez ruskich, litwinów i łotyszów, bo jest ich tu więcej niż polaków i zaczynają już nas mylić :-/ Nie wszędzie tak jest, mam kumpli w różnych rejonach Anglii i jedni mówią, że Angole mają całkiem dobre zdanie na ich temat i są dla nich mili (może dlatego, że ruskie ścierwa nie psują nam reputacji),a inni w innych rejonach, że całkowicie nas nie lubią i sypią rasizmem. :-x