18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Holendrzy myślą o polakach

Kraczełę • 2013-02-25, 18:31
Tutaj krótki wywiad z niektórymi holendrami na temat polaków.
Co o nich sądzą itp.



Jak widać nie jesteśmy postrzegani wszędzie jako złodzieje czy biedacy ;-)

zonik

2013-02-25, 20:59
Pewnie negatywne powycinali i powstało tylko 5 minut filmu:D

Blade ziele

2013-02-25, 21:05
Mieszkam obecnie w Holandii w mieście Leiden i powiem wam, że czy to Holendrzy czy muzułmanie mają o nas całkiem dobre zdanie. Zawsze jako pierwsze wymieniają naszą pracowitość i otwartość. Ja się tutaj odnalazłem i kraj jest bardzo przyjazny.

Jeśli kogoś ciekawi to zioło i tak mają słabszej jakości niż u nas (moje obiektywne zdanie). W Polsce klepie mocniej:)

rozyk

2013-02-25, 21:10
szczerze mowiac , ch*j mnie ochodzi ich zdanie , znam historie , ludzi , i charakter polakow i to ja moge oceniac swoj kraj a nie

Bacutil

2013-02-25, 21:21
Kasjerkę z 3:00 r*chałbym jak dzikus. Blondynka wypowiadająca się na końcu też by się gibała. :-D

CiociaSmiglo

2013-02-25, 21:28
Cytat:

Jeśli kogoś ciekawi to zioło i tak mają słabszej jakości niż u nas (moje obiektywne zdanie). W Polsce klepie mocniej:)

______________



Czemu? Bo u nich jest to naturalne, nie tak jak u nas. Mieszają z czym popadnie byleby klepało mocniej i więcej ważyło. Między innymi dlatego jestem za legalizacją, lepiej żeby ludzie wiedzieli co palą niż żeby palili świństwa i chemię.

xXDoggXx

2013-02-25, 21:39
ich słabsze bo w 100% naturalne, można palić na kilogramy i żaden pie**olony ból głowy cie nie dopadnie albo jakieś inne zj***ne dolegliwości a nie to nasze porobione ścierwo i każdy gimbus tylko patrzy że " mocniej klepie" jak to kiedyś chris rock określił "nie wiem jak to się dzieje ale za każdym diler mówi że ten towar jest mocniejszy od poprzedniego", nie moge znaleźć tego stend up'u ale taka jest prawda, dodają ch*j wie czego i mówią że mocniejsze że lepsze i ch*j wie co jeszcze a tak na prawdę scierwo jakich mało a potem taka gimbaza jedzie uhahana do Holandii napaleni na legalne zielsko i co.. i zawiedzeni baaardzo bo nasze polskie mocniej klestko schodzi na psypie a holenderskie ch*jowe :/ aż zal dupę ściska ale taka prawda wszystko schodzi na psy nawet porządnego jarania nie można dostać, ale ja zawsze powtarzam jak chcesz żeby mocniej klepało do przyjeb po kablach albo w nocha, zielsko nie jest dla debili szukających zajebistej fazy tylko że większosc palących tak na prawde nie rozumie sensu palenia i wk***ia mnie to niemiłosiernie bo przez takie zachowania tworzą się stereotypy, zamiast w domu się wyluzować i zajarać to biegają po miescie i wbijają sobie jakieś urojone fazy bo myślą że są fajni itp, dobra ch*j koniec idę zajarać bom się wk***ił :D a teraz możecie hejtować ja i tak mam wy

wyj***ne* :]

haha tak się rozpisałem że ciocia mnie wyprzedził? -dziła? I dunno :]

czorny88

2013-02-25, 21:47
pracowałem troche w holandi fajny kraj pozytywni ludzie ale w ku*as brudasów

Plecionkarz

2013-02-25, 21:54
Nie duże to pocieszenie, że lubi nas naród który zaakceptował pedalstwo w każdej formie i pedofilię tak samo łyknie.

theonlymad

2013-02-25, 21:59
Bo obraz o polakach się zmienia, stare komunistyczne pokolenie już nie jest tak widoczne jak młodzi Polacy, którzy od stereotypów różnią się bardzo. Poza tym większość patologii zostaje w Polsce, a za granice jedzie ktoś, kto jednak ma większe ambicje, w większości młodzi ludzie którzy znają angielski tam zostają i mieszkają.
Jeszcze około 30 lat tak sądzę i polskie społeczeństwo będzie normalnie traktowane za granicą i w kraju a nie jako zlepek pijaków i chamów.

kolacz

2013-02-25, 22:01
ja już tam wiem jak wygląda ten ich 'papieros'

skinskin

2013-02-25, 22:02
kurcze, ci panstwo starsi kolo 50 sekundy totalnie mnie wzruszyli- piwko!

zeto88

2013-02-25, 22:10
Po trzech latach mieszkania w holandii stwierdzam, że holendrzy ogólnie to bardzo przyjaźni ludzie. Wiadomo, nie wszyscy, jak wszędzie znajdą się jakieś debile. Tyle, że jak jakiś holender będzie szukał zaczepki to na gadce się skończy, gorzej na ciapatego trafić, bo zaraz z każdego śmietnika wyskakują jego koledzy :)

Dziadek

2013-02-25, 22:25
"Dla mnie nie są uciążliwi " Bardzo mnie to zdanie zdenerwowało , mimo tego że dobrze mówią o nas Polakach , zabrzmiało to jak jakaś j***na burżuazja wywodząca się z jakiegoś królewskiego rodu czy ki h*j . Taki nerw mnie napadł :)

xXDoggXx

2013-02-25, 22:29
Drążyłem i znalazłem, muszę się poprawić bo poj***ły mi się murzyny ale i tak obaj rozpie**alają system :D cytat był Katt'a Williams'a "Have to becareful cos weed is getting stronger every two weeks. Member that shit I give U last week nigga? Its nothin. This shit right here nigga? Its crypta-chrona-kona-light nigga!"


Portnoy

2013-02-25, 22:47
Kogo on sie pytal co mysla o nas? znajomych? kolegow?To ciekawe ze kazdy jeden odpowiedzial ze jestesmy ok...Polak ktory nie zna ich jezyka wedlug Holendrow jest nielubiany.Przynajmniej ja tak to widze i mam nadzieje ze sie myle.