18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co byście z nim zrobili?

Salieri16000 • 2018-12-03, 22:54
Pijany hipster oddaje mocz przed posągami aniołów kościoła Brooklińskiego, a następnie rozbija je na kawałki.

Miejsce akcji: kościół rzymskokatolicki Our Lady of Consolation przy Metropolitan Ave. w pobliżu Berry St. w Williamsburgu.



Ciekawostka: msze w tym kościele odprawiane są po polsku a na kościele widnieje polska flaga:



Informacja ze strony kościoła:

Drodzy Parafianie i Przyjaciele,

Z radością pragniemy poinformować, że figury aniołków przed frontem kościoła powróciły na swoje miejsce. Znów możemy cieszyć się widokiem Maryi w otoczeniu trzech aniołów zapraszającej nas do modlitwy w naszej świątyni.

Bogu niech będą dzięki!

Dobrą wiadomością jest również to, że sprawca zniszczeń został ujęty przez policję.

JMWagner

2018-12-04, 14:52
"Dobrą wiadomością jest również to, że sprawca zniszczeń został ujęty przez policję." a co z nadstawianiem drugiego policzka?

TB303

2018-12-04, 15:11
janlew napisał/a:


Jak ja tym co szczają na zagładkę żydków, czyli waszą nową neoreligię
żebraczą. A co z tym zrobić, za pewne również parchem. Fajnie jakby go ktoś do Arentyny wysłał, tam ponoć są jeszcze Niemcy wiedzą co robić w takich sytuacjach


Czy ty z każdym kolejnym postem, próbujesz być bardziej zj***ny, niż wcześniej? Marny trud, zważywszy, że już dawno osiągnąłeś apogeum niedorozwinięcia umysłowego.

ziajos

2018-12-04, 19:04
Potraktował tak samo, jakby dotyczyło to czyjejś skrzynki na listy albo wywalenie szyby w samochodzie. Doj***ł maksymalny wymiar kary za niszczenie cudzej własności.

Loaloa

2018-12-04, 19:48
Cytat:

[Dwa tygodnie temu ktoś zaj***ł gipsowego ludka z kapliczki na bohaterów Wietnamu w Krakowie.
O k***a żebyście widzieli jaki cyrk się tam odstawiał.
Stare baby leżały krzyżem pod "zbezczeszczoną" kapliczką, wyły jak j***ne strzygi. Znicze palili. Przyjechał czarny czarodziej, purpurowy czarodziej. Kropidłem złe duchy odganiał. Kadziła palili w tym swoim czajniczku ze złota.
No po prostu myślałem, że się cofnąłem w czasie do średniowiecza.
Żeby w XXI w. ludzie opie**alali takie przedstawienie i wierzyli w takie zabobony. W bani mi się to nie mieści.



I ty chcesz nam powiedzieć, że tego nie nagrałeś i tu nie wrzuciłeś?

Cytat:

ch*j w dupę klerowi, ale niszczenie figurek nie jest mądre i tak zapłacą parafianie dla których są one świętościami.



Przecież w waszej świętej księdze wasza bozia osobiście zakazuje wam modlić się do obrazków, figurek i innych podobizn. Więc jesteście nie tylko bałwochwalcami, ale również idiotami. Zresztą wcale mnie to nie dziwi, ale żeby się tym chwalić...

Ho...........er

2018-12-04, 22:56
Za sranie na bałwany nic bym nie zrobił

Wiewór

2018-12-05, 07:46
Loaloa napisał/a:



I ty chcesz nam powiedzieć, że tego nie nagrałeś i tu nie wrzuciłeś?


Mam dwie foty cyknięte z auta jak jechałem. Mało widać.

Smoczoor

2018-12-05, 11:00
Loaloa nie ściemniaj - Ty byś mu nie piwa postawił tylko laskę z połykiem zrobił

Tur

2018-12-05, 11:05
To zwykły wandal. Jednego dnia rozbija figurkę pod Kościołem innego dnia po pijaku rozpie**oli przystanek albo sklep. Solidny wpie**ol w stylu brazylijskim nauczyłby go szacunku do cudzego mienia.

Wiewór

2018-12-05, 11:18
Moim zdaniem dużo lepszym żartem było by nasranie pod drzwiami.

kapsiu

2018-12-05, 11:44
O k***a czy to Eminem ? ;)

sjp

2018-12-05, 11:48
Przecież rozbijając te posągi przypodobał się Bogu, który brzydzi się tymi bałwochwalczymi wytworami. Piwko dla gościa!

qs...........py

2018-12-05, 13:55
sjp napisał/a:

Przecież rozbijając te posągi przypodobał się Bogu, który brzydzi się tymi bałwochwalczymi wytworami. Piwko dla gościa!


Dokładnie tak jest. Człowiek rozumny to wie, a baran nie.

Ca...........on

2018-12-05, 16:21
Skazałbym go na przymusowy kurs rzeźbiarstwa i pilną naukę do czasu, gdy będzie umiał wykonać na rzecz poszkodowanych dokładne repliki zniszczonych rzeźb.

grauper

2018-12-05, 16:24
Ale wy pie**olicie :D :D

Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy się nie naj***ł i nie oszczał kościoła :D

Znaczy wandalizm i rozbijanie pomników to przegina ale za zwykłego szczocha to ch*j.

Ja się pochwalę że za szczeniaka jak sie naj***liśmy ze znajomymi to z radością olaliśmy Katedrę Oliwską :D