18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co byście z nim zrobili?

Salieri16000 • 2018-12-03, 22:54
Pijany hipster oddaje mocz przed posągami aniołów kościoła Brooklińskiego, a następnie rozbija je na kawałki.

Miejsce akcji: kościół rzymskokatolicki Our Lady of Consolation przy Metropolitan Ave. w pobliżu Berry St. w Williamsburgu.



Ciekawostka: msze w tym kościele odprawiane są po polsku a na kościele widnieje polska flaga:



Informacja ze strony kościoła:

Drodzy Parafianie i Przyjaciele,

Z radością pragniemy poinformować, że figury aniołków przed frontem kościoła powróciły na swoje miejsce. Znów możemy cieszyć się widokiem Maryi w otoczeniu trzech aniołów zapraszającej nas do modlitwy w naszej świątyni.

Bogu niech będą dzięki!

Dobrą wiadomością jest również to, że sprawca zniszczeń został ujęty przez policję.

qs...........py

2018-12-03, 23:07
to tylko kawałek marmuru czyli materiału zrobione w jakiejś chińskiej fabryce zamówią sobie nowe, a szczyny wyschną.


j-...........s1

2018-12-03, 23:16
criminal mischief in the fourth degree
New York Consolidated Laws, Penal Law - PEN § 145.00
Class A misdemeanor

Od 15 dni do roku zagrożenia. Biorąc pod uwagę, że na skutek zniszczeń nikomu nie mogła stać się krzywda to raczej w dolnej granicy.

Loaloa

2018-12-03, 23:29
Cytat:

Co byście z nim zrobili?



Cytat:

Pijany hipster oddaje mocz przed posągami aniołów kościoła Brooklińskiego, a następnie rozbija je na kawałki.

Miejsce akcji: kościół rzymskokatolicki Our Lady of Consolation przy Metropolitan Ave. w pobliżu Berry St. w Williamsburgu.



Cytat:

Ciekawostka: msze w tym kościele odprawiane są po polsku a na kościele widnieje polska flaga:



Biorąc pod uwagę kaliber i okoliczności tej zbrodni pewnie postawiłbym mu kilka piw.

mesjans

2018-12-03, 23:42
Gdy nie ma żadnej informacji o filmie i jakimkolwiek powodzie jego zachowania trudno się wypowiedzieć. Z jednej strony mógł być narąbanym bezczelem który chodzi do kościółka co niedziele ale go poniósł melanż, z drugiej strony mógł być dymany przez księdza za młodu i w końcu wybuchł. Cholera cię wie nie oceniam.

DzidaZawodnik

2018-12-04, 00:18
Kazałbym mu zrobić takie same albo prace społeczne w kościele na 200h.

McMenel

2018-12-04, 05:11
To co przewiduje kodeks prawa. Jak napisano wyżej w zależności także od tego czy to jego pierwsze wykroczenie jeżeli tak to 15 dni jeżeli nie to 3 miesiące.

traf

2018-12-04, 09:18
niech napiszą do tadka z torunia,on szybko załatwi parę baniek z budżetu :)

KrisXman

2018-12-04, 09:23
Nic bym nie zrobił bo na kościół i kler mam wyj***ne

janlew

2018-12-04, 09:51
Loaloa napisał/a:

Biorąc pod uwagę kaliber i okoliczności tej zbrodni pewnie postawiłbym mu kilka piw.


Jak ja tym co szczają na zagładkę żydków, czyli waszą nową neoreligię
żebraczą. A co z tym zrobić, za pewne również parchem. Fajnie jakby go ktoś do Arentyny wysłał, tam ponoć są jeszcze Niemcy wiedzą co robić w takich sytuacjach

russian-roulette

2018-12-04, 10:24
Gościu jest moim bohaterem. Oszczał jakieś gówno katolickie. Piwko dla niego

Wiewór

2018-12-04, 10:27
Cytat:

Co byście z nim zrobili?



Ucisnął bym mu rękę i w nagrodę zakupił browary na kaca. :mrgreen:

j***ć watykańską sektę i bałwochwalców. Klub pedałów i dupcycieli dzieci.

skywalker75

2018-12-04, 11:09
Typowy ateistyczny redneck, potrafi tylko niszczyć i pewnie smarować się gównem z kolegami. Nie wiem, może powinien tam przez miesiąc chodzić z beretem i zbierać kaskę na nowe ? :)

kotorminator

2018-12-04, 11:26
ch*j w dupę klerowi, ale niszczenie figurek nie jest mądre i tak zapłacą parafianie dla których są one świętościami. Nie lubię Kościoła Katolickiego jak i innych religii, ale nie widzę powodów niszczyć im czegokolwiek, tym bardziej bez powodu. A co do kolesia, to pewnie jest wierzący i stąd to sp***olenie umysłowe.

Wiewór

2018-12-04, 11:29
Dwa tygodnie temu ktoś zaj***ł gipsowego ludka z kapliczki na bohaterów Wietnamu w Krakowie.
O k***a żebyście widzieli jaki cyrk się tam odstawiał.
Stare baby leżały krzyżem pod "zbezczeszczoną" kapliczką, wyły jak j***ne strzygi. Znicze palili. Przyjechał czarny czarodziej, purpurowy czarodziej. Kropidłem złe duchy odganiał. Kadziła palili w tym swoim czajniczku ze złota.
No po prostu myślałem, że się cofnąłem w czasie do średniowiecza.
Żeby w XXI w. ludzie opie**alali takie przedstawienie i wierzyli w takie zabobony. W bani mi się to nie mieści.