18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co byłoby, gdyby już w nintendo wprowadzono DLC

JÃ...........a. • 2012-07-21, 22:41
Czyli odpłatne dodatki do gier, w czasach w których takie gówno nie miało miejsca:


salmonellas

2012-07-21, 22:53
Jeszcze z 2 lata,tak mysle.
Zanim zagrasz w gre,bedziesz musial kupic DLC.

Pa...........an

2012-07-21, 23:04
Platne DLC to najgorsze ch*jostwo.

Płacić 100 -200 złotych za grę która ma jakieś postaci czy lokacje zablokowane (choć one wszystkie znajdują się na płycie w chwili zakupu gry :!: ) i trzeba ponownie wydać kasę, żeby móc się cieszyć grą za którą przecież raz się już zapłaciło.
Sk***ysyństwo większe niż w slumsach murzyńskich czy rosyjskim blokowisku... :roll:




Uczciwie podchodzi do gracza CD Projekt (brak uciążliwych drm-ów) czy Flying Wild Hog (ci od Hard Reset - ostatnio wypuścili duże, darmowe dlc ).

I to są polskie studia które pokazują, że uczciwość wobec nabywców, graczy wciąż się liczy.

tysonic

2012-07-22, 07:07
Moje jtag i rgh mówią "fuck you too".

Exave

2012-07-22, 10:52
Ja nadal nie wiem czemu ludzie to kupują :/ Co im da że będą inaczej wyglądać w grze?

seba1415

2012-07-22, 10:55
Panie Kapitanie, do HardReset było wręcz niezbędne DARMOWE DLC ta gra była na 2-3h w singlu o ile dobrze pamietam. Multi było średniawe, gierka była fajna ale strasznie krótka to DLC powinno być w standardzie gry.

Fajnie za to zrobili przy wiesiu 2 kiedy dodali duży patch a w nim wszystkie DLC które były w edycji kolekcjonerskiej, nie widziałem żeby ktoś był z tego powodu zły czy źle potraktowany bo on zapłacił za EK a ten 2 nie, tak powinno być zawsze że po kilku miesiącach zawartość z edycji EK powinna być za darmo do pobrania, przecież to nikomu nie szkodzi.

mazak20

2012-07-22, 12:08
Najlepszy i tak jest bf3 za gre dałem 120zł w aktualnej chwili dodatek premium kosztuje podobną cene, kupywać 2x tą samą gre?. Dodam tylko że dodatek ma więcej map i broni niż podstawowa część ^_^.

Templariusz Mariusz

2012-07-22, 12:16
Jak siÄ™ nazywa gra z 8 sekundy filmiku? KtoÅ› wie?

nihlus_pl

2012-07-22, 12:22
Nie trzeba wydawać kupy forsy na DLC, można je ściągnąć np: z torrentów, jak i samą grę.

JÃ...........a.

2012-07-22, 12:51
Templariusz Mariusz napisał/a:

Jak siÄ™ nazywa gra z 8 sekundy filmiku? KtoÅ› wie?



Pitfall (1982)

makabrax

2012-07-22, 12:54
@Templariusz Mariusz
Pitfall na Atari o ile siÄ™ nie mylÄ™...

a co do DLC to jest z tym totalna paranoja, co kogo nie pytam i na jakie forum się nie wejdzie to wszyscy mówią że DLC są ch*jowe, że jest to naciąganie gracza na kolejną kase przy praktycznie zerowym wkładzie firmy (zazwyczaj programiści robią gre w całości, a następnie jest ona cięta na części i sprzedawana 3 razy)
co do DLC w BF3 to najbardziej zj***nym faktem jest to że najpierw wyszedł jeden dodatek kosztujący 50zł, a następnie wydali premium zawierające ten dodatek + wszystkie 4 nadchodzące (każdy kolejny co 3miesiące, ch*j że nie wiesz czy w przyszlym miesiącu będziesz jeszcze grał ale co tam...) premium kosztuje 180zł, oczywiście jeżeli posiadasz już pierwszy dodatek to sorry, ale premium nadal kosztuje 180zł...

Suka_Blyat

2012-07-22, 13:32
A ja tam nak***iam se w world of tanks za darmo i ch*j...

stud3nt

2012-07-22, 13:35
Najbardziej uczciwie podchodzÄ… do gracza:
- CD Projekt - wydali Wieśka 2 bez żadnego kretyńskiego DRM, wszystkie patche i DLC całkowicie za darmo;
- Bethesda - zdziwieni, że umieściłem tu twórców DLC jako takich oraz najbardziej ch*jowego DLC wszechczasów - zbroi dla konia za prawie 10zł? Już wyjaśniam. Po pierwszych gównach nie dość, że się poprawili (wydają dobre i zapewniające długą rozgrywkę DLC), to jeszcze regularnie wypuszczają pakiety SDK do swoich gier. Dzięki temu powstaje cała chmara modów - wiele z nich robionych jest przez profesjonalnych twórców gier i programistów po godzinach, w ramach rozrywki. Efekty bywają zadziwiające i bardzo wydłużają żywotność gry.

Najgorsze jełopy:
- CAPCOM. Ich gry mają zablokowane elementy, które można uaktywnić poprzez kupowanie DLC. Nic nie dodają, nic nie wnoszą, po prostu odblokowują to, co już dawno jest gotowe. Szczyt pie**olonej bezczelności.
- EA - to samo, co wyżej.
- BioWare. Kiedyś robili naprawdę fantastyczne gierki, ale niedługo ich produkcje będzie dało się obsłużyć jednym przyciskiem (FIRE!). Masowo wypuszczają debilizmy typu nowe ch*jowe kombinezony czy bezużyteczne pukawki dla Sheparda. Fabularne DLC są lepsze, ale po pierwsze - udowodniono, że były gotowe od razu, tylko zostały wycięte z pełnej wersji, a po drugie, są strasznie krótkie w stosunku do swojej ceny.
- Czech2k. Pierwsza ich Mafia była FANTASTYCZNA, druga jest lekko ch*jowa, w dodatku posiekana i urwana. Ludzie grzebiący w plikach gry odkryli, że np. na samym tylko początku, w etapie wojennym miało być 8 misji, a ostała się tylko jedna, ostatnia. Skasowano trzy z czterech zakończeń. Wycięli misje poboczne, licencje na broń, system reputacji, kupę broni, zaawansowany system zniszczeń, strzelanie zza kierownicy i masę innych rzeczy. Planowali potem wydać to jako DLC, ale po pierwszych dwóch 'dodatkach' (które były gównem śmierdzącym, a nie dodatkami) zrezygnowali, gracze zbojkotowali taką ch*jowszczyznę.

.3lite

2012-07-22, 13:48
makabrax napisał/a:

co do DLC w BF3 to najbardziej zj***nym faktem jest to że najpierw wyszedł jeden dodatek kosztujący 50zł, a następnie wydali premium zawierające ten dodatek + wszystkie 4 nadchodzące (każdy kolejny co 3miesiące, ch*j że nie wiesz czy w przyszlym miesiącu będziesz jeszcze grał ale co tam...) premium kosztuje 180zł, oczywiście jeżeli posiadasz już pierwszy dodatek to sorry, ale premium nadal kosztuje 180zł...



Aktualnie to to mi nie przeszkadza bo gra jest zrobiona także na PC a nie chociażby gówniany cod, który z łaską jest portowany z błędami na kompa.