18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co byłoby, gdyby już w nintendo wprowadzono DLC

JÃ...........a. • 2012-07-21, 22:41
Czyli odpłatne dodatki do gier, w czasach w których takie gówno nie miało miejsca:


Oxynium

2012-07-22, 13:56
Panowie najlepsze pole do popisu ma w tym sporcie Activision, ich DLC do Call of Duty to już chyba legenda :D 5 dyszek za 2-3 mapki? Płatna subskrypcja? WTF?

A najlepszymi przykładami jak powinni zachować się devsi są już wymienione polskie firmy, np CDProjekt - w dzień premiery kupić długo wyczekiwany bestseller W2 za 99 zł z zajebistymi dodatkami w środku - epic.

A pozatym jak ktoś gra w Left4Dead2 od Valve - gra wyszła 17 listopada 2009 roku. Na początku było w niej dostepnych 5 kampanii po 4-5 misji każda. Jak jest dzisiaj? Dodane 3 całkowicie nowe kampanie, dodane 4 postacie z poprzedniej części. SKONWERTOWANE WSZYSTKIE kampanie z Left4Dead1. I wszystko za darmo. Pokłony dla twórców.

PoczÄ…tkowo kampanii:
5

Teraz:
5 podstawowych
2 całkowicie nowe
1 wybrana wśród mapek community wzięta pod skrzydła Valve i wypuszczona jako oficjalna.
5 kampanii z pierwszej części gry.

Hehe to tak jakbyśmy przy zakupie CoD MW dostali za darmo CoD MW2 i DLC z niego :D NO jest porównanie

Mom and Death

2012-07-22, 15:14
Cytat:

kupywać



o k***a :homer: zamiast kupować gry może lepiej kup słownik.

.3lite

2012-07-22, 15:21
Mom and Death napisał/a:



o k***a :homer: zamiast kupować gry może lepiej kup słownik.



A może zamiast dopie**alać się do wszystkiego pójdziesz mamie pomóc? Nie ma to jak się dowartościować poprzez poprawienie błędów w pisowni postów u innych osób.

BlK

2012-07-22, 15:27
BioWare wydało parę darmowych dlc, 1 do singla(nie zbyt udane) i 3 do multi które w sumie dodają 7 nowych map ,nowy tryb i pełno broni. Więc nie jest tak źle.

Ale jednak najlepsze firmy to Valve , CD Projekt i Bethesda którzy nie traktują graczy jako idiotów ,
którzy kupią każde gówno co im się podsunie pod nos.

Ma...........ss

2012-07-22, 16:07
Pan kapitan napisał/a:

Platne DLC to najgorsze ch*jostwo.

Płacić 100 -200 złotych za grę która ma jakieś postaci czy lokacje zablokowane (choć one wszystkie znajdują się na płycie w chwili zakupu gry :!: ) i trzeba ponownie wydać kasę, żeby móc się cieszyć grą za którą przecież raz się już zapłaciło.
Sk***ysyństwo większe niż w slumsach murzyńskich czy rosyjskim blokowisku... :roll:




Uczciwie podchodzi do gracza CD Projekt (brak uciążliwych drm-ów) czy Flying Wild Hog (ci od Hard Reset - ostatnio wypuścili duże, darmowe dlc ).

I to są polskie studia które pokazują, że uczciwość wobec nabywców, graczy wciąż się liczy.



Zapomniałeś jeszcze o Valve 8-)

Pa...........an

2012-07-22, 16:19
Maxoss napisał/a:



Zapomniałeś jeszcze o Valve 8-)



Fakt. :)

Mom and Death

2012-07-22, 16:29
Cytat:


A może zamiast dopie**alać się do wszystkiego pójdziesz mamie pomóc?



A może zamiast dopie**alać się do dopie**alających... eee... sp***alaj :mrgreen:

.3lite

2012-07-22, 16:43
Mom and Death napisał/a:



A może zamiast dopie**alać się do dopie**alających... eee... sp***alaj :mrgreen:



No i elegencko :D

Drakhesh

2012-07-22, 16:47
Taka prawda, że nawet na zachodzie (pomimo mniejszego zachwytu nad Wiedźminem 2 niż u nas) docenia się CD-Projekt za to, że nie pokroili gry na kawałki i sprzedawali po trochu.


A tymczasem Bioware robi nas w **uja i sprzeda faktyczne zakończenie ME3 jako DLC.

PawełGM

2012-07-22, 17:29
Drakhesh napisał/a:

Taka prawda, że nawet na zachodzie (pomimo mniejszego zachwytu nad Wiedźminem 2 niż u nas) docenia się CD-Projekt za to, że nie pokroili gry na kawałki i sprzedawali po trochu.


A tymczasem Bioware robi nas w **uja i sprzeda faktyczne zakończenie ME3 jako DLC.



Czy oni czasem nie wydali już tego zakończenia? Za darmo?

P.S. Nie cenzuruj bluzgów :)

ozoq

2012-07-22, 20:50
E tam, dlc nie są złe, zależy od formy.
Nigdy nie kupiłem dodatkowej broni/czapki/slipek dla bohatera. Nie potrzebuje tego i nie będę płacił za to 10zł.
Odniosę się do Battlefielda 3, bo widzę że tytuł aktualnie omawiany: w wersji podstawowej za 179zł (wersja konsolowa) dostajemy 9 map multiplayer. we wszystkich łącznie planowanych dlc dojdzie najprawdopodobniej jeszcze 20 map - 2x więcej niż wersja podstawowa. Nikt was nie zmusza do ich zakupienia, natomiast kto chce to dlaczego miałby za to nie zapłacić? Chcielibyście za darmo dostać, co? Nie ma tak. Podaliście przykład wiedźmina 2 i darmowego dlc. To co w tej chwili dodali jest zawartościowo mniejsze niż jedno dlc do battlefield 3. Back to karkand kupiłem i nie żałuję. Close Quarters nie kupiłem, bo nie lubię takiego charakteru rozgrywki. We wrześniu wydam jednak 55zł na 4 dodatkowe mapki i nie będę się czuł r*chany w dupkę - stać mnie, podoba mi się zawartość, kupuję.
Nie każde dlc jest złe.

Drakhesh

2012-07-23, 07:42
@PawełGM

Możliwe, mogło mi to umknąć. Ale coś nie chce mi się wierzyć, że wypuścili je za darmo.

Zresztą, i tak już przebąkują coś o nowej części Mass Effect - tym razem bez Sheparda.