18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Anglicy myślą o Polakach

ul...........rt • 2016-05-07, 16:43
Jak w tytule, co o nas myślą Angole?

" w tym samym czasie kradną nam pracę i zasiłki, jak to możliwe?" :amused:


GROMPOLAND

2016-05-07, 20:19
AAA nie .....no to juz wszystko wyjaśnia. Twoi pra pra przodkowie bzykali sie jak bure kotki i stąd takie liczne stado, jak tak to zwracam honor :oops: fakt jak ktos w wieku 18 i 21 lat ma juz potomstwo :lol: to jest to możliwe. A tak na marginesie to dałeś juz upust swojej frustracji i nie opanowanego chamstwa oraz prostactwa ? Jakie medale zdobył Twój pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra dziadek? (pytam serio)

ps...........88

2016-05-07, 20:22
GROMPOLAND napisał/a:

AAA nie .....no to juz wszystko wyjaśnia. Twoi pra pra przodkowie bzykali sie jak bure kotki i stąd takie liczne stado, jak tak to zwracam honor :oops: fakt jak ktos w wieku 18 i 21 lat ma juz potomstwo :lol: to jest to możliwe. A tak na marginesie to dałeś juz upust swojej frustracji i nie opanowanego chamstwa oraz prostactwa ? Jakie medale zdobył Twój pra pra pra pra pra pra pra pra pra pra dziadek? (pytam serio)



Medal w przej***niu Twojej starej w gang-bang buraku.. Bujaj stąd wrotki trollu.

GROMPOLAND

2016-05-07, 20:26
j***li to twoje pra pra przodkini

ps...........88

2016-05-07, 20:32
GROMPOLAND napisał/a:

j***li to twoje pra pra przodkini



k***a jak ja bym chciał napie**alać takich typów po ryju do oporu przy użyciu metalowej rurki, j***ny trollu zgiń, przepadnij!

GROMPOLAND

2016-05-07, 20:35
to mówisz, że ssiesz stare pomarszczone pałki?

tarcer123

2016-05-07, 20:49
No właśnie! Nasi przodkowie oddali swoje cenne życie za Polskę. A co teraz z naszym krajem robią obecne rządy? Wiele osób pewnie się w mogiłach przewraca. To naprawdę smutne.

sknerus_mckwacz

2016-05-07, 21:27
@psyhic88
Nie marnuj klawiatury na zj***nego trola. On nie wie, że kiedyś 16-latkowie mieli dzieci. Mój śp dziadek za młodu walczył na froncie drugiej ze swoim ojcem i dziadkiem.
Edit
Zimne za oddawanie honorów jak małe to gesty by nie były.

tranzystor

2016-05-07, 21:31
Nutzz napisał/a:

Tranzystor, ty zj***ny na umyśle jesteś. Tak bardzo jest islamski, że:

"Khan claimed to have received death threats for voting in favour of the Same-Sex Marriage Bill. There was a fatwa put out against him, in which an Imam declared him to be no longer a Muslim; he had been given police advice on protection.[55]"

Lepszy człowiek od katolskiego ciemnogrodzkiego łba jakim jesteś Ty.

PS: Jak nie umiesz angielskiego to ch*j Ci w dupę.




Zj***ny na umyśle, to jesteś ty. Poczytaj lepiej, jeśli poziom twojego angielskiego ci pozwoli, w czyjej obronie jako "obrońca praw człowieka" stawał ten "prawnik".
Nie jestem skrajnym prawicowcem i nie popieram skrajności, ale wolę skrajnego katolika, bo przynajmniej taki nie wysadzi się w powietrze i nie urżnie nikomu głowy.
I nie zakończę jak ty, życzeniem "ch*j ci w dupę", bo to dla ciebie byłaby zapewne przyjemność, lewacka k***o.

Kamil3l

2016-05-07, 21:33
@GROMPOLAND
jaki ty jesteś żałosny. Skąd u ciebie kmiotku ta frustracja? Mama ci nie daje a tata cię nie bierze, może zdechł ci kotek? Weź i idź stąd szybko (przyp. red. kończy się na "erdalaj")

Wraggap

2016-05-07, 21:55
A ciekawe co kanadyjczycy myślą o litwinach, a co myślą australijczycy o estończykach albo brazylijczycy o luksemburczykach ...

botspam

2016-05-07, 22:42
psyhic88 napisał/a:



Mój pra-pra ( i tu już widzę że jedno "pra" wcięło mi się bo pisałem posta na telefonie) dziadek urodził się w 1927 roku w Komarowie-Osada, następnie prawie bezpośrednio po wojnie w 1948 doczekał się syna mojego dziadka, następnie mój dziadek w 1966 doczekał się syna - mojego ojca a następnie mój ojciec w 1988 doczekał się mnie.



Pochodzę z okolic więc Twój pradziadek byłby moim ziomkiem.

REALLYMADBRO

2016-05-07, 22:42
Portowiec00234 napisał/a:

Ta anglicy co drugi to murzyn po za tym ch*j im w dupe a filmik nudny jak p*zda 80 latki



Dzięki za info... Już nie będę musiał testować.

Nutzz

2016-05-07, 23:17
tranzystor napisał/a:

I nie zakończę jak ty, życzeniem "ch*j ci w dupę", bo to dla ciebie byłaby zapewne przyjemność, lewacka k***o.



Lepiej być otwarcie lewacką k***ą niż prawicowym kryptopedałem misiu.

licho_nie_spi

2016-05-07, 23:37
Nutzz napisał/a:



Lepiej być otwarcie lewacką k***ą



dobrze ,że już nie musimy Wam tego mówić na głos :D :wytrysk:

ps...........88

2016-05-07, 23:44
botspam napisał/a:



Pochodzę z okolic więc Twój pradziadek byłby moim ziomkiem.



Zamojszczyzna a właściwie po nazwisku to Sokalszczyzna :) Tyle narazie wiem na temat dokonań moich przodków, mam nadzieję że jak to wszystko pie**olenie to będę mógł dorównać w poczynaniach mojemu pra-dziadkowi :)