18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Co Amerykanie wiedzą o Polsce?

gajowy9909 • 2017-02-14, 17:44
Swoją drogą polecam ten kanał. Niezły pojeb, przeprowadził się z USA do Polski, bo, jak twierdzi, to zawsze było jego marzenie :-D


kaczakaka

2017-02-15, 00:35
@Lysack, racja, jak córka r*chable (szczególnie ze mną) to też jestem tolerancyjny.

Adrian92

2017-02-15, 00:37
Przeciez takie filmiki to żart. Skleił wypowiedź 5 ludzi i mówi, że jak widzimy WIEKSZOŚĆ amerykanów nie za wiele wie o Polsce. Oczywiscie sie z tym zgadzam, ale ten filmik nie jest tego dowodem. Żeby tak naprawdę się dowiedziec co i jak, trzeba byłoby wyjsc na ulicę i na żywo prowadzić transmisje, bez żadnych wycinek, wstawek etc.
Tu jest posklejane tak jak to ma wyglądać według autora. Gówno warte sa takie filmiki :)

Ja, zwykły Polak, też ch*ja wiem o amerykanach poza ich wojskiem i historią II WŚ. No może wiem jeszcze tyle, że są j***nymi hamburgerami, bo przecież... "jesteś tym co jesz" :)

Anarchy91

2017-02-15, 00:57
Aleście są mądrzy. Co przeciętny Polak wie o Butanie, Boliwii, czy Jemenie. Z ich perspektywy jesteśmy tak samo egzotycznym krajem, jak te wymienione przeze mnie dla nich. Nie ma się co pieklić, wyzywać od debili. Tak jak u nas jest stereotyp głupiego Amerykańca, tak u nich jest stereotyp głupiego Polaka.

MasterEfer

2017-02-15, 08:43
Ten kanał prowadzi jeabny lewak siejący lewacką propagandę. Jeśli nie chcecie dostać raka mózgu od idiotycznego gadania nie polecam wchodzić na ten kanał

spinaczel

2017-02-15, 10:33
Co tak mało zawiści polaczkowej tutaj w komciach? :o Przecież ferie są.

exfon

2017-02-15, 11:15
j***ć jemeny itp.
Spytajcie polaków, z mapą w ręce, żeby pokazali wam jakieś wybrane stany. Arizone, Nowy Orlean itp. Też większość wyjebie gały i tyle z wiedzy. A Oni tak widzą Europę. Jak kontynent z dużą ilością stanów, które są pańśtwami.
Po ch*j im wiedzieć coś o państwie, które jest na innym kontynencie, i praktycznie ch*ja ma do powiedzienia w świecie? Ale dowartościować się, że głupie amerykańce to trzeba.

Maxi96

2017-02-15, 15:59
spinaczel napisał/a:

Co tak mało zawiści polaczkowej tutaj w komciach? :o Przecież ferie są.





Pokemonie ty!

Logiczny

2017-02-15, 21:34
Nie wiem czy mnie zrugacie za to co powiem, ale takie filmiki są robione przez amerykanów na zamówienie. Chodzi o to, żeby utrzymać "fajność" samej ameryki. Ogólnie w taki film zaangażowany jest cały zespół doradców i tych co zachowania psychospołeczne mają w jednym palcu.

Przpominacie sobie tego ambasadora w Polsce z odstającymi uszami, śmieszny taki facecik, no właśnie....utrzymanie pozytywnego wizerunku w kraju który przylega do największego ich wroga ma bardzo wysoki priorytet.

Dla wprawnego oka idzie rozróżnić który filmik jest pod tym kątem robiony a który nie.

nie krzyczcie, pozdrawiam

BrianGriffin

2017-02-16, 08:24
Logiczny napisał/a:

Nie wiem czy mnie zrugacie za to co powiem, ale takie filmiki są robione przez amerykanów na zamówienie.



Rozumiem, że Soros płaci. Jakie stawki?

rbQ321

2017-02-16, 13:16
Zajebiście widać różnicę wiedzy Starszego Pana (pewnie jakiś weteran wojenny z WW II), a wszystkich młodych osób. My Polacy jesteśmy dumni z bycia Polakami, wiemy, że potrafimy razem stanąć do walki! Zastanawia mnie tylko, dlaczego Polak Polakowi nogę podkłada... :/