18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Co Amerykanie wiedzą o Polsce?

gajowy9909 • 2017-02-14, 17:44
Swoją drogą polecam ten kanał. Niezły pojeb, przeprowadził się z USA do Polski, bo, jak twierdzi, to zawsze było jego marzenie :-D


Halman

2017-02-14, 17:46
się murzyn nie bedzie wypowiadał o moim pięknym kraju!

~Velture

2017-02-14, 17:59
Możemy się śmiać ale zrobić taką ankietę w Polsce o tym co wiedzą o Gruzji albo Słowenii to też by nikt prawie nie wiedział.

ArchMag

2017-02-14, 18:28
up@
Słowenia - najdalej wysunięte na zachód państwo słowiańskie
Gruzja- jedno z najstarszych na świecie państwo chrześcijańskie

Ni...........ny

2017-02-14, 18:30

Krak

2017-02-14, 19:25
Dla mnie mogą wiedzieć, że jesteśmy nastawieni antymurzyńsko a antysemityzm dostajemy z mlekiem matki i w dupie mamy "nowoczesną" i multikulturową Europę.

Ni...........ny

2017-02-14, 19:57
Krak napisał/a:

Dla mnie mogą wiedzieć, że jesteśmy nastawieni antymurzyńsko a antysemityzm dostajemy z mlekiem matki i w dupie mamy "nowoczesną" i multikulturową Europę.


Pozwól że cię poprawię.
Tak powinno być.
Cytat:

Dla mnie mogą wiedzieć, że jestem nastawiony antymurzyńsko a antysemityzm dostaje z mlekiem matki i w dupie mam "nowoczesną" i multikulturową Europę.


A jak dla mnie to możesz popie**alać w onucach na wozie drabiniastym co niedzielę całować plebana po pierścieniu, czy tam po prąciu, i babą pole orać, twoja sprawa. Ale nie wypowiadaj się wieśniaku za wszystkich :ok:

ObserwatorSadol

2017-02-14, 19:57
gówno mnie interesuje co wiedza ci ignoranci na nasz temat

kalijanek

2017-02-14, 20:07
gówno mnie obchodzi wasza opinia

Sz...........an

2017-02-14, 20:48
Zacznijmy od tego, że 60% jak nie więcej Amerykanów nawet nie wiedzą gdzie leży Polska... Na filmie to są jakieś same pojedyncze przypadki które coś "wiedzą"...

Pamiętam jak był u nas szczyt NATO i Obama do Polski przyleciał. W USA zrobiono taką sondę uliczną i zadawali Amerykanom pytania na ten temat. Nie wiedzieli, że Obama jest w PL, nie wiedzieli, że odbywa się nawet u nas szczyt NATO, nawet niektórzy Amerykanie nie wiedzą co to jest NATO :D .

Z jednej strony można ich mieć za głupków, ale z drugiej strony na to patrząc widać, że ci ludzie mają poważniejsze problemy na głowie niż polityka.

Lysack

2017-02-14, 22:39
niezwyciężony napisał/a:


Pozwól że cię poprawię.
Tak powinno być.

A jak dla mnie to możesz popie**alać w onucach na wozie drabiniastym co niedzielę całować plebana po pierścieniu, czy tam po prąciu, i babą pole orać, twoja sprawa. Ale nie wypowiadaj się wieśniaku za wszystkich :ok:



Zaraz zostaniesz zjechany, że skoro nie jedziesz po murzynach, to jesteś lewakiem.

Warto zauważyć, że Polacy zasadniczo nie są rasistami - sam znam paru obcokrajowców o różnych kolorach skóry i nikt się nie skarży. Może dlatego, że ci, którzy już tu są z reguły nie ciągną socjalu, a normalnie pracują. Myślę, że polski pseudorasizm to efekt tego, że skoro w innych krajach najczęstszymi odbiorcami socjalu są osoby napływowe w większości z Afryki i Bliskiego Wschodu, to logiczne, że nie chcemy ich wpuszczać masowo do siebie.

Najlepszym dowodem na to są wszelkie kebaby, gdzie większość sprzedających to ciapaci, a główną klientelę stanowią osiedlowe sebixy. Przecież gdyby rzeczywiście Polacy, a zwłaszcza dresiarstwo byli rasistami, to już dawno by się pozabijali. Raz na ruski rok któremuś z jednej albo z drugiej strony coś odjebie, ale jak na popularność odzieży sportowej wśród Polaków oraz popularność orientalnych fastfoodów, to naprawdę za granicą uchodzimy(hehe) za bardzo tolerancyjny kraj.

Swoją drogą, to że ktoś nie przepada za jakąś nacją, nie oznacza, że będzie okazywał wrogość jej przedstawicielowi.

Bo jeśli nie przepadam za spotkaniami z jakąś rodziną, to nie znaczy, że nie mogę się kumplować z ich córką, bo choć większość rodziny jest zj***na, to na przykład córkę (będącą w mniejszości) mogą mieć całkiem spoko :)

Daedra

2017-02-14, 22:48
@Lysack

Masz ode mnie piwo za "uchodzimy(hehe)"

HEHEHEHEHE :D

BrianGriffin

2017-02-14, 23:24
Szeryfian napisał/a:

nawet niektórzy Amerykanie nie wiedzą co to jest NATO :D



Tak, ale tylko Polacy wierzą, że samolot może ścinać drzewa jak zapałki/parówki i lecieć dalej.

b0r000

2017-02-15, 00:12
FRANCJA najechała Polskę w czasie IIWŚ? FRANCJA? k***a Francja?
A potem się ludzie dziwią czemu nie lubię czarnych...