18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CNN twierdzi, że biali lekarze doprowadzają do śmierci czarn

offline • 2020-08-20, 08:33
Tak jak w opisie. Zostawię tu to tylko i jestem ciekawa waszych opinii. Jak dla mnie, to czysta propaganda, która poszła już za daleko. Wiadomo, że CNN to lewicowa telewizja, ale szkoda, że nie podadzą prawdziwych statystyk apropo przestępczości wśród czarnych i prawdziwych liczb morderstw, których się dopuszczają.

https://www.google.pl/amp/s/amp.cnn.com/cnn/2020/08/18/health/black-babies-mortality-rate-doctors-study-wellness-scli-intl/index.html


Leatherface

2020-08-21, 08:28
Takie są skutki wygrania wojny secesyjnej przez niewłaściwą stronę... Zobaczycie, jeszcze północ przeprosi się południem.

SuchyHarry

2020-08-21, 21:18
k***a świat zmierza do samozagłady. Złośliwi stwierdziliby że to już widać od dawna, ale jeszcze nigdy nie było AŻ tak źle. Biali k***a przepraszają za to, że są biali, na insta poj***ne #blm króluje, pojeby w ramach solidarności z murzynami kładą się na asfalcie i jeszcze taki news z p*zdy... To jest dowód na to, jak bardzo ludzie zgłupieli.

Leatherface

2020-08-21, 21:32
Ci którzy klękają i przepraszają powinni być pierwsi odpie**oleni, bo to żałosne ścierwa bez żadnej godności, swą postawą bezczeszczą jedynie pamięć swoich przodków oraz kreują wizerunek nas wszystkich jako słabych, żałosnych i bezbronnych frajerów do dymania.

BolekMaku

2020-11-07, 12:31
psarnack napisał/a:

poszukaj na wiki .. "Liberia"



Nie musze szukać, aż takim młotkiem to ja nie jestem.

Prawodawca

2021-08-19, 01:05
BolekMaku napisał/a:

POwinno się wszystkim j***nym smoluchom utworzyć jeden kraj tak jak żydostwu. Po roku mieszkaliby w ziemiankach odsetek AIDS bylby na poziomie 80% zżeraliby się nawzajem albo jedli gówna innych. Potem biali ludzie zwiedzaliby ten kraj w okratowanych pickupach jak park jurajski.



Już tak zrobiono. USA wykupiły od państw kolonialnych kawał ziemi w afryce i pozwolił sprowadzić sie tam byłym niewolnikom. Pierwsze co zrobili, to implementowali tam system niewolniczy zniewalając tubylcza ludność nazywając przy tym swój nowy kraj Liberią.