18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CNN twierdzi, że biali lekarze doprowadzają do śmierci czarn

offline • 2020-08-20, 08:33
Tak jak w opisie. Zostawię tu to tylko i jestem ciekawa waszych opinii. Jak dla mnie, to czysta propaganda, która poszła już za daleko. Wiadomo, że CNN to lewicowa telewizja, ale szkoda, że nie podadzą prawdziwych statystyk apropo przestępczości wśród czarnych i prawdziwych liczb morderstw, których się dopuszczają.

https://www.google.pl/amp/s/amp.cnn.com/cnn/2020/08/18/health/black-babies-mortality-rate-doctors-study-wellness-scli-intl/index.html


kamuha

2020-08-20, 15:01
psarnack napisał/a:

poszukaj na wiki .. "Liberia"





Chyba wiem skąd pochodzi najwiekszy poławiacz krabów -Bongman






fakjutu

2020-08-20, 15:03
Powinni zasłonić się klauzulą negrości i zlecić odbiór porodu przez małpiego doktora.




Tomikchomik1

2020-08-20, 15:07
Im mniej murzynów tym lepiej, więc nie rozumiem w czym problem...

Leatherface

2020-08-20, 15:21
Ja tu widzę ewidentny błąd w procedurach, bo z tego co się orientuję to poród u zwierząt powinien odbierać weterynarz a nie lekarz, może w tym tkwi cały problem?


mackuu

2020-08-20, 15:32
Prawie jak TVP :) Autor pominął jedną istotną informację, w USA jest przeszło 10 razy więcej białych lekarzy niż czarnych, w związku z czym zajmują się oni 10 razy większą ilością noworodków, a to "badanie" opierało się właśnie na liczbach wszystkich zgonów, a nie procentowej ich ilości dla takiej samej liczby noworodków pod opieką takiej samej liczby lekarzy. Reasumując, ktoś postanowił zrobić sensację z tego, że wśród 10x większej ilości noworodków 3x zwiększa się liczba ich zgonów. Idąc tym tokiem rozumowania, pod opieką białych lekarzy umiera 30% noworodków, które umierają pod opieką czarnych, czyli czarni lekarze przyczyniają się do przeszło dwa razy większej śmiertelności czarnych dzieci :mrgreen:

plastic

2020-08-20, 16:08
Kiedy chodzilem do przedszkola, majac jakies 4 lata, siedzialem przy stoliku z taką Agatą, z którą zwyczajowo się kłóciłem konsumując śniadanie. Podsumowałem, ze jest wariatką w tym samym momencie, w ktorym pani woźna (od sprzatania, noszenia talerzy itp) dokładała nam kanapek. Wykorzystując okazję, przebiegła Agata szybko wypaliła - słyszała pani, jak panią nazwał?

Baba wpadla w furie i zaczela mnie napie**alac po glowie.

Nigdy nie przypuszczalem, ze Agata bedzie pracowac dla cnn :-|

Noside

2020-08-20, 18:02
mackuu napisał/a:

w USA jest przeszło 10 razy więcej białych lekarzy niż czarnych,



W USA jest 20 razy więcej lekarzy o kolorze skóry innym niż czarny (głównie żółty).
Czarni lekarze stanowią 5% stanu załogi całych Stanów sp***olonych Hamburgeryki

politetrafluoroeten

2020-08-20, 18:32
Ogólna liczba czarnych lekarzy w Stanach Zjednoczonych to 5%. Na Florydzie jeszcze mniej (tak, zapłaciłem 10$ żeby przeczytać te j***ne brednie prosto z artykułu i wyciągnąć, że zestawiono jedynie zgony dzieci na samej Florydzie uogólniając liczbę położników i nie wnikając kto jakim dzieckiem się zajmował)
Oznacza to, że za 25% zgonów noworodków odpowiada jedynie 5% lekarzy.[/quote]

Możesz gdzieś podrzucić tego pdfa? Bo nie chcę nabijać im kieszeni hajsem, a chętnie sprawdzę u źródła.

zwierzak30

2020-08-20, 20:56
BolekMaku napisał/a:

POwinno się wszystkim j***nym smoluchom utworzyć jeden kraj tak jak żydostwu. Po roku mieszkaliby w ziemiankach odsetek AIDS bylby na poziomie 80% zżeraliby się nawzajem albo jedli gówna innych. Potem biali ludzie zwiedzaliby ten kraj w okratowanych pickupach jak park jurajski.



A po ku*asa tworzyć im jakiś tam kraj.
Przecież maja cały pie**olony kontynent. Afryka się zowie.

lolczyslaf

2020-08-20, 21:08
BolekMaku napisał/a:

POwinno się wszystkim j***nym smoluchom utworzyć jeden kraj tak jak żydostwu. Po roku mieszkaliby w ziemiankach odsetek AIDS bylby na poziomie 80% zżeraliby się nawzajem albo jedli gówna innych. Potem biali ludzie zwiedzaliby ten kraj w okratowanych pickupach jak park jurajski.



Bez kitu, opisałeś większą część Afryki, brawo.

piotrekuna

2020-08-20, 21:17
BolekMaku napisał/a:

POwinno się wszystkim j***nym smoluchom utworzyć jeden kraj tak jak żydostwu. Po roku mieszkaliby w ziemiankach odsetek AIDS bylby na poziomie 80% zżeraliby się nawzajem albo jedli gówna innych. Potem biali ludzie zwiedzaliby ten kraj w okratowanych pickupach jak park jurajski.



k***a było by w pyte xD

darthbanji

2020-08-20, 22:12
BolekMaku napisał/a:

POwinno się wszystkim j***nym smoluchom utworzyć jeden kraj tak jak żydostwu. Po roku mieszkaliby w ziemiankach odsetek AIDS bylby na poziomie 80% zżeraliby się nawzajem albo jedli gówna innych. Potem biali ludzie zwiedzaliby ten kraj w okratowanych pickupach jak park jurajski.



murzyny mają juz takie miejsce. Nazywa się AFRYKA ;)

Janekpl92

2020-08-21, 00:43
BolekMaku napisał/a:

POwinno się wszystkim j***nym smoluchom utworzyć jeden kraj tak jak żydostwu. Po roku mieszkaliby w ziemiankach odsetek AIDS bylby na poziomie 80% zżeraliby się nawzajem albo jedli gówna innych. Potem biali ludzie zwiedzaliby ten kraj w okratowanych pickupach jak park jurajski.



Amen.

iskiera2

2020-08-21, 07:57
To niech sobie k***a wybudują czarne szpitale