18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Classic Remise

Lukasz2525 • 2014-02-17, 22:39



Witam , byliśmy pod koniec roku z kolegą służbowo w Niemczech , wyjeżdżając z Berlina i kierując się już do Polski , kolega w ostatniej chwili zauważył starego Mercedesa i Mustanga na podnośniku w ciekawym budynku i zarządził , żeby się zatrzymać i wejść zobaczyć . Okazało się to być bardzo ciekawe miejsce , w środku kilka warsztatów zajmujących się restaurowaniem starych aut , do tego kilka sklepów i pełno aut stojących luzem lub w za szkłem . Krótko mówiąc orgazm z miejsca od samego patrzenia , wszystkie zdjęcia zrobione przeze mnie telefonem , nie wszystko dobrze widać , bo światło odbijało się od szyb , wrzucam kilka na zachętę i trochę w komentarzach oraz link do całej paczki 196 zdjęć dla zainteresowanych . Każdy znajdzie coś dla siebie , Ferrari , Lamborghini , Maserati , Fordy , Astony Martiny , Mercedesy . Kultowe modele , Ford GT , Ferrari Testarossa , Italia , Mercedes 300sl , Sls , Lamborghini Countach , Diablo , Murcielago , długo by wymieniać . Zapraszam do oglądania .



























Mustang Sport Wagon ^ :D

Jest link , dostępny przez 2 dni .

wairk

2014-02-18, 20:30
Byłem tam w kwietniu, świetna sprawa :) Odnośnie szklanych boksów, to nie wiem czy ktoś już wspomniał, czy nie, bo nie czytałem wszystkich komentarzy, ale z tego co wiem są to prywatne samochody, które właściciele garażują w Classic Car Remise, by zwiększyć prestiż miejsca i pewnie mają jeszcze jakieś inne profity ;) Polecam jak ktoś będzie w okolicy, bo wejście jest za darmo i przynajmniej jak ja byłem, to nie było dosłownie nikogo poza mną, moimi znajomymi i pracownikami Remizy, więc można było spokojnie napawać się widokiem aut.

małe co nieco ode mnie:


Jak chcecie więcej to dajcie znać, mam tego sporo.

Lukasz2525

2014-02-18, 20:36
Widze ze Countach stal jak stoi w tym samym miejscu :D

wairk

2014-02-18, 21:04
Countach tak, ale patrząc po Twoich fotkach to dużo innych aut pozmieniało się, niektóre miejscami, a niektóre doszły takie, których za mojej wizyty nie było :)

4h...........ch

2014-02-18, 22:58
Porsche 911 - pierwsza wersja i chyba trzecia (jeśli się mylę to poprawcie), jak można je pominąć a podać ford :D

Lukasz2525

2014-02-18, 23:13
Porszaki ginely przy tym Fordzie Gt , strasznie niski duze felgi , cudo . Niestety stal za szklem .

Ps , te zdjecia z czterema porsche to nie moje , u mnie tylko gdzies w tle sie przewijaly . Nawet im nie robilem zdjec , bo mi sie nie podobaja , kazdy model identyczny , takze tylko przypadkiem sie lapaly na zdjecia .

lapa16

2014-02-19, 13:54
Milo pooglądać tak wspaniałe furki :)

igorektgk

2014-02-21, 21:29
Lukasz2525 napisał/a:

Up ^ Był jeszcze drugi czarny , ale stał w dolnej gablocie po ciemku i za szyba , do tego czarny lakier , wiec slabo go widac , ale w paczce tez sa te zdjecia . Generalnie bylo jeszcze kilka modeli podobnych do Gullwinga .


Jakie modele masz na mysli?.Co jest jeszcze podobne do gullwinga? :)