18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Classic Remise

Lukasz2525 • 2014-02-17, 22:39



Witam , byliśmy pod koniec roku z kolegą służbowo w Niemczech , wyjeżdżając z Berlina i kierując się już do Polski , kolega w ostatniej chwili zauważył starego Mercedesa i Mustanga na podnośniku w ciekawym budynku i zarządził , żeby się zatrzymać i wejść zobaczyć . Okazało się to być bardzo ciekawe miejsce , w środku kilka warsztatów zajmujących się restaurowaniem starych aut , do tego kilka sklepów i pełno aut stojących luzem lub w za szkłem . Krótko mówiąc orgazm z miejsca od samego patrzenia , wszystkie zdjęcia zrobione przeze mnie telefonem , nie wszystko dobrze widać , bo światło odbijało się od szyb , wrzucam kilka na zachętę i trochę w komentarzach oraz link do całej paczki 196 zdjęć dla zainteresowanych . Każdy znajdzie coś dla siebie , Ferrari , Lamborghini , Maserati , Fordy , Astony Martiny , Mercedesy . Kultowe modele , Ford GT , Ferrari Testarossa , Italia , Mercedes 300sl , Sls , Lamborghini Countach , Diablo , Murcielago , długo by wymieniać . Zapraszam do oglądania .



























Mustang Sport Wagon ^ :D

Jest link , dostępny przez 2 dni .

Cembrowina

2014-02-18, 01:38
wiecie że Eleanor tak naprawdę nigdy nie istniała?

Takeda

2014-02-18, 01:53
Ferrari Testarossa, marzenie z dzieciństwa.

Hrodgar

2014-02-18, 01:53
I wszystko za zrabowane pieniądze podczas II wojny światowej.

Ostrovsky

2014-02-18, 02:14
Pozdro dla slaskiego representanta ;)

bavarian

2014-02-18, 02:22
Wpuścili was?

dorodnykurczak

2014-02-18, 02:41
Ta testarossa była na sprzedaż gościu ?

gracii

2014-02-18, 02:41
Po pierwsze zdjęcia te widziałem kiedyś na jakiejś stronie. Po drugie, na pierwszym zdjęciu dokładnie widać w odbiciu szyby damską sylwetkę. Więc, albo kolega łukasz lubi ubierać sukienki, albo te zdjęcia zostały przez niego zaj***ne i podpisane jako własne.

ps. wiem, ch*j że zaj***ne, ale po co dopisuje historyjki żeby zgarnąć piwa.

Lukasz2525

2014-02-18, 02:47
Nie wiem co to do końca jest , na pewno znajduje się tam kilka warsztatów/firm zajmujących się restaurowaniem tych aut ( bodajże 5-6 ? ) , wszystkie auta były w idealnym stanie , były też powywieszane ceny , więc jest to coś w stylu galerii handlowej z warsztatami pod ręką .

Można tam bez problemu wejść , zupełnie za darmo , nawet nie ma ochroniarzy , nie byłem tylko pewny co do robienia zdjęć , więc starałem się po kryjomu . Muszę tam kiedyś wrócić z normalnym aparatem , zwłaszcza że te auta się ciągle zmieniają . Ta była w Berlinie , druga jest w Dusseldorf'ie .



gracii napisał/a:

Po pierwsze zdjęcia te widziałem kiedyś na jakiejś stronie. Po drugie, na pierwszym zdjęciu dokładnie widać w odbiciu szyby damską sylwetkę. Więc, albo kolega łukasz lubi ubierać sukienki, albo te zdjęcia zostały przez niego zaj***ne i podpisane jako własne.

ps. wiem, ch*j że zaj***ne, ale po co dopisuje historyjki żeby zgarnąć piwa.



Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa , wykonane moim Sony Ericssonem Xperia SP dnia 18 grudnia 2013 , z resztą wszystko to jest napisane w szczegółach zdjęć . Nie wiem po czym wywnioskowałeś damską sylwetkę :-D , po tych szerokich rękach , krótkich spodenkach i koszulce Labiryntu z orłem :D ? Mam nawet film z kamery w aucie z tamtego dnia , jeżeli nie wierzysz :)

kothletino

2014-02-18, 02:48
Pomyślcie, że niektórzy są w stanie sobie to kupić. Każdy dzień miesiąca z innym klasykiem, ja bym k***a spać nie chodził.

Lukasz2525

2014-02-18, 02:58
dorodnykurczak napisał/a:

Ta testarossa była na sprzedaż gościu ?



Bodajże wszystkie stojące na zewnątrz były na sprzedaż . Nie wiem jak te w gablotach , być może są tam tylko przechowywane przez prywatnych właścicieli , być może również na sprzedaż . Nie pamiętam jak Testarossa , ale to Ferrari z drugiego zdjęcia w temacie było za 60 tysięcy euro .






I jeszcze dla kolegi z góry - tu również moja " damska " sylwetka .


igorektgk

2014-02-18, 03:22
jest 300 sl gullwing według mnie najpiękniejsze auto wszechczasów :) :)

Lukasz2525

2014-02-18, 03:34
Up ^ Był jeszcze drugi czarny , ale stał w dolnej gablocie po ciemku i za szyba , do tego czarny lakier , wiec slabo go widac , ale w paczce tez sa te zdjecia . Generalnie bylo jeszcze kilka modeli podobnych do Gullwinga .

Mavi_2

2014-02-18, 06:50
Jeśli dobrze widzę to Meilenwerk. Miejsce było opisywane w Top Gear. To są auta prywatnych właścicieli, którzy mogą je tam serwisować i garażować w bezpiecznym i suchym miejscu. Jest to stara zajezdnia tramwajowa, wybieram się tam od ponad roku (i jakoś wybrać nie mogę). Ochrona ponoć jest, tylko że bardzo dyskretna (monitoring i utrudniony wyjazd).

emabriant

2014-02-18, 07:53
Po prostu piękne :)

Hooorq

2014-02-18, 07:56
Szkoda że same alumy moglibyscie jakies kołpaki przywiez dla rodaków eh szkoda