18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

T0B1

2015-09-05, 16:28
Rebeliant - co ty pie**olisz i o ch*j ci chodzi?

makss10

2015-09-05, 17:06
Walaszek obraża to , Walaszek szydzi z tamtego , to taki żart , paradoks , metafora .... jeszcze k***a napiszcie że to PRANK to już w ogóle będzie komplet . Pod każdym jego filmikiem tutaj musi pojawić się jakiś zjeb który wyjaśnia ,,plebsowi" co autor miał na myśli . Jebie mnie co miał na myśli ważne żeby się podobało .

Xenonxes

2015-09-05, 17:42
@Rebeliant
Prezentujesz sposobem swojej wypowiedzi wysoki poziom intelektualny, jak i nienaganną przenikliwość myśli, aż szkoda że wdajesz się w dyskusje z jednostkami o niższym poziomie świadomości.
@Reszta
Patola umysłowa oglądając w/w kreskówkę cementuje się w przekonaniu, że ich zezwierzęcenie jest czymś normalnym, że są to często spotykane i w miarę akceptowane przez społeczeństwo wzorce zachowań. Narobi jakiejś endżi brajanków, które będą się w tym syfie wychowywać, a później z Waszymi dziećmi do szkoły pójdą. To jest wpływ na tą najniższą warstwę.


A teraz wpływ, na warstwę "przeciętnych odbiorców". Jest to dosyć analogiczne do tragedii antycznej. Przeciętny grek oglądając tragedie myślał sobie "Ja pie**ole, ch*j z tą suszą, j***ć te najazdy barbarzyńców, przynajmniej mi się żona z synem nie pie**oli", ogólnie widział na oczy że ktoś może mieć w życiu o wiele bardziej ch*jowo od niego. Czyli przeżywał tzw. catharsis. W dzisiejszych czasach rzecz ma się analogicznie. Przykład: Świat według kiepskich w latach swojej emisji. Przeciętny polak oglądający ten serial myślał sobie "Ja pie**ole, co za debile i lenie, k***a, serio skąd się tacy biorą. Ja to przy nich jestem inteligentem". Poczucie własnej wartości, oraz zaufanie do własnych osądów oraz działań takiej jednostki podświadomie rośnie. Summa Summarum, automatycznie rośnie zadowolenie z życia tej (najszerszej) warstwy społecznej. Ta kreskówka działa dokładnie tak samo.


Z kolei w tej najwyższej warstwie społecznej zwiększa wstręt i pogardę do tych niższych warstw, cementuje przkonanie że Ci ludzie zachowują się i żyją jak zwierzęta. Efekt jest trochę bardziej złożony, ale nie ma w tej chwili czasu się nad tym zastanawiać i się rozpisywać.


Bless

Chudy_lis

2015-09-05, 18:30
@Xenonxes
Obawiam się że pie**olisz farmazony piękny kawalerze, lub też mówiąc ściślej, dokonujesz nieuprawnionej ekstrapolacji swoich własnych wniosków/spostrzeżeń na szerszą zbiorowość bez poparcia w danych.
Udajesz pieczareczkę wyrosłą na oborniku szarocodzienności - cóż, grunt to dobre samopoczucie...
Cytując klasyka "naczytałeś się pierdół o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych"...


voidinfinity

2015-09-05, 19:17
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Pośmiać się można z czegoś, co jest śmieszne, a dla każdego śmieszne jest coś innego. To śmieszne nie jest.



Trochę sobie zaprzeczyłeś... ;-)

Xenonxes

2015-09-05, 19:20
@Chudy_lis

Wypowiedź poparta ogólnikami, całkowicie nieuzasadniona. Niech spłynie na mnie blask Twej mądrości, o mesjaszu.

werewolfer

2015-09-05, 22:30
Xenonxes napisał/a:

@Rebeliant
Prezentujesz sposobem swojej wypowiedzi wysoki poziom intelektualny, jak i nienaganną przenikliwość myśli, aż szkoda że wdajesz się w dyskusje z jednostkami o niższym poziomie świadomości.




A Ty to pewnie ta jednostka wyzsza? Ubermensch ta? Moze pojedziesz tworzyc swiadomosc do kambodzy, tam juz raz prawie wyszlo. Opisales mechanizm ktory prawie kazdy zna, tylko z tego nic nie wynika. To ze jakiemus sebie utrwali sie ze jest mentalną patologią to nie ma znaczenia bo jemu juz nie przemówisz do rozsądku, to seba wykreował blok ekipe a nie ona jego. Gdyby ta glupia animacja nie powstala, w blokersowni nic by sie nie zmieniło.

Xenonxes

2015-09-06, 12:36
@up

Nic takiego nie napisałem; widać, iż nie masz zielonego pojęcia czym są poziomy świadomości. Czy mechanizm ten jest każdemu znany? Może i masz racje. Czy każdy człowiek jest w stanie wyśledzić w swoim otoczeniu wcześniej poznane mechanizmy? Zdecydowanie nie.

werewolfer

2015-09-06, 14:40
Xenonxes napisał/a:

@up

Nic takiego nie napisałem; widać, iż nie masz zielonego pojęcia czym są poziomy świadomości. Czy mechanizm ten jest każdemu znany? Może i masz racje. Czy każdy człowiek jest w stanie wyśledzić w swoim otoczeniu wcześniej poznane mechanizmy? Zdecydowanie nie.



Oczywiscie ze nie, co tyczy sie takze Ciebie. Mozna to umiec lepiej albo gorzej, ale nigdy perfekcyjnie, chociazby ze wzgledu na to ze nikt nie panuje 100% nad podswiadomoscia. A przypie**olilem sie bo Twoj post zalatywal bufonadą i ta dyskusja rownie dobrze moglaby sie toczyc jako gownoburza na onecie i miec dokladnie taka sama wartosc czyli prawie zadna.

Maek

2015-09-07, 10:33
ganja125 napisał/a:

Rebeliant_ZPF,
walaszek wyśmiewa rap, nie wiem czy zauważyłes



Chyba delikatnie mówiąc mało ambitny rap pokroju RPK, a nie cały rap.