18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szaman4321

2015-09-05, 14:09
Ledwo wstawili i już wiedziałem że ktoś na sadola wrzuci.

werewolfer

2015-09-05, 14:30
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Muszę szczerze przyznać, że ch*jowe. Wytrzymałem do połowy.

Nie mój rodzaj humoru, gdyż nie śmieję się ze ścierwa, a ścierwem gardzę. Dlatego za promowanie kultury tego osiedlowego ścierwa, które kradnie i szkodzi innym brak piwa.




Jakby bylo o murzynskim slumsie ze wszystkimi stereotypami to by Cie smieszylo, czy tez byloby promowanie?

ganja125

2015-09-05, 14:49
Rebeliant_ZPF,
walaszek wyśmiewa rap, nie wiem czy zauważyłes

Warchlak1920

2015-09-05, 14:49
Up Jak dla Ciebie to jest pozytywne promowanie dresiarstwa, to gratuluje. Chłopaki kręcą sobie z nich niezłą bekę, ja bym to nawet nazwał parodią, ale nie jestem widocznie tak inteligentny jak Ty więc nie doszukałem się tam dresiarskiego eposu.

Kolor skóry Tobie nie przeszkadza, to przyjrzyj się swojemu avatorowi :-P

voidinfinity

2015-09-05, 14:52
Warchlak1920 napisał/a:

Kolor skóry Tobie nie przeszkadza, to przyjrzyj się swojemu avatorowi :-P



Myślę że mu nie przeszkadza tak długo jak na polu zbiera bawełnę :krejzi:

glin93

2015-09-05, 15:02
Aaaaale to jest średnie!

Aikenlól

2015-09-05, 15:05
@Płeć Rebeliant_ZPF

Chciałbyś być uznawany za inteligentnego, ale za ch*j Ci to nie wychodzi. Walaszka oglądają wszystkie grupy wiekowe, a jego fenomenem jest to że mniej inteligentni odbiorcy (tacy jak Ty) wezmą to na serio. A Ci bardziej spostrzegawczy, mogą pokręcić przy tym bekę że tacy jak Ty, biorą to na poważnie.

Usztafik

2015-09-05, 15:12
@Rebeliant_ZPF
Musisz mieć świetnych kolegów skoro siedzisz z nimi przy wódce i wszczynane są dyskusje o tej kreskówce. Pogratulować towarzystwa i elokwentnej dyskusji.

Jajcarz

2015-09-05, 15:18
@Aikenlól
Dokładnie. Fani animacji Walaszka dzielą się na tych co śmieszy rzucenie k***ą w internecie i takich którzy widzą w tym coś więcej. W Blok Ekipie często są aluzje do aktualnych wydarzeń (np. spalenie tęczy, popis Komorowskiego w Japonii czy pożar mostu) jak i do otaczającej nas śmiesznej i smutnej momentami rzeczywistości. Przecież na każdym osiedlu są takie dresiki, każdy miał kiedyś kontakt z takim panem Wiesiem czy wszędzie widzimy ch*jowe auta sprowadzane za grosze z Niemiec i remontowane tak by jako tako wyglądały. Już w Kapitanie Bombie często były takie odniesienia, więc jak dla mnie Rebeliant_ZPF po prostu jest zbyt ograniczony by widzieć w tym coś więcej niż tylko rzucanie k***ami. Rozumiem, że komuś może się to nie podobać, ale argumenty przez niego podawane są po prostu nietrafione.

Bankracy

2015-09-05, 15:30
@up wielki ból dupy macie, zamiast olać jak się nie podoba to w internecie wielkie dyskusje o to kto ma rację, a racja jest po środku.

Adrian12109

2015-09-05, 15:34
Ludzie co się tak napinacie, nie widzicie że to jest parodia i satyra ze świata równoległego w którym żyją " seby z osiedla ".

Cz...........ka

2015-09-05, 15:39
Osobiście jak dla mnie to beznadzieja. Blok Ekipa była fajna przez pierwsze 30 - 40 odcinków a potem już była tak żałosna że nie mogę jej oglądać.


Sami Walaszkowie są spoko ale przeraża mnie fak, że są ludzie którzy ich robotę biorą na poważnie tzn. Myślą, że Blok Ekipa ma ukryty przekaz prawilności dla ziomeczków, a disco polo to oni nagrywają na poważnie.

werewolfer

2015-09-05, 16:03
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@Aikenlól: Chciałbym być inteligentny, a nie być postrzegany za inteligentnego.



Po prostu masz inne podejscie, bo dla mnie parodia stereotypow nie jest promocja, tak jak ksiadz macajacy dzieci nie jest promocja katolicyzmu, a napakowany wolno jarzacy dresiarz nie jest promocja hip hopu czy blokersow.