18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cios Prezesa - Zobacz, co TV bała się wyemitować.

jannowak9991 • 2012-02-14, 13:17
Reportaż Ryszarda Szołtysika o sytuacji z Sądu Rejonowego w Warszawie po rozprawie Grzegorz Braun kontra Lecha Wałęsa. Piotr Gulczyński (prezes Instytutu im. Lecha Wałęsy) uderza reportera na sali sądowej - policja nie reaguje nie widząc w całej sytuacji nic nieodpowiedniego. Incydent miał miejsce w 2008 roku.

Wyrok "niezawisłego" sądu RP (2011-12-06)
Okazuje się, że to uderzony reporter zapłacić ma 2400 zł Gulczyńskiemu tytułem zwrotu kosztów sądowych. Sędzia Danuta Kowalik stwierdziła, iż cios został zadany przez Gulczyńskiego nieumyślnie. Nieumyślność sąd oparł na stwierdzeniu, iż pozwany i powód nie znali się wcześniej. W interpretacji sądu uderzenie reportera to „ruch odsunięcia kamery”. W uznaniu, że Gulczyński dopuścił się pewnego rodzaju „niechlujstwa”, sąd nakazał mu napisanie listu do Szołtysika, w którym ma go przeprosić. Sąd oddalił też zadośćuczynienie finansowe, którego domagał się dziennikarz.

Ba...........ro

2012-02-15, 12:29
mamapracujewrealu napisał/a:

@Bamb i tu Cie zaskocze, poniewaz moj tok myslenia jest taki a nie inny ze wzgledu na:
- Ulomny nie jestem, ale gdybym byl moze moje zycie bylo by lepsze pod wgledem Twojego
- Bronisz policji jak pies ogrodnika
- Moim skromnym mniemaniem tu cytat " W każdym zawodzie trafi się sk***iel wiadomo", jakbys byl roznosicielem ulotek to pewnie bys je wpychal ludzia w szpary pod drzwiami i jesli tylko bys takie znalazl
- W koncowce komentarza prawie trafiles poniewaz wychowalem sie na blokach i wiem jak to jest byc gnebionym przez tych skorwysynow i za byle co dostac mandacik, wpie**ol czy tez dolek, lub jak moj znajomy pol roku za nic przesiedzial w puszce bo jakas niepelnosprytna go wskazala palcem
- Pewnie po pierwszym jebnieciu od tych wlasnie straznikow teksasu zaczal bys sie sypac jak cyganka pod baletami
- Jakos mi nic nie mowi twoje przeswiadczenie o "uwstecznieniu i zafascynowaniu polswiatkiem i pseudo gangsterami spod bloków" jakies to po prostu plytkie
- Wydaje mi sie ze po prostu byles bity w szkole i poza nia a wielcy stroze prawa to twoi funfle sorry
- Do tego dodam ze komputer to chyba twoje jedyne miejsce, w ktorym mozesz sie wypowiedziec



Aleś naj***ł sloganów :amused: "bity w szkole", "sypanie na psach", "komputer to jedyne miejsce, gdzie możesz się wypowiedzieć".

Dla mnie cała ta skrzywdzona przez los zgraja nakokszonych blokersów to po prostu patologia społeczna. Smucisz mi tu w/w sloganami a nie masz nic konkretnego do powiedzenia. Jakbyś się zachowywał jak człowiek, ubierał normalnie i nie zadawał byś się z pseudo gangsterkami to raczej policja by się do ciebie nie dopie**alała. A że jesteś w środowisku patologii to nie dziw się, że jesteś jak ona traktowana. To Twój wybór, ale jeśli chcesz być kozakiem z osiedla to musisz się pogodzić z tym, że policja Cię będzie gnębić. Ale na kogoś trzeba zwalić. Więc policja jako ganiająca was typków musi być zła.

Widzisz żyjemy w róznych światach. Ty żyjesz w zacofaniu, pracy przy ulotkach, j***niu policji i ganianiu z ziomkami po osiedlu. Ja natomiast mam wykształcenie, domek, pracę, która daje mi satysfakcję. I na tyle sądzę jestem osoba myślącą, by widzieć zalety i wady rzeczy nas otaczających. Ty natomiast widzisz świat właśnie w sposób ograniczony, nie dojrzały. Współczuję tylko Twoim dzieciom, które będą brały takie wzorce od ojca. A najgorsze w tym jest to, że takich osobników jak Ty jest coraz więcej.

I chciałbym zauważyć, że Ty również krzyczysz do mnie przez internet :roll: Więc chyba piszac do mnie swoje ulubione slogany o tym, jak to uwielbiam policję, robisz dokładnie to samo - potrafisz wypowiedziec sie do mnie tylko poprzez internet. A, i nie mylmy rozmowy z biciem po mordzie, które bys zapewne mi zaproponował jako człowiek z ulicy :amused: