18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężki oddech w Cessnie

fy...........ff • 2012-12-27, 20:04
Zamiast przyjemnego lotu widokowego pełne majty.

Akcja ~2:30

wolo1994

2012-12-28, 06:39
Po tych odgłosach pomyślałem, że na serio zaczął w majty robić :shock:

apparition

2012-12-28, 09:56
kamilczasty napisał/a:



Do dzieła cwaniaku. Ty byś oczywiście lepiej to zrobił ;-)



Ja bym nie potrafił, ale... No weź to jakiś kurde żółtodziób był/jest! Widziałeś jak listę sprawdzał przed startem? Pilot stary wyjadacz, to z pamięci Ci robi i to jeszcze w takim pie**olocie małym, to nie był Boening 767 gdzie masz sporą listę do sprawdzenia, tylko malutki samolocik! I jeszcze ta panika, i jak gadał "I gonna put this down"... Pewnie jeden z jego pierwszych samodzielnych lotów (o ile nie pierwszy)...

fy...........ff

2012-12-28, 11:33
Takich cwaniaków co checklistę z pamięci robią to się potem wspomina wirtualnymi zniczami.
Drugą sprawą jest fakt, że ktoś w poprzednim poście sugerował "ciasną 180tkę" i powrót na lotnisko - to ekstremalnie ryzykowny manewr zwykle kończący się niewyprowadzalnym korkociągiem więc reakcja pilota (może i nie doświadczonego) i szukanie pierwszego lepszego miejsca do posadzenia była jak najbardziej prawidłowa.

Allin23

2012-12-28, 12:10
Do tego przy "ciasnej 180" (k***a mac... chyba kończyłeś szkołę lotniczą w battlefieldzie) jakby mu się ten silnik zaczął dławić albo spadły by obroty silnika - tak jak WIDAĆ, że się działo - to stracił by siłę nośną, przeciągnął i spadł jak kamień. To co zrobił - to najlepsze co mógł zrobić, bo najbezpieczniejsze.

Butter

2012-12-28, 13:51
@up dokładnie tak, przy srajacym się silniku i ciągłej utracie prędkości na niskim pułapie (gdyby na dużej wysokości silnik padł to jeszcze może zacząć obniżać lot wtedy nabierze prędkości do utrzymania siły nośnej) ale przy takiej sytuacji i skręcie 180 przyj***łby skrzydłem/do góry nogami o glebe, a tak spokojniutko sobie wylądował. Ja na jego miejscu chyba bym się posrał i od razu lądował, a nie próbował przelecieć ten lasek.

kapral

2012-12-28, 14:36
śmigło krzywe !

kawkaman

2012-12-28, 16:02
Czekałem aż wyk***i ale się rozczarowałem. Do śmietnika z tym.

kamilkawka

2012-12-28, 17:46
j***ny mial farta z tak mu sie ta łączka trafiła , podziw za zimne nerwy to ze se postękał to nic ja bym sie do tego posrał i a potem zemdlał.

tRampcoRe

2012-12-28, 17:53
sapie jak baba za kierownica ;)

Buczu

2012-12-31, 05:03
Pierdu pierdu. Też bym tak dyszał jakbym miał pilotować.