18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężka praca

phrontch • 2019-08-10, 08:39
Według najnowszych badań naukowych poniższa praca leczy z depresji, weganizmu, feminizmu i innych zaburzeń psychicznych




Halman

2019-08-10, 09:02
w sumie najgorzej ma ten co rzuca :)

kigam

2019-08-10, 10:51
worki na oko po 50 kg. Kręgosłup siada jak nic.

jbone

2019-08-10, 10:53
kigam napisał/a:

worki na oko po 50 kg. Kręgosłup siada jak nic.



zgadzam się kolego .po dwa czyli 100 kilo na karku:)


prawdziwe pytanie brzmi: ile było początkowo na pace zanim ktoś zaczął nagrywać ile zostało na pace i ile oni mają płacone za dniówkę :P :P :P

Lee225

2019-08-10, 10:58
U nas by piznął takim workiem to by się rozłożył jak stara k***a.

Paatryk

2019-08-10, 10:58
@UP, UP UP

Ja pie**ole, wy k***a udajecie że nie wiecie jaką wagę ma standardowy worek z cementem?

Smokw

2019-08-10, 11:05
Paatryk napisał/a:

@UP, UP UP
Ja pie**ole, wy k***a udajecie że nie wiecie jaką wagę ma standardowy worek z cementem?



Hmmm.... a to na pewno jest cement?

jbone

2019-08-10, 12:26
Paatryk napisał/a:

@UP, UP UP
Ja pie**ole, wy k***a udajecie że nie wiecie jaką wagę ma standardowy worek z cementem?



w dzisiejszych czasach kiedy Polska jest w Unii jest to 25kg na materiały sypkie(unijne normy o których pewnie ch*ja wiesz tłuku)

dobra- nie wiem czy trolujesz czy nie ale robisz z siebie ciula tak czy siak.zapytaj ojca albo dziadka po ile były pakowane materiały budowlane w latach 80,do dziś mam w szopce worki 50 kilo ze starym cementem i wapnem więc nie pie**ol mi tu o standardach.poza tym masz na imie patryk wiec pewnie spłodziła cie jakaś p*zda co roboty fizycznej na oczy nie widziała.

Smokw napisał/a:

Hmmm.... a to na pewno jest cement?



nieważne co 50 kg to 50kg może być nawet cukier puder.

Paatryk

2019-08-10, 12:43
jbone napisał/a:

w dzisiejszych czasach kiedy Polska jest w Unii jest to 25kg na materiały sypkie(unijne normy o których pewnie ch*ja wiesz tłuku)
dobra- nie wiem czy trolujesz czy nie ale robisz z siebie ciula tak czy siak.zapytaj ojca albo dziadka po ile były pakowane materiały budowlane w latach 80,do dziś mam w szopce worki 50 kilo ze starym cementem i wapnem więc nie pie**ol mi tu o standardach.poza tym masz na imie patryk wiec pewnie spłodziła cie jakaś p*zda co roboty fizycznej na oczy nie widziała.
nieważne co 50 kg to 50kg może być nawet cukier puder.



Chyba taki worek 50kg spadł ci na głowe w młodości albo Cie trzyma po wczoraj, bo watpię żeby ktokolwiek był w stanie pie**olić takie farmazony na trzeźwo i z zamysłem. Czy ten film Tobie wygląda na lata 80'? Przecież od razu widać że to worki standardowe 25kilowe. Myślisz durniu że ten karzeł udźwignął by z takim luzem 2x 50kg? Chyba sie za dużo bajek naogladałeś albo opowieści starego po bimbrze z tej Twojej szopki.
Aaaa, i jeszcze jedno. Skoro po imieniu jesteś w stanie określić kto co widział i kto co robił to polecam udać się do psychologa, bo prawdopodobnie te pie**olenie głupot ma inne podłoże niż stan nietrzeźwości.

ProVVe

2019-08-10, 12:50
Wydaję mi się, że nie są to 50kg worki. Chociaż miałem w pracy małe woreczki metalowych elementów po 60kg każdy i musiałem jeden w jedna, drugi w drugą rękę i zapie**alać kilkadziesiąt metrów. Najlepszy był chłopaszek taki ciężki jak ten worek ( 61kg czystej furii :D ). Spojrzał, że ten jeden sobie biorę i wrzucam na ramię to z rozpędu w chodzie chwycił i chciał z nim iść :-D ... No finał mógł być tylko jeden hahah. Jakby napotkał jakies pole siłowe, a worek spoglądał na niego w niemym zadowoleniu ;-)

pve11

2019-08-10, 13:56
Gdzie nie spojrzę tam dyskryminacja kobiet. Dlaczego tu żadna nie pracuje? pie**oleni szowiniści chcą zawładnąć światem przez wykluczenie kobiet. Feministki do ataku!

JednorękiBandyta

2019-08-10, 13:56
Paatryk napisał/a:

Chyba taki worek 50kg spadł ci na głowe w młodości albo Cie trzyma po wczoraj, bo watpię żeby ktokolwiek był w stanie pie**olić takie farmazony na trzeźwo i z zamysłem. Czy ten film Tobie wygląda na lata 80'? Przecież od razu widać że to worki standardowe 25kilowe. Myślisz durniu że ten karzeł udźwignął by z takim luzem 2x 50kg? Chyba sie za dużo bajek naogladałeś albo opowieści starego po bimbrze z tej Twojej szopki.
Aaaa, i jeszcze jedno. Skoro po imieniu jesteś w stanie określić kto co widział i kto co robił to polecam udać się do psychologa, bo prawdopodobnie te pie**olenie głupot ma inne podłoże niż stan nietrzeźwości.



Haha dokładnie... na pewno nie ma tam 50 kg w worku pierwsze co prawie każdy pewnie rozkminiał ile tam jest kg :P myślę ze na pewno bliżej 25 niż 50 kg....jak ktoś nie miał styczności z budową bądź inną pracą fizyczną, możę sb na oko porównać z cukrem pakowanym po 1kgx10 i niech sb teraz pomyśli jaką objętość i mase ma 5 takich wielopaków, x 2 zrzucanych w podobny sposob co na filmiku :) A widzisz jbone i jemu podobni mimo iż się mylą będą najbardziej obrażać i wymądrzać się a najprawdopodobniej w dupie byli i gówno widzieli no bo jednak 50 kg na worek to tam na pewno nie ma....

jbone

2019-08-10, 14:28
Paatryk napisał/a:

Chyba taki worek 50kg spadł ci na głowe w młodości albo Cie trzyma po wczoraj, bo watpię żeby ktokolwiek był w stanie pie**olić takie farmazony na trzeźwo i z zamysłem. Czy ten film Tobie wygląda na lata 80'? Przecież od razu widać że to worki standardowe 25kilowe. Myślisz durniu że ten karzeł udźwignął by z takim luzem 2x 50kg? Chyba sie za dużo bajek naogladałeś albo opowieści starego po bimbrze z tej Twojej szopki.
Aaaa, i jeszcze jedno. Skoro po imieniu jesteś w stanie określić kto co widział i kto co robił to polecam udać się do psychologa, bo prawdopodobnie te pie**olenie głupot ma inne podłoże niż stan nietrzeźwości.



obsrańcu w krajach 3-go świata normy unijne nie obowiązują i filmik może być nawet z 2019,tam nadal jest zacofanie.

ps.w szopce nie mam bimbru tylko plantacje zioła ciulu.
ps2.jak dla ciebie karzeł to facet 170cm to masz coś z oczami.przypatrz uważnie na jakiej wysokości jest naczepa.ciulu.
ps3.to na pewno nie są worki 25kg może jakieś nieformatowe 35-40kg(jakby to były 25 to rzucałby nimi o ziemie zamiast podawać-przecież 25 kg to pryszcz).ciulu.
ps4.patryk k***a pytałeś czemu ci takie zj***ne imię dali?przecież w szkole musisz mieć przej***ne...