18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężka praca

phrontch • 2019-08-10, 08:39
Według najnowszych badań naukowych poniższa praca leczy z depresji, weganizmu, feminizmu i innych zaburzeń psychicznych




Janusz_k

2019-08-10, 15:21
Paatryk napisał/a:

@UP, UP UP
Ja pie**ole, wy k***a udajecie że nie wiecie jaką wagę ma standardowy worek z cementem?


Wiemy, ale to są większe worki takie jak u nas były i one miały 50kg. Zresztą to widać po nich że lekkie nie są.


senpuu93

2019-08-10, 17:32
Jeśli to są dla was worki pięćdziesiątki, to gratulacje. Wyjdźcie z domu. Max 30kg. Worek o takiej objętości żeby ważył 50 musiałby być wypełniony nie wiem, k***a, ołowiem.

jbone

2019-08-10, 18:12
senpuu93 napisał/a:

Jeśli to są dla was worki pięćdziesiątki, to gratulacje. Wyjdźcie z domu. Max 30kg. Worek o takiej objętości żeby ważył 50 musiałby być wypełniony nie wiem, k***a, ołowiem.



nastepny znawca-kolego worek 50 kg wapna to lita masa a swoje zajmuje.pod 30 kilowymi by sie tak nie uginali

mackuu

2019-08-10, 19:58
jbone napisał/a:

w szopce nie mam bimbru tylko plantacje zioła ciulu.



Skoro przywiązujesz taką wagę do nick'ów i masz PLANTACJE zioła w SZOPCE :mrgreen: to może zmień swój nick na escobar czy medelin :lol: ?
Jak taki z ciebie gruby wiór, to pewnie stąd ta wiedza o workach 50kg...a nie czekaj, pisałeś coś o płodzeniu i pracy fizycznej. Sądząc po twoim sposobie wypowiadania, można śmiało stwierdzić, że ty bez wątpienia geny hołoty posiadasz, więc i ta "cenna" wiedza pewnie z tego źródła przyszła. Ciężka praca prostych ludzi dla rozwoju następnych pokoleń jest szlachetna i ją szanuję, ale ty to zmarnowałeś pozostając troglodytą :roll: "ciulu" :mrgreen:

misiekdublin

2019-08-10, 20:07
Paatryk napisał/a:

Chyba taki worek 50kg spadł ci na głowe w młodości albo Cie trzyma po wczoraj, bo watpię żeby ktokolwiek był w stanie pie**olić takie farmazony na trzeźwo i z zamysłem. Czy ten film Tobie wygląda na lata 80'? Przecież od razu widać że to worki standardowe 25kilowe. Myślisz durniu że ten karzeł udźwignął by z takim luzem 2x 50kg? Chyba sie za dużo bajek naogladałeś albo opowieści starego po bimbrze z tej Twojej szopki.
Aaaa, i jeszcze jedno. Skoro po imieniu jesteś w stanie określić kto co widział i kto co robił to polecam udać się do psychologa, bo prawdopodobnie te pie**olenie głupot ma inne podłoże niż stan nietrzeźwości.



oj pie**olisz, za gówniaka takie właśnie worki zapie**alałem po 50 kg na składzie budowlanym, wapno było po 35 kg, więć wiem jakie to ciężkie, jeśli ty nawet nie umiesz podnieść jednnego worka cementu to na ch*j się tu wypowiadasz?

Smokw

2019-08-10, 20:08
No i kurde dzięki jbone. Przez Twoje ujadanie pewnie już się nie dowiem co jest w tych workach i ile ważą. W ogóle to widzę, że bardzo merytoryczna dyskusja się wywiązała, także dorzucę swoje 3 groszę bo to na pewno nie są 25 kg cementu. 25 cementu ma niecałe 50 cm wysokości około 35 cm szerokości i 10 grubości. Te tutaj są większe, wystarczy wziąć proporcje ramion i wysokość głowy. Więc 50 kg cementu to też nie są bo są z kolei za wąskie. I za niskie . Może ktoś chociaż język rozpoznaje co to za kraj?

DHLPIZDACWEL

2019-08-11, 10:01
HAL9000/2 napisał/a:

w sumie najgorzej ma ten co rzuca



Najgorzej to ma ten samochód co w ch*j przeładowany dojechał....

Ca...........on

2019-08-11, 10:52
Za młodu nosiłem po 2x50 całymi dniami i 20 lat później kręgosłup mam w porządku. Jeśli ktoś nie ma dobrego kośćca, to i 1x25 mu zwichruje dyski.

daymaker

2019-08-11, 20:17
I na ch*j komu te HDSy? :D

Kelmans

2019-08-12, 02:02
50kg niosą tak



a 150 kg tak


:szczerbaty: