18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarówkowy kamikadze

TomdeX • 2013-09-11, 15:37
Mały skrót, w Pinetown 5 września kierowca ciężarówki się prawdopodobnie zaj***ł i przeleciał na czerwonym (swoją drogą piesi mieli wielkie szczęście). Zginęło 22 osób (19 na miejscu, 3 w szpitalu). W sumie 32 osób odniosło rany. Prawdopodobnie kierowcy zostaną postawione zarzuty zabójstwa 22 osób, aktualnie został aresztowany, nadal są prowadzone prace nad wyjaśnieniem tego zdarzenia.



Widzę, że było z ch*jowej kamery, tutaj lepiej to widać, dodatkowo lepiej to opisałem, jednak jeśli ch*jowy temat to wyj***ć, albo połączyć z tamtym.

norbi7631

2013-09-11, 17:50
duży ma pierwszeństwo

BrunerOvned

2013-09-11, 19:34
W takich przypadkach nasze zasrane prawo powinno być podobne, jak w znienawidzonej przez niektórych hameryce. Skoro jakiś zaj***ny w trzy dupy idiota wsiada za fajerę, to za spowodowany przez niego wypadek ze skutkiem śmiertelnym powinni sądzić go jak zabójcę.
A u nas? Naj***nego sądzą za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Ile przewiduje prawo? Max 8 lat, o ile nie zaj***łem babola.
Spotkałem się z czymś takim: mój znajomy dostał 4,5 roku za zabicie faceta po pijaku. Wyszedł po 3 latach za sprawowanie. ch*j z tego, że zabił ojca, który był jedynym żywicielem chorej przewlekle żony i dwójki dzieci w podstawówce.
Mogę wszystkich hejtować, j***ć ciapatych i napie**alać się z rudych, ale każdy naj***ny idiota w samochodzie powinien być na odstrzał.

Stanowcze NIE naj***nym sk***ysynom za kierownicą.

pan_lektor

2013-09-11, 19:39
@up masz całkowitą rację - wsiadanie za kierownicę naj***nym to usiłowanie zabójstwa.

A teraz czekam na opinię kozackich mistrzów kierownicy, którzy nie raz wracali z imprezy po kilku piwach, bo co to k***a nie ja. :pijaki:

161ZT650

2013-09-11, 20:34
Czytałem dzisiaj na WP ze zgineło 27 osob

użyszkodnik

2013-09-11, 22:35
Prawdziwy sadol to nakręcił: na końcu słychać jak otwiera piwo.

TomdeX

2013-09-11, 23:23
161ZT650 napisał/a:

Czytałem dzisiaj na WP ze zgineło 27 osob



WP jest pokroju Wyborczej, więc nic się nie dowiesz cennego.

W każdym razie tutaj podają, że 22 osoby zginęły (dane z wczoraj):
http://www.enca.com/south-africa/new-pinetown-crash-aerial-footage

Tutaj dodatkowo fotki:
http://www.news24.com/Multimedia/South-Africa/27-die-in-Pinetown-crash-20130906

Także podają, że zginęło 22 osób.

Jedno źródło podaje, że zginęło 27 osób, ale tak naprawdę do końca nie wiadomo, póki co wiadomo że zginęło na 100% 22 osoby, co do reszty nie wiadomo, pewnie jakieś problemy z identyfikacją itd. Tylko WP może podać zawyżone dane, żeby zrobić z tego jeszcze większą tragedię.

psiqs

2013-09-11, 23:30
j***ny ma siłę przebicia:D

ChomikAdrian

2013-09-11, 23:36
BrunerOvned napisał/a:

W takich przypadkach nasze zasrane prawo powinno być podobne, jak w znienawidzonej przez niektórych hameryce.



Tyle, że to nie 'hameryka' a Republika Południowej Afryki.

Pete-G

2013-09-11, 23:49
Za tomorrow zawsze PIWKO :D

Jemkoty

2013-09-12, 00:23
Jeden farciarz (po prawej na video) ruszył szybciej i przeżył. Tamci się ślamazarzyli i ich walnął TIR. :amused:
Dlatego zawsze na skrzyżowaniu ruszam, bez przesady, nie z piskiem opon, ale jak trzeba. Niech to będzie przestrogą dla Was, miastowe zawalidrogi! Obserwujcie światła i ruszajcie kiedy trzeba! :D

Swoją drogą to z moich dotychczasowych obserwacji ruchu w mieście wynika, że tak średnio przez światła dałoby radę przejechać z połowę więcej samochodów gdyby 'kierowcy' ogarniali że za chwile będzie zielone, znaleźli bieg - bo dla niektórych to nie lada problem XD - i ruszali jak trzeba, a nie tak, że ja na rowerze ich zostawiam z tyłu, i bynajmniej nie jest to kolarzówka :P
A to na serio nie jest trudne, wystarczy spojrzeć kiedy gaśnie zielone dla samochodów jadących w poprzek, albo dla pieszych. Ale zwracania na takie rzeczy uwagi nie uczą na kursach, tylko jaka jest szerokość tablicy rejestracyjnej w milimetrach :facepalm:

pan_lektor

2013-09-12, 01:54
@jemkoty, godzinę temu wystartowałem szybko spod świateł i gdyby nie to, że od sygnalizatora do jezdni poprzedniej jest kilka metrów, to byłbym drugoplanowym bohaterem porannych wiadomości, bo kierowca tira jest daltonistą, więc nie pie**ol, że jak się depnie, to się przeżyje, bo nie ma reguły.

beeveer

2013-09-12, 08:47
@ bruner
nie do końca się z tobą zgodzę. co z tego że zabójcę wszadzą na 30 lat? powinien dostać rok cięzkich robót, 30 batów i wyrok 30 lat utrzymywania tej kobiety i dzieci.

ssiruuvi

2013-09-12, 08:52
czy to ta sama ciezarowka co z najnowszej kompilacji z harda ?

takija

2013-09-12, 11:04
Jemkoty napisał/a:

Jeden farciarz (po prawej na video) ruszył szybciej i przeżył. Tamci się ślamazarzyli i ich walnął TIR. :amused:
Dlatego zawsze na skrzyżowaniu ruszam, bez przesady, nie z piskiem opon, ale jak trzeba. Niech to będzie przestrogą dla Was, miastowe zawalidrogi! Obserwujcie światła i ruszajcie kiedy trzeba! :D

Swoją drogą to z moich dotychczasowych obserwacji ruchu w mieście wynika, że tak średnio przez światła dałoby radę przejechać z połowę więcej samochodów gdyby 'kierowcy' ogarniali że za chwile będzie zielone, znaleźli bieg - bo dla niektórych to nie lada problem XD - i ruszali jak trzeba, a nie tak, że ja na rowerze ich zostawiam z tyłu, i bynajmniej nie jest to kolarzówka :P
A to na serio nie jest trudne, wystarczy spojrzeć kiedy gaśnie zielone dla samochodów jadących w poprzek, albo dla pieszych. Ale zwracania na takie rzeczy uwagi nie uczą na kursach, tylko jaka jest szerokość tablicy rejestracyjnej w milimetrach :facepalm:



pie**olisz jak potłuczony. Wiekszość pzelotów na czerwonym to własnie te ostatnie sekundy pomarańczowego i pierwsze czerwonego. Ty ruszysz szybko a z poprzecznej ktoś ci wyskoczy bo "czerwone dopiero co sie zapaliło".