18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarówkowy kamikadze

TomdeX • 2013-09-11, 15:37
Mały skrót, w Pinetown 5 września kierowca ciężarówki się prawdopodobnie zaj***ł i przeleciał na czerwonym (swoją drogą piesi mieli wielkie szczęście). Zginęło 22 osób (19 na miejscu, 3 w szpitalu). W sumie 32 osób odniosło rany. Prawdopodobnie kierowcy zostaną postawione zarzuty zabójstwa 22 osób, aktualnie został aresztowany, nadal są prowadzone prace nad wyjaśnieniem tego zdarzenia.



Widzę, że było z ch*jowej kamery, tutaj lepiej to widać, dodatkowo lepiej to opisałem, jednak jeśli ch*jowy temat to wyj***ć, albo połączyć z tamtym.

TRQPL

2013-09-12, 11:46
to było GTA V ?






pan_użytkownik napisał/a:

@up masz całkowitą rację - wsiadanie za kierownicę naj***nym to usiłowanie zabójstwa.

A teraz czekam na opinię kozackich mistrzów kierownicy, którzy nie raz wracali z imprezy po kilku piwach, bo co to k***a nie ja. :pijaki:



dokładnie pod płot i kula w łeb bez sądu

Lysack

2013-09-12, 21:28
Cytat:

Zginęło 22 osób (19 na miejscu, 3 w szpitalu). W sumie 32 osób odniosło rany.



Weź mi napisz to słownie, bo nie wiem jak to przeczytać ;) przyznaj się, że poszło ctrl+c, ctrl+v z translatora

kaktus83

2014-06-10, 13:56
Nieźle pozamiatał


nowynick

2014-06-10, 14:07
o sk***ysyn :shock:

chociaż jedno gościowi można wpisać na plus - dzięki temu nagraniu tysiące osób, które mają zielone spojrzą jednak zanim ruszą czy nic nie zapie**ala ich właśnie pozabijać na "lekko przekroczonym pomarańczowym". Do innych uczestników ruchu należy mieć zero zaufania

aldziaw

2014-06-10, 14:10
Przewijacie do 00:40 :)