18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciężarna pani z dzieckiem poszła na spacer

GeorgeHarvey1 • 2023-06-13, 18:37

Została przez małpę zaatakowana

mit2

2023-06-13, 22:58
Geraldinio napisał/a:

Może taka lewicowa odtrutka na prawacki faszyzm nie byłaby taka zła.


Po pierwsze, trzeba być kompletnym, niereformowalnym, skundlonym idiotą, żeby twierdzić że mamy teraz w Polsce faszyzm.
Po drugie, PiS to nie prawica, a narodowi socjaliści - czyli narodowa forma międzynarodowej lewicy.
Po trzecie, to ta wasza lewacka odtrutka jest w formie kapsułki z cyjankiem dla narodu polskiego.


Siriuz

2023-06-13, 23:07
Geraldinio napisał/a:

Może taka lewicowa odtrutka na prawacki faszyzm nie byłaby taka zła.



Najwięcej faszystów widzę po lewej stronie.

Geraldinio napisał/a:

Czemu tępa dzida trzymała do samego końca wózek i się wypie**olił, zamiast go puścić i się bronić obiema rękami??



Może nie chciała, żeby stoczył się jezdnia ze wzniesienia?

Kohei

2023-06-13, 23:37
PentagramOdDiabła napisał/a:

Halman powinien zwrócić Ci honor moim skromnym zdaniem za opis zdarzenia o co się spruł. ALe czego się spodziewać po szeryfie portalu który nawet w dalekiej na wschód Jakucji gdzie jakieś mongoły żyją w dziczy widzi kacapskie onuce...



a halman to nie ma ukrowskiej dziouchy?

Haw_haw

2023-06-13, 23:41
marcino_zly napisał/a:

Witamy w Europie.



To akurat była Australia...

Janko

2023-06-14, 00:16
j***ne małpy do klatki wj***ć i pod klucz

SlimShady

2023-06-14, 00:50
zdrowoyebne napisał/a:

ciekawe czym sobie przej***ła.a jak kradniesz filmik to chociaz o info sie k***a postarajj



Fakt, fajnie dodać źródło, ale skoro nygus szarpie torebkę kobiecie to chyba nie poszło o faceta

Makulata

2023-06-14, 00:53
pyotreck napisał/a:

Po wygranej lewych wyciągamy transparenty łelkam refuges i takich my też będziemy mieli



Od stu lat rządzi w Polsce lewica.

Geraldinio napisał/a:

"Lewi" tym razem nie wygrają, bo KO będzie rozdawało po wyborach stołki, ale przy kolejnych to kto wie. Może taka lewicowa odtrutka na prawacki faszyzm nie byłaby taka zła.
co do filmiku: Czemu tępa dzida trzymała do samego końca wózek i się wypie**olił, zamiast go puścić i się bronić obiema rękami??



Od stu lat rządzi w Polsce lewica.

weltmajster

2023-06-14, 02:19
j***ne bambusy. Zapakować i wyj***ć trebuszem w kierunku Afryki jak nie potrafi się brudas nauczyć życia wśród ludzi.

Agoreth

2023-06-14, 03:49
Ale zajebiście by było rozk***ić takiego nagroida jakimś dużym ładunkiem wybuchowym... Aż się rozmarzyłem... :-/

Speakerninja

2023-06-14, 07:50
marcino_zly napisał/a:

Witamy w Europie.



Jeżeli Australia to Europa to k***a ja nie wiem co...

uzytkownik609

2023-06-14, 10:06
Halman napisał/a:

jakoś nie widać po niej tej ciąży no ale ch*j, widocznie niektórzy dla dramaturgii o tym wiedzą..



Dla dramaturgii to ty byś pewnie wiele zrobił ale nie chce zgadywać

Exclip

2023-06-14, 13:47
Geraldinio napisał/a:

"Lewi" tym razem nie wygrają, bo KO będzie rozdawało po wyborach stołki, ale przy kolejnych to kto wie. Może taka lewicowa odtrutka na prawacki faszyzm nie byłaby taka zła.
co do filmiku: Czemu tępa dzida trzymała do samego końca wózek i się wypie**olił, zamiast go puścić i się bronić obiema rękami??



Ko to lewi wlasnie.......... ciemna istoto

Gake

2023-06-15, 02:51
Halman napisał/a:

jakoś nie widać po niej tej ciąży no ale ch*j, widocznie niektórzy dla dramaturgii o tym wiedzą..



Stulejko. Gdybys mial kobiete i jesli jakims cudem bys ja zaplodnil,to uwierz mi,ze nie widac tego po 2-3 miesiacach.

Bul_od_bytu

2023-06-15, 21:21
Może to jego kaszojady i już nie chciał płacić alimentów. Albo chciał jej zrobić murzyńską aborcję czyli kilka strzałów z pięści w brzuch :D
Tak czy inaczej, szympans do utylizacji