18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cierpliwość, jak wszystko inne, ma swoje granice...

CoJaTamKurwaWiem • 2018-09-29, 06:02
A ta idiotka pokonała ten dystans w rekordowym czasie :mrgreen:


garota

2018-09-29, 06:04
I oczywiście rycerzyki się wj***li. A powinien tą k***ą małą wytrzeć podłogę.

Pantilion

2018-09-29, 06:13
Wiedziała na co się pisze. Plaskacza dać facetowi ok, ale tu przegięła na nasze szczęście :krejzi:

DoubleBorger

2018-09-29, 07:52
Fajnie być na sadolu i widzieć, że ktoś miał możliwość wpie**olić babie i nazwać to samoobroną :D

PS poczekał chwilę, żeby wszyscy widzieli, kto jest jebnięty.

Kobiety to najbardziej zawistne stworzenia na świecie :-/

panar3

2018-09-29, 09:00
Swoją drogą, choć trochę się facet poświęcił - mógł jebnąć raz i KO, a nie pie**olić się z p*zdą jak p*zda.

ziomandrzej

2018-09-29, 10:53
Jedyna forma przemocy jaką dopuszczam u kobiety to liść (sztuk: jedna), powyżej tego to już nie jest kobieta tylko agresor, a przed agresorem należy się bronić SKUTECZNIE... Z drugiej strony za darmo to też rączek nie wyciągnęła...

St...........on

2018-09-29, 12:15
Powinien napie**olić i rycerzykom, za to że jak ona z łapami wyskoczyła to nie reagowali. pie**olone mięso armatnie.

DoubleBorger napisał/a:

Fajnie być na sadolu i widzieć, że ktoś miał możliwość wpie**olić babie i nazwać to samoobroną :D

PS poczekał chwilę, żeby wszyscy widzieli, kto jest jebnięty.

Kobiety to najbardziej zawistne stworzenia na świecie :-/



Widzisz tu nie chodzi o to by wpie**olić babie, tylko dać jej do zrozumienia dobitnie, gdzie jej miejsce w szeregu. sp***olone myślenie "baby się nie bije"- gówno prawda, czasy się zmieniły i babom tak siadło na łeb, że czesto pierwsze prowokują atak (np. w grupie), zapominajac o tym ,że ewolucja skonstruowała nas nieco inaczej (mam na myśli płeć) facet ma być silny, odwazny aby w razie zagrożenia chronić rodzinę, baba ma zapewnić potomstwu bezpieczeństwo i opierunek. Ale od kiedy na świecie się popie**oliło- baby przejmują cechy samców alfa, faceci niewieścieją (j***ne rurki, fryzy na biebera) wcale nie jest wstydem przypie**olić babie, aby pokazać jej miejsce w szeregu.

Osobiscie nigdy nie uderzyłem kobiety, jedynie odepchnąłem agresorkę tak, że odbiła się od ściany. Zrozumiała przekaz.

VoDo

2018-09-29, 13:24
Ale filmik przerwany w najlepszym momencie ;/

razak

2018-09-29, 13:32
przekroczyła ją k***a bezapelacyjnie

Mu...........23

2018-09-29, 13:35
I już frajerstwo w rurkach się zlatuje.

Przemeek

2018-09-29, 15:10
Ale pierwszą bombę to jej zaj***ł soczystą. aaaaaa 10/10

Szpilant

2018-09-29, 15:18
Połowa sadolów pierwszego gonga od tego kolesia, by nie ustała, tak jak zrobiła to w powyższym filmie instruktażowym dziewka po prawej. I jeszcze gotowa była na dalsza solówę. Choć koleś mógł wpierw spróbować rozwiązać problem pokojowo, to jest pomiętosić jej pośladki.

AN...........or

2018-09-29, 16:08
garota napisał/a:

I oczywiście rycerzyki się wj***li. A powinien tą k***ą małą wytrzeć podłogę.



nie ma nic gorszego nic cwe*e rycerzyki obrońcy kobiet, nigdy nie miałem takie sytuacji, ale jakby przy mnie taki koleś się wtrącił to by pewnie nerwy mi puściły i bym naj***ł mu jeśli dałbym radę, nie nie zesrałem się

michixinq

2018-09-29, 16:45
locha bije gościa - jest ok, git, zasłużył
typ w odwecie zaj***ł głupiej świni - olaboga, damski bokser!!!
logika zjebów