18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe co tak wyjebało na biało...

Halman • 2021-01-15, 16:39

raczej amfy nikt z soba w takiej ilości nie wozi... :szydera:

Rebeliant

2021-01-15, 17:03
To jakaś lotna ciecz raczej, przecież się rozlało.

~DMT

2021-01-15, 17:22
@CoJaTamk***aWiem

Zadanie na dziś, zanim znowu nieudolnie będziesz chciał śmieszkować:

DYSPERSJA CIECZY...

:kawa:

0_rafiks_0

2021-01-15, 17:23
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

To jakaś lotna ciecz ....



Eter ;)

Halman

2021-01-15, 17:29
Rebeliant napisał/a:

lotna ciecz


odpowiedź; deszcz.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-01-15, 17:34
Ja tu widzę że rozsypał się ostry cień mgły (w płynie).

CoJaTamKurwaWiem

2021-01-15, 17:40
~DMT napisał/a:

DYSPERSJA CIECZY...



Ej.... ale nie brnij juz dalej, co...?


Rebeliant

2021-01-15, 17:43
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Ej.... ale nie brnij juz dalej, co...?



Do siebie to powinieneś powiedzieć, bo się ośmieszyłeś brakiem wiedzy ogólnej na poziomie 7-8 klasy podstawówki.

dennissliwa

2021-01-15, 17:54
Przecież widać że ma na skuterku przymocowany jakis baniak. Halman wyjdz z tej piwnicy bo ślepniesz.

CoJaTamKurwaWiem

2021-01-15, 18:12
Rebeliant napisał/a:

Do siebie to powinieneś powiedzieć, bo się ośmieszyłeś brakiem wiedzy ogólnej na poziomie 7-8 klasy podstawówki.



Samochód pie**olnął w skuter, któy miał przymocowany baniak z wodą albo ciepłą chińską zupą, a ty k***a wyskakujesz z jakimiś lotnymi cieczami (w rzeczywistości wszystkie nimi są), potem z pie**oloną dyspersją cieczy, która najczęściej odnosi sie do układów koloidalnych, chociaż zwykłe rozproszenie też nią jest, a za chwilę pewnie doczytasz gdzieś coś o układach planetarnych najbliższej nam gwiazdy Proximy Centauri i też coś wstawisz :mrgreen:

Lobo24

2021-01-15, 18:21
Co on tam wiózł kokainę?

Rebeliant

2021-01-15, 18:29
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Samochód pie**olnął w skuter, któy miał przymocowany baniak z wodą albo ciepłą chińską zupą, a ty k***a wyskakujesz z jakimiś lotnymi cieczami (w rzeczywistości wszystkie nimi są), potem z pie**oloną dyspersją cieczy, która najczęściej odnosi sie do układów koloidalnych, chociaż zwykłe rozproszenie też nią jest, a za chwilę pewnie doczytasz gdzieś coś o układach planetarnych najbliższej nam gwiazdy Proximy Centauri i też coś wstawisz



Ja tylko o cieczy lotnej napisałem, a taką jest np. benzyna, ale nie miałem pewności, bo przecież mógł wieźć naftę albo spirytus.

I nie, nie na każdą ciecz się mówi że to ciecz lotna, tylko na te, które mają niską temperaturę wrzenia.

Idź być głupi gdzie indziej.

CoJaTamKurwaWiem

2021-01-15, 19:13
Rebeliant napisał/a:

Ja tylko o cieczy lotnej napisałem, a taką jest np. benzyna, ale nie miałem pewności, bo przecież mógł wieźć naftę albo spirytus.
I nie, nie na każdą ciecz się mówi że to ciecz lotna, tylko na te, które mają niską temperaturę wrzenia.
Idź być głupi gdzie indziej.


Masz nieuku - nie chce mi się już z toba gadać- zacznij od tego:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Lotno%C5%9B%C4%87_(ciecz)

St...........on

2021-01-15, 19:14
Rebeliant napisał/a:

Ja tylko o cieczy lotnej napisałem, a taką jest np. benzyna, ale nie miałem pewności, bo przecież mógł wieźć naftę albo spirytus.
I nie, nie na każdą ciecz się mówi że to ciecz lotna, tylko na te, które mają niską temperaturę wrzenia.
Idź być głupi gdzie indziej.



Woda też ma niską temperaturę wrzenia w niskim ciśnieniu :amused: