18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe co się wydarzy

chorym • 2022-08-10, 16:05


Chiny

panar3

2022-08-11, 09:51
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Nie bronię idioty w aucie, ale zobacz jak pada cień. Typ jedzie pod zachodzące słońce, a babka jest w cieniu, także kierowca pewnie ch*ja widział. Oczywiście, powinien "zachować szczególną ostrożność", zwolnić itp. Ale jestem w stanie ogarnąć, że typ nie zobaczył pieszej.
Za to nie jestem w stanie ogarnąć, że to tępe krówsko nawet nie obróciło tego swojego durnego łba i nie zauważyło ani nie usłyszało zbliżającej się do niej 1,5 tonowej, hałasującej, czarnej góry żelastwa. Dodatkowo patrzyła ze słońcem, także widoczność 1000% lepsza.



Może akurat w tej chwili zadziałała tajemnicza mała kosteczka obliczona na "zepsucie się zmywarki" po iluś tam latach użytkowania?

music0

2022-08-11, 12:59
Anal_Intruder_69 napisał/a:

..Za to nie jestem w stanie ogarnąć, że to tępe krówsko nawet nie obróciło tego swojego durnego łba i nie zauważyło ani nie usłyszało zbliżającej się do niej 1,5 tonowej, hałasującej, czarnej góry żelastwa. Dodatkowo patrzyła ze słońcem, także widoczność 1000% lepsza.



Słuchawki w uszach wystarczą. A jak mają ANC to i pociągu towarowego by nie usłyszała.

to...........10

2022-08-12, 04:22
Anal_Intruder_69 napisał/a:

także widoczność 1000% lepsza.



TAK, ŻE, nieuku!