18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciekawe co się wydarzy

chorym • 2022-08-10, 16:05


Chiny

OldMann

2022-08-10, 16:10
ilość ameb umysłowych idących przez przejscie patrząc we własne buty rośnie lawinowo wraz z rozwojem "cywilizacji", nawet mi kretynki nie szkoda, ale ten gość w aucie też k***a bystry, z daleka było widać ze przyjebie, nastepny co pewnie siedział " w smartfonie"

Anal_Intruder_69

2022-08-10, 16:25
Nie bronię idioty w aucie, ale zobacz jak pada cień. Typ jedzie pod zachodzące słońce, a babka jest w cieniu, także kierowca pewnie ch*ja widział. Oczywiście, powinien "zachować szczególną ostrożność", zwolnić itp. Ale jestem w stanie ogarnąć, że typ nie zobaczył pieszej.

Za to nie jestem w stanie ogarnąć, że to tępe krówsko nawet nie obróciło tego swojego durnego łba i nie zauważyło ani nie usłyszało zbliżającej się do niej 1,5 tonowej, hałasującej, czarnej góry żelastwa. Dodatkowo patrzyła ze słońcem, także widoczność 1000% lepsza.

KremufkowyPotwor

2022-08-10, 16:33
Zero jakiegokolwiek instynktu przetrwania, nie wiem jak można iść i się nie rozejrzeć przez taką wielką drogę, człowiek gównojadem był 5 letnim ale potrafił korzystać z przejścia dla pieszych i sam chodzić do zerówki

Babababazpl

2022-08-10, 17:16
Tępych gówien nie szkoda. Pula genowa ludzkości oczyści się z tego szlamu umysłowej impotencji.

Manolito666

2022-08-10, 18:07
Naturalnie zgadzam się z przedmówcami

Mzimu

2022-08-10, 18:19
Dojeżdżając do przejścia należy zachować szczególną ostrożność. Sam osobiście nienawidzę takiego niskiego słońca.

PieronJasnySzlag

2022-08-10, 18:31
Ogólnie poj***ne czasy. Sam od jakiegoś czasu mega się spinam przed pasami, zawsze zwalniam i obserwuje czy mi jakiś kretyn nie wyjdzie. Nie kusząc losu zawsze pieszych puszczam, korona z głowy mi nie spadnie... ale.. wystarczy że na drodze będzie mała kumulacja losowych czynników rozpraszających (jakieś auto z napie**alającą muzyką, menel trzymiący się znaku drogowego, upuszczone zakupy babci, dziecko na rowerze czy zdrowa dupa w miniówce itp) to już umysł ma o 50% mniejsze zdolności zauważenia że pieszy idący chodnikiem zaraz wejdzie na pasy...
I w ten sposób na moje 20 kulturalnych zatrzymań przed pasami żeby puścić pieszego znajdzie się jedna sytuacja kiedy po prostu nie zauważe tego ślepo wpie**alającego się na pasy dziada.
Dlatego wciąż uważam że ludzie odpowiedzialni za danie pieszym bezwzględnego pierwszeństwa to mordercy i to oni są odpowiedzialni za takie tragedie.

WujekMajkel

2022-08-10, 20:06
PieronJasnySzlag napisał/a:

... czy zdrowa dupa w miniówce....



No tu Cię k***a rozumiem, bo już kilka hamowań awaryjnych miałem przez takie czorty :D Zwłaszcza, że lato i małolaty chodzą bardziej rozebrane niż ubrane :D

Siriuz

2022-08-10, 21:03
Mzimu napisał/a:

Dojeżdżając do przejścia należy zachować szczególną ostrożność. Sam osobiście nienawidzę takiego niskiego słońca.



Nie, k***a, wchodzac na jezdnie nalezy zachowac szczegolna ostroznosc! Tylko tyle i az tyle wystarczy, zeby wszyscy byli szczesliwi i nie gineli.

miedzianek

2022-08-10, 22:20
Anal_Intruder_69 napisał/a:

nie usłyszało zbliżającej się do niej 1,5 tonowej, hałasującej, czarnej góry żelastwa



tutaj mysle, ze mogl byc elektryk albo hybryda, ktorej nie slychac

ZaSwojePiję

2022-08-11, 03:53
Siriuz napisał/a:

Nie, k***a, wchodzac na jezdnie nalezy zachowac szczegolna ostroznosc! Tylko tyle i az tyle wystarczy, zeby wszyscy byli szczesliwi i nie gineli.



Po ch*j amebom ostroznosc jak maja pierwszenstwo? :) ))