18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciąża w ciemno

saves • 2017-11-05, 15:10
Nie... No k***a!!! Powiedzcie, że to jakiś błąd w druku, albo fakenews... Mam wielką nadzieję, że będą się parzyć (nie da się użyć innego słowa) po ciemku i tym idiotkom wpuszczą do łóżek samych baaaardzo mocno opalonych.







Od przyszłego roku duńska telewizja będzie emitować reality show "Ciąża z nieznajomym". Program ma promować "odejście od tradycyjnego modelu rodziny" i jest przeznaczony dla osób, które chcą mieć dziecko, ale nie stałego partnera.
Za produkcję nowego formatu jest odpowiedzialna ta sama firma (Snowman Productions), która stworzyła kontrowersyjny program "Ślub od pierwszego wejrzenia", emitowany również w Polsce.

Wspólne dziecko, osobne życie

Schemat "Pregnant with a Stranger" (z ang. "Ciąża z nieznajomym") ma być podobny. Spośród mężczyzn i kobiet biorących udział w programie zespół ekspertów dobierze pary - tym razem nie małżeńskie, tylko takie, które razem zostaną przyszłymi rodzicami.

Decydujące znaczenie w tym procesie mają mieć wymagania przyszłych matek, a także wyniki testów fizycznych i psychologicznych. Tak dobrani partnerzy będą mieć wspólne dziecko i dzielić się opieką nad nim, ale nie będą mieszkać razem czy pozostawać w jakimkolwiek związku.

Alternatywa dla tradycyjnego modelu rodziny

"Misją" programu jest bowiem danie szansy singlom, którzy chcą być sami, na posiadanie potomstwa. Zgodnie z zapowiedziami "Ciąża z nieznajomym" to reakcja na zapotrzebowanie ze strony społeczeństwa (w Danii metoda in vitro jako sposób na poczęcie dziecka jest coraz popularniejsza) i zarazem eksperyment telewizyjny, który ma promować alternatywę dla tradycyjnego modelu rodziny.

Formuła reality show, do którego castingi zaczęły się już w czerwcu, została zaprezentowana podczas jesiennej edycji międzynarodowych targów telewizyjnych MIPCOM w Cannes. Program będzie miał swoją premierę w 2018 roku na Kanal 4.



źródło
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,22586840,nowy-program-tv-tworcow-slubu-od-pierwszego-wejrzenia-samotne.html#BoxLSImg

dziadek8724

2017-11-06, 08:10
Błąd! Program nie jest przeznaczony dla "osób, które chcą mieć dziecko, a nie chcą mieć partnera", bo takie można spotkać na wiejskich zabawach w remizach albo w klubach w mieście. Ten program jest przeznaczony dla KUREW, które na swoim kurestwie chcą się jeszcze nachapać kasy i popularności. Może jeszcze k***a będą zapraszane do różnych Wojewódzkich albo innych popie**oleńców i będzie się o nich mówić, że są "gwiazdami showbiznesu", co k***a? Chcą dzieciaka, proszę bardzo. Ale na ch*j z tego robić program w TV? To już nie ma w tej telewizji ciekawszych tematów do robienia programu? No do k***y nędzy! Kolejna fala Grażyn będzie się nad tym spuszczać jak nad przyj***nymi gównami typu "Ukryta prawda" albo inny ch*jowy "Szpital" czy jak to tam się zwie. k***a mać!

elfis

2017-11-06, 08:49
Lewacy są odpowiedzialni za takie niedoj***nie mózgowe w Europie, a nie jak sadolwe trolle piszą, próbójąc mieszać
pamiętajmy Lewacy

-_..........._-

2017-11-06, 10:25
Trzeba by było ten program masowo zaskarżyć albo po prostu zrobić pod ambasadą DE protest w rodzaju

"wiemy, że to nie dzieje się w Polsce, tylko w Niemczech, ale jak u was powstanie, to do nas przypełznie, więc skasujcie to gówno albo wyniesiemy wam ambasadę cegła po cegle, każemy na stałe wypie**alać na swoją stronę Odry i zamkniemy w czynie społecznym granicę"

pi...........ja

2017-11-06, 10:48
Promowanie niszczenia rodziny i prawa dziecka do obojga rodziców powinno być uznane za zbrodnię przeciw ludzkości. Chce żyć sam/a to niech z psem żyje a nie dziecko-gadżet.

-_..........._-

2017-11-06, 11:47
@sezamkowy Ale żeś rozpie**olił. 1 miliard... Przecież to da się osiągnąć tylko w jeden sposób - wirus zabijający selektywnie głupich ludzi.

parolpl

2017-11-06, 13:24
Najpierw trzeba by zobaczyć co tam odwalą, a potem komentować.
Nie podano profili psychologicznych matek i ojców, więc nie wiadomo, czy to dla j***nia (tj. próbować zrobić dziecko i kryptoeutanzja by ciągnąć dalej), czy np. interesuje ich dziecko, a facet/kobita nie. Niby mówicie też, że to jest "pierwszy chów", bo przecież jest od ch*ja portali randkowych, które działają na podobnej zasadzie. Niekiedy bywa też tak, że się przegapi etap randek i zostaje się przykutym do pracy, nie mając czasu na łażenie.
Trzeba więc poczekać, czy to kolejne reality show typu "rolnik szuka żony", czy (co byłoby dziwne) program posiadający jakąś głębie.

serenity20

2017-11-06, 17:45
k***a niech szybciej muslimy ta europę rozpie**olą bo się patrzeć na ten syf nie da. (z chęcią przyjmę młode uciekinierki)

Rubaszny

2017-11-06, 17:55
Zwróćcie uwage jak to kobiety wyglądają

Ti...........ch

2017-11-06, 20:16
O co macie ból dupy?

ellsworth

2017-11-06, 22:28
Same oburzone głosy widzę, a moim zdaniem to wcale nie jest głupie. Trafia idealnie w pewną pokaźną acz skrywaną niszę, dotychczas niewykorzystaną, czyli ludzi którzy z jednej strony nie nadają się na męża/żonę (z różnych powodów), ale z drugiej strony chcą obdarzyć miłością jakieś dziecko.

Powiem więcej, jest to po tysiąckroć lepsze i bardziej uczciwe zarówno względem drugiej osoby jak i dziecka podejście niż małżeństwo na zasadzie "jakoś to będzie", potem rozwód i WALKA, dosłowna WALKA rodziców o dziecko, utrudnianie kontaktów jeden drugiemu, ciąganie po sądach, a nawet porwania. Powtarzam, taka forma jaką tam wymyślili jest po tysiąckroć lepsza od tego co obserwuje się w ogromnej części małżeństw po rozpadzie związku.

Indyferentny

2017-11-07, 00:16
Teraz już wiem czemu za każdym razem jak oglądałem seksmisję byłem smutny jak p*zda, a pierwszy raz oglądałem ją pewnie mając z 10 lat... myślałem, że poziom sp***olenia na świecie dawno osiągnął już apogeum ale to co się odk***ia na zachodzie podwyższa poprzeczkę za każdym razem... ch*j, zostaje się tylko pobawić w Breivika i sp***alać na marsa

serenity20

2017-11-07, 12:54
ellsworth napisał/a:

Same oburzone głosy widzę, a moim zdaniem to wcale nie jest głupie. Trafia idealnie w pewną pokaźną acz skrywaną niszę, dotychczas niewykorzystaną, czyli ludzi którzy z jednej strony nie nadają się na męża/żonę (z różnych powodów), ale z drugiej strony chcą obdarzyć miłością jakieś dziecko.

Powiem więcej, jest to po tysiąckroć lepsze i bardziej uczciwe zarówno względem drugiej osoby jak i dziecka podejście niż małżeństwo na zasadzie "jakoś to będzie", potem rozwód i WALKA, dosłowna WALKA rodziców o dziecko, utrudnianie kontaktów jeden drugiemu, ciąganie po sądach, a nawet porwania. Powtarzam, taka forma jaką tam wymyślili jest po tysiąckroć lepsza od tego co obserwuje się w ogromnej części małżeństw po rozpadzie związku.




ciekawe tylko kto z takich eksperymentów będzie płacił alimenty.
A po 2 jeżeli ktoś jest taką sp***oliną umysłową że robi dziecko z kimś w drodze losowania to jestem na 100% pewny ze w głowie ma poukładane i będzie zajebistym rodzicem i obdarzy dziecko miłością :D