18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ciąża w ciemno

saves • 2017-11-05, 15:10
Nie... No k***a!!! Powiedzcie, że to jakiś błąd w druku, albo fakenews... Mam wielką nadzieję, że będą się parzyć (nie da się użyć innego słowa) po ciemku i tym idiotkom wpuszczą do łóżek samych baaaardzo mocno opalonych.







Od przyszłego roku duńska telewizja będzie emitować reality show "Ciąża z nieznajomym". Program ma promować "odejście od tradycyjnego modelu rodziny" i jest przeznaczony dla osób, które chcą mieć dziecko, ale nie stałego partnera.
Za produkcję nowego formatu jest odpowiedzialna ta sama firma (Snowman Productions), która stworzyła kontrowersyjny program "Ślub od pierwszego wejrzenia", emitowany również w Polsce.

Wspólne dziecko, osobne życie

Schemat "Pregnant with a Stranger" (z ang. "Ciąża z nieznajomym") ma być podobny. Spośród mężczyzn i kobiet biorących udział w programie zespół ekspertów dobierze pary - tym razem nie małżeńskie, tylko takie, które razem zostaną przyszłymi rodzicami.

Decydujące znaczenie w tym procesie mają mieć wymagania przyszłych matek, a także wyniki testów fizycznych i psychologicznych. Tak dobrani partnerzy będą mieć wspólne dziecko i dzielić się opieką nad nim, ale nie będą mieszkać razem czy pozostawać w jakimkolwiek związku.

Alternatywa dla tradycyjnego modelu rodziny

"Misją" programu jest bowiem danie szansy singlom, którzy chcą być sami, na posiadanie potomstwa. Zgodnie z zapowiedziami "Ciąża z nieznajomym" to reakcja na zapotrzebowanie ze strony społeczeństwa (w Danii metoda in vitro jako sposób na poczęcie dziecka jest coraz popularniejsza) i zarazem eksperyment telewizyjny, który ma promować alternatywę dla tradycyjnego modelu rodziny.

Formuła reality show, do którego castingi zaczęły się już w czerwcu, została zaprezentowana podczas jesiennej edycji międzynarodowych targów telewizyjnych MIPCOM w Cannes. Program będzie miał swoją premierę w 2018 roku na Kanal 4.



źródło
http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,22586840,nowy-program-tv-tworcow-slubu-od-pierwszego-wejrzenia-samotne.html#BoxLSImg

remi1982

2017-11-05, 20:01
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Rozmnażają się, ale nie te elementy co trzeba, rozmnażają się pisząc wprost - śmiecie ludzkie obsrane ideologiami islamskimi, konserwatyzmem, prawackimi zidioceniami i innym patologicznym gównem, a nie wartościowi ludzie, którzy wnieśliby coś do świata nauki, odkryć, próby zrozumienia wszechświata.



Powiedz mi tylko kretynie j***ny po ch*j ci 20 miliardów ludzi skoro 80% to podludzie, których oglądasz między innymi w dziale Hard??
Na tej planecie wystarczyłby 1 miliard ludzi, ale ogarniętych, wyselekcjonowanych, rozumnych ludzi, lepiej by się żyło, korki mniejsze, mniej zanieczyszczeń, mniej patologii, mniej wojen, wiecej przestrzeni życiowej zamiast kisić się w 2 mln zasmrodzonych kontrolowanych śmierdzących gównem miastach gdzie ciężko grilla w spokoju i zaciszu sobie nawet zrobić ze znajomymi etc. :kawa:



Ja pie**ole, jaki Ty umyslowo opozniony jestes. Ale fakt faktem, takich jak ty byloby mniej, to zapewne swiat stalby sie lepszym.

biala20

2017-11-05, 20:18
No k***a, jak POsłyszę, że 500+ to patologie, to zajębię takiego szpica w jaja, że klient(ka) chmury osra!

sezamkowyRozpierdol

2017-11-05, 20:30
remi1982 napisał/a:

Ja pie**ole, jaki Ty umyslowo opozniony jestes. Ale fakt faktem, takich jak ty byloby mniej, to zapewne swiat stalby sie lepszym.



Kontrargumenty debilu, kontrargumenty ;-)

donkapusta

2017-11-05, 20:33
Może jednak muzułmanie mają rację, że gardzą Europą?

remi1982

2017-11-05, 21:35
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Kontrargumenty debilu, kontrargumenty ;-)



Jakie kontrargumenty? Do Ciebie p*zdo lewacka zadne argumenty zdrowo rozsadkowe nie trafiaja. Poza tym, trudno sie odniesc do Twoich sp***olonych wypocin.

tranzystor

2017-11-05, 21:47
Suspens napisał/a:

W sumie w Polsce mamy to już od kilkunastu lat. I nie jest to żaden program telewizyjny, ale prawdziwe życie w PL.



Samotna matka mieszkająca i tak z facetem doi bezkarnie socjal, ale nasi patrioci to pochwalają przecież.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-05, 21:53
remi1982 napisał/a:

Jakie kontrargumenty? Do Ciebie p*zdo lewacka zadne argumenty zdrowo rozsadkowe nie trafiaja.



Ja lewakiem??? To nie Ja głosuję na lewicowych pobożnych socjalistów z PiSu ani na lewicowych socjalistów z PO, N., PSL udających wolnorynkowców, tylko zasrane polaczki, które są narodem wybitnie lewicowym, socjalistycznym.

remi1982 napisał/a:

trudno sie odniesc do Twoich sp***olonych wypocin.



Widocznie siła moich argumentów zmiata cię z powierzchni ziemi ;-)

Loaloa

2017-11-05, 22:09
W cebulandii wszystko, co wykracza poza przaśne katolskie klepanie pacierzy i napie**alanie żony po ryju mieszkańcom tejże cebulandii jawi się jako uosobienie zła, zepsucia i zgnilizny moralnej. Jak to tak? Dziecko bez ślubu poczęte, rodzina niezgodna z "tradycją". Łolaboga, różańce w dłoń i pod granice. Trzeba tę zarazę obmodlić, bo jeszcze gotowa nam łojcyznę zainfekować.

capitancloss

2017-11-05, 22:53
@Loaloa
Nie posraj się z podniecenia.

hfbnmiuytp

2017-11-05, 23:05
@sezamek, ale rozgraniczaj socjalizm gospodarczy z socjalizmem obyczajowym/ kulturowym :P

sezamkowyRozpierdol

2017-11-05, 23:44
hfbnmiuytp napisał/a:

@sezamek, ale rozgraniczaj socjalizm gospodarczy z socjalizmem obyczajowym/ kulturowym :P



Zatem NSDAP dla Ciebie jest prawicowy? :-D

Zabójca

2017-11-06, 00:50
Nikt mnie tak nie wk***ia jak moi rodzice, po ch*ja spłodzili mnie w tym zj***nym świecie.

pXIX

2017-11-06, 01:27
Tylko dzieci żal :/
Bo można wiele mówić o komforcie "rodziców" ale już pomijając 'dziwny' model rodziny- weź się człowieku dowiedz że poczęli cię dla jaj i oglądalności w ramach popie**olonego truman-big-brother show. Depresja murowana :-(
Zabawne tylko, że dzieje się to w społeczeństwie gdzie "dzieci som najwaszniejsze" i za byle gówno odbiorą je rodzicom. Dodaj trochę fejmu i nagle problem znika :-/
Ehh...

Profx5015

2017-11-06, 01:40
@do autora, skąd wiadomo o opalonych koleżkach? czy jest to wróżenie z fusów?