18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ciapaci w Szwajcarii

Jack Daniel's • 2013-10-28, 18:48
Meczet w Szwajcarii

W skrócie.
W Szwajcarii na terenie, gdzie planowano wznieść meczet w ziemi zakopano świnię i 4 obcięte głowy innych świń. Do tego cały teren skropiono ponad 100-litrami wieprzowej krwi.

Jak widać można. A w Warszawie meczet budują, a nasi narodowcy potrafią tylko bić lewaków, pedałów i inne zboczenia. Ewentualnie kłócić się w cyberprzestrzeni, jacy to oni groźni i kochający ojczyznę są.

Pozdrawiam, Polacy! Walczmy wspólnie o nasze dziedzictwo!

fireelem

2013-10-28, 21:25
Co nam mogą zrobić muzułmanie, jak ich jest u nas 40 tys? Po za tym spokojnie możemy podbić zachodnie ziemie od ciapatych, jak już zniszczą lewacki zachód.

sh_akal

2013-10-28, 21:48
kkndkkndkknd napisał/a:

Piękna inicjatywa społeczna Szwajcarów. Trzeba to przebić! Polacy zrzuta na szambiarkę pełną świńskiego gówna?



Gdzie wpłacać pieniądze?

szajkaa

2013-10-28, 22:21
"Jak widać można. A w Warszawie meczet budują, a nasi narodowcy potrafią tylko bić lewaków, pedałów i inne zboczenia. Ewentualnie kłócić się w cyberprzestrzeni, jacy to oni groźni i kochający ojczyznę są."

a ty co zrobiłeś w tym kierunku?

EdmundKemper

2013-10-28, 22:25
Bo w przeciwieństwie do Szwajcarii u Nas jest znikoma ilość ciapatych i nie wyskakują ze swoimi poj***nymi pomysłami na aż taką skalę.

Meressin

2013-10-28, 23:15
Przejść się obok placu budowy i przerzucić przez płot świński ryj, ot mi robota. Gdybym miała jak dojechać do Wa-wy to z chęcią bym to sama zrobiła.

606

2013-10-28, 23:55
Jack Daniel's napisał/a:

@606, a dlaczego od razu "szczoch"? Stać mnie, to pijam.



Stać na danielsa to akurat każdego. To żadna miara jakości produktu.
Szczoch, bo pijałem i DLA MNIE to nie jest dobra whiskey.
Osobiście wolę Chivas Regal, stać mnie, to pijam :) i polecam, wchodzi nawet ciepła.



A co do domorosłych patriotów: nie macie się chwalić po internecie, debile. Nie macie zbierać wirtualnych lajków i pieniążków na szambiarkę i prosiaczka.
Chcę widzieć wasze CZYNY, nie posty na forum.
Kto się chwali ten wpadnie, a tego nam nie potrzeba.
Sam tylko napiszę, że nie mam sobie nic do zarzucenia.

hogg

2013-10-28, 23:58
Sto razy już tam wrzucano wieprzowinę, nóżki na galaretkę, i inne świńskie części, że nie wspomnę o takich duperelach ja malowanie ku*asów i innych haseł na płocie czy cegłach. Wszystko to opie**alają bezdomne psy czy koty, cieć wydziera ryj a samym ciapatym to wisi koło obrzezanych ku*asów. Robotnicy jedzą kanapki ze smalcem i kiełbasą, wyrzucając resztki gdzie popadnie, piją wódkę i szczają za barakiem. Nawet gówno z TOI TOIA się wylało parę razy na tę świętą ziemię i jakoś nie zrobiło to wrażenia na nikim.

Może gdyby z jakimiś wielkim telewizyjnym rozmachem wysadzić całego prosiaka granatem i rytualnie zbezcześcić ziemię to może, może może... Na razie takie palny, że rzut golonką może coś zmienić należy odłożyć na półkę z bajkami. :)

Peciak

2013-10-29, 02:22
W Warszawie meczet budują? Nie słyszałem, lece do piwnicy po łopatę i zajdę po drodze do mięsnego.

Jack Daniel's

2013-10-29, 12:34
szajkaa napisał/a:

"Jak widać można. A w Warszawie meczet budują, a nasi narodowcy potrafią tylko bić lewaków, pedałów i inne zboczenia. Ewentualnie kłócić się w cyberprzestrzeni, jacy to oni groźni i kochający ojczyznę są."

a ty co zrobiłeś w tym kierunku?



Chociażby nie jadam kebabów, a co jakiś czas zamiast kupić wódkę to robię przelew dla PDL, albo NDIE w zamian za wlepki naklejane potem na budkach z kebabami.
No i dostarczyłem do akademika perhydrol, żeby sobie nim ciapaty dupę podmył... zresztą, co ja się chwalę. Czyny, nie słowa.