18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chytra babuszka z kacapstanu...

Halman • 2023-03-24, 13:57

a to ci wybredna k***a...

silwerbalk

2023-03-24, 14:04
No i wejs takiej nie zajebaj kopa ... :roll: ja nie mówię że to źle poprosić kogoś o jedzenie bo różnie bywa w tym życiu i dzisiaj oni a jutro może my k***a bedziemy tak stać .... Ale wyj***ć dobre jedzenie do kosza na śmieci które człowiek by oj***ł. Ty stara k***o

JanJankowski

2023-03-24, 14:04
Ją powinni wepchnąć w ten kosz łbem do dna. Stare próchno

Quassar

2023-03-24, 14:04
Też mi nowość dlatego kupuje sie rzeczy, a nie daje kase bo wtedy fatycznie nie idzie na alkohol.
Ale jak wyrzucają jedzenie kupione specjalnie dla nich to ch*j w dupe.
W ogóle nic nie dawać, jeść musi człowiek regularnie jeszcze kiedyś zgłodnieje i jej nikt nie da to może szmata wspomni jak kiedyś jedzenie do kosza świeżutkie wyrzucała...

Stare k***isko...

JanJankowski

2023-03-24, 14:06
Ją powinni wepchnąć w ten kosz łbem do dna. Stare próchno

Quassar

2023-03-24, 14:11
Tak samo jest z tymi cygańskimi ścierwami pod kościołem.
Widział ktoś kiedyś aby 1-3 letnie dziecko siedziało cicho pól dnia... zapomnij wiecznie dree morde...
A te cygańskie kiedy byś nie przechodził to zawsze cisza... podejrzane co nie ?!
A no właśnie zwykle dzieci są naćpane narkotykami.. a takie długo nie pociągnie..
Potem jak dziecko umrze to i tak musi trzymać je na rękach martwe przez pół dnia. Aż do końca roboty/zmiany/warty.
Potem dostaje kolejne inne kradzione. I znów się faszeruje kolejne niemowlę narkotykami.

I tak sobie poczyna ten kartel cygański.
W Bielsku osobiście już dawno nie widziałem żebrującego cygana i dobrze.

Batman_

2023-03-24, 14:44
Ej wy tam wyżej, przestańcie się srać jak moja dupa aktualnie, bo to przecież ewidentny fejk, nie widzicie tego? :evil:

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-03-24, 14:44
Takie osoby trzeba zastrzelić lub oddać do jakiegoś ops'u!!! Sępy zaj***ne, dziady k***a!! Adam Mickiewicz jak pisał Dziadów to pewnie o tej starej k***ie co sępi 39 groszy. Do roboty k***o się weź to będziesz miała na bułkę!!

darayavahus

2023-03-24, 14:55
k***a stara, łeb uj***ć i do kosza wrzucić.

4Lokalny2Chłopaczek0

2023-03-24, 15:07
darayavahus napisał/a:

k***a stara, łeb uj***ć i do kosza wrzucić.



Nie pisz tak źle o swojej mamie :( albo oddaj ją do opsu na warunkach głodowych i ją wymelduj :)

JarQQ

2023-03-24, 15:18
Następnym razem z terminalem wyskoczy płatniczym

silwerbalk

2023-03-24, 16:10
Quassar napisał/a:

Tak samo jest z tymi cygańskimi ścierwami pod kościołem.
Widział ktoś kiedyś aby 1-3 letnie dziecko siedziało cicho pól dnia... zapomnij wiecznie dree morde...
A te cygańskie kiedy byś nie przechodził to zawsze cisza... podejrzane co nie ?!
A no właśnie zwykle dzieci są naćpane narkotykami.. a takie długo nie pociągnie..
Potem jak dziecko umrze to i tak musi trzymać je na rękach martwe przez pół dnia. Aż do końca roboty/zmiany/warty.
Potem dostaje kolejne inne kradzione. I znów się faszeruje kolejne niemowlę narkotykami.
I tak sobie poczyna ten kartel cygański.
W Bielsku osobiście już dawno nie widziałem żebrującego cygana i dobrze.



Wyj***li do Niemiec czy tam Anglii to cygana spodkasz poradycznie teraz .... No i dostali niezłe kopy na Sobieskiego i cyniarskiej to się nie zjawiają

zubek25

2023-03-24, 16:31
Quassar napisał/a:

Tak samo jest z tymi cygańskimi ścierwami pod kościołem.
Widział ktoś kiedyś aby 1-3 letnie dziecko siedziało cicho pól dnia... zapomnij wiecznie dree morde...
A te cygańskie kiedy byś nie przechodził to zawsze cisza... podejrzane co nie ?!
A no właśnie zwykle dzieci są naćpane narkotykami.. a takie długo nie pociągnie..
Potem jak dziecko umrze to i tak musi trzymać je na rękach martwe przez pół dnia. Aż do końca roboty/zmiany/warty.
Potem dostaje kolejne inne kradzione. I znów się faszeruje kolejne niemowlę narkotykami.
I tak sobie poczyna ten kartel cygański.
W Bielsku osobiście już dawno nie widziałem żebrującego cygana i dobrze.

ty to chłopie żeś się zapędził jakie ty filmy oglądasz ....

Bul_od_bytu

2023-03-24, 16:43
I dlatego nie warto pomagać takim ludziom. Jak ma siłę żebrać to może też pracować albo iść się powiesić. Na szczęście w Polsce można gonić żebraków bez ceregieli bo inaczej byśmy mieli całe chmary tego robactwa. U nas policja boi się ruszyć cyganów z naćpanym dzieckiem w kocyku, które robi za rekwizyt do żebrania po tramwajach :D Gonie sk***ysynów gdzie ich widzę