18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chytra babuszka z kacapstanu...

Halman • 2023-03-24, 13:57

a to ci wybredna k***a...

smc

2023-03-24, 17:10
Kamera ustawiona, dziewczyny podstawione...

Tylko babcia autentyczna.

adl123

2023-03-24, 19:13
Po placu zamkowym w Warszawie chodzi i żebrze cała rodzina cyganów z małymi dziećmi. Kiedys ktoś im kupił całą reklamówkę jogurtów, i bułek w sklepie . Napoje wypili, a całą torbę bułek wywalili do kosza, ledwo przepchneli przez dziure w smietniku. Tacy to potrzebujący biedacy. Jak ktos da im gotówkę to idą do MCdonaldsa, a w spożywczym kupuja papierosy i red bulle.

yaiba

2023-03-24, 20:33
Chytra jak Halman na piwka XD

Cipczan

2023-03-24, 20:42
Czy Was dzisiaj poj***ło? Hal i Flodzia taki syf wrzucają, że rzygać się chce!!!

Quassar

2023-03-24, 22:31
zubek25 napisał/a:

ty to chłopie żeś się zapędził jakie ty filmy oglądasz ....



Weź sie zamknij jeszcze mało życia znasz takiego brutalizmu to nawet w filmach nie uświadczysz są dowody i filmy dokumentalne na ten temat..
Informacji jest od zalania wystarczy skorzystać z wyszukiwarki ale ostatnio motłoch nawet obsługa paska google przerasta.

https://wiadomosci.wp.pl/warszawa/dzieci-zebraczek-odurzane-sa-heroina-lub-alkoholem-6178462579501185a
Takie rzeczy to już kilkanaście lat temu ludzie wiedzieli...

Pomijają ten biznes i patrząc na typowe cygańskie rodziny które dobrze obrazują inną formę patologii choć nieco mniej mroczniejszą.
Też sporo znaleźć można na necie.
https://www.youtube.com/watch?v=Vg-yf1JoxeU

Przez to co obecny rząd robi za niedługo sami będziemy mieć jeszcze gorszych rasowych rodowych patusów niż ci ów wspomnieni cyganie na masową skale.
https://wykop.pl/link/7053223/500-tylko-dla-pracujacych

Ale ty wiesz lepiej.... bo ja rzekomo za dużo filmów sie nie oglądałem.

LouisdeFunes

2023-03-24, 22:57
kacabskie szmacidło

na front ze starą rurą

ibrahim

2023-03-24, 23:44
Qassar, masz ode mnie browara, także inni co myślą podobnie.

tomaszmwo

2023-03-25, 03:46
silwerbalk napisał/a:

No i wejs takiej nie zajebaj kopa ... ja nie mówię że to źle poprosić kogoś o jedzenie bo różnie bywa w tym życiu i dzisiaj oni a jutro może my k***a bedziemy tak stać .... Ale wyj***ć dobre jedzenie do kosza na śmieci które człowiek by oj***ł. Ty stara k***o



Jak widać niglety i kacapy mają coś ze sobą wspólnego.

Bul_od_bytu

2023-03-25, 12:06
adl123 napisał/a:

Po placu zamkowym w Warszawie chodzi i żebrze cała rodzina cyganów z małymi dziećmi. Kiedys ktoś im kupił całą reklamówkę jogurtów, i bułek w sklepie . Napoje wypili, a całą torbę bułek wywalili do kosza, ledwo przepchneli przez dziure w smietniku. Tacy to potrzebujący biedacy. Jak ktos da im gotówkę to idą do MCdonaldsa, a w spożywczym kupuja papierosy i red bulle.



Nie wiem, które to było pokolenie tej rodziny na starówce, ale z 20 lat temu jak byliśmy na zamku królewskim na wycieczce ze szkoły to kumpel rzucił na chodnik garść drobniaków to sk***ysyny się rzuciły jak gołębie na chleb. Do tej pory pamiętam, że dostał uwagę za to od wychowawczyni.