18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chytra baba z Sokółki

AugustCiota • 2016-12-19, 20:35
Sama nie zje i drugiemu nie da.


Oryginał:

MCanczej

2016-12-20, 12:46
Gdyby mogła to by pewnie wyj***ła ciasteczka z przeglądarki :homer:

Masterof

2016-12-20, 12:58
Kolejny rok z rzędu, kolejny wolny wypas wigilijny i kolejny raz to samo. Polactwo ma to do siebie, że za darmo to i ocet słodki, nabrać jak najwięcej, żeby tylko inny nie miał i nie zakrywajmy się tu biedą, to jest już taki charakter.

Niedawny przykład z KSW, gdzie walczył Popek. Polactwo uważa, że PPV to zdzierstwo bo nie po to płaco abonamynt 30 zł miesincznie co by jeszcze nie móc zoboczyć programu i wolą po internecie szukać jakiś transmisji i oglądać pikselozę w 240p, gdzie nie odróżnisz, czy gość dostał z nogi, czy z łapy, niż spotkać się w kilka osób przy piwku i spędzić w ciekawy sposób 3 godzinki.

Nihilista

2016-12-20, 12:59
1:43 - czy tak wygląda przymierający głodem człowiek? Tłuszczem z biedy obrosła? Przestańcie pie**olić, bo wam się serduszka za miękkie z okazji świąt robią.
Dla mnie to zwykła pazerna k***a, wymyśliła plan, żeby dla wnuczków ciastek podpie**olić, to nie będzie musiała kupować i tyle, kradnie ile popadnie. Nabrała więcej kalorii niż da radę przez kilka dni wpie**olić, jeszcze będzie się gościom chwalić, ze sama upiekła. Do pieca!

pigwaran0

2016-12-20, 13:05
Montechris napisał/a:

A mi ich żal, ale tak uczciwie, to po prostu bieda ja pracuję zarabiam nieźle jak na polskie warunki mam służbowy samochód którym jeżdżę ile chcę i gdzie chcę i kosztuje mnie to tylko 250 zł miesięcznie na US, ogólnie jak są jakieś promocje lidlach itp.. to omijam je w ten z dzień z daleka bo mi się nie chce w kolejkach stać a jeżeli jest coś ciekawego w tej promocji to ch*j kupię sobie w normalnej cenie gdzieś indziej bo nie mam ciśnienia na to że kupię coś 10-20 zł. drożej bo mnie stać-teraz. Ale nie zawsze tak było ,pamiętam czasy jak chodziło się po dary do kościoła i zachowywaliśmy się tak dlatego że nic nie było i ile wyrwałeś tyle miałeś , ostatnio podczas zakupów w markecie starszy miły pan poprosił mnie czy może nabić sobie moje zakupy na swoją kartę bo dzis dzień dla emeryta czy coś w tym stylu, no i pogadałem z nim chłop pracował całe życie w hucie w Legnicy ,dzis ma 1200 zł emerytury i ledwo wiąze koniec z końcem w sumie to nie wiąże , tylko żebra o te punkty w tym Auchanie za które kupuje sobie takie luksusy jak kawa, czekolada, jajka, noż k***a pomyślcie czy ta są luksusy? więc nie am co się im dziwic ze atakują coś do jedzenia jak jest za darmo, no chyba że mają kasę i są zwykłymi pazernymi k***ami ale to inna historia


Chwalisz sie czy zalisz?

MadDave

2016-12-20, 13:07
Powinno się takie filmy puszczać jako przestrogę- patrzcie co komuna zrobiła z umysłami ludzi, oni nadal żyją echem tego ustroju, przyzwyczajeni do kombinowania, pisania donosów( powszechna praktyka na starych blokowiskach- kto mieszkał ten wie. PS administracja tego nie czyta) nie szanowania wspólnego dobra i ogólnej pogardy dla innowacji i postępu, oraz wyrywanie sobie z rąk rzeczy które kosztują grosze. Ja rozumiem że niektórych może na to nie stać i ciężko w życiu ale k***a godność i jakaś odrobina honoru nic nie kosztuje - już widzę jak ta baba to wszystko zeżre zanim się to zepsuje w lodówce albo zeschnie na stole jako wyeksponowany łup.
Najbardziej mnie jednak rozpie**ala to pie**olenie - za komuny było lepiej- w którym momencie? jak dla mnie to czarna karta historii która skaziła ten naród najgorszymi cechami. A najgorsze że jeszcze wiele osób nie potrafi się z tego wyrwać, lub nie chce, bo nie potrafią myśleć samodzielnie.

waloos

2016-12-20, 13:21
@Montechris dużo jest prawdy w tym co piszesz, jest wielu ludzi którzy mają cienko, choć i tak uważam że w Polsce dużo się zmieniło i standardy życia się podniosły. Nie ma już takiej biedy jak była jeszcze 15-25 lat temu.

Przy takich akcjach wychodzi co innego. Zauważcie, że to zazwyczaj są kobiety - naprawdę rzadko kiedy zdarza się aby to faceci brali coś do reklamówek. A wiece dlaczego tak się dzieje? Bo faceci, jeśli chodzi o jedzenie są bardziej samolubni niż kobiety. Widząc coś darmowego facet myśli żeby najeść się samemu - kobiety, a w szczególności matki chcą nabrać dużo, żeby dać dzieciom.

Na pewno znacie taką sytuację kiedy mama przyniosła ciasto z pracy bo stawiała jakaś koleżanka. Ona sama nie zjadła żeby w domu podzielić dzieciaków. Ze strony ojca taka sytuacja na pewno będzie rzadsza.

Matki są dużo bardziej skupione na tym aby jej rodzinie było dobrze, dlatego w takim codziennym życiu często okazuje się że kobieta która wygląda i zachowuje się chamsko, dla swoich bliskich jest miła i uczynna. To widać np na drogach - faceci jeżdżą tak aby każdemu było dobrze, kobiety tak aby to jej i jej rodzinie było dobrze. Taka psychologia trochę, no i przy okazji rozdawania darmowych giftów to wychodzi.

xon123x

2016-12-20, 13:29
Ludzie nie mają pieniędzy i są głodni. Nie ma co się śmiać bo Ci którzy żyją dostatnie nawet o tym nie myślą. Jestem głodny "co bym zjadł" kebab, pizze, chińczyka. A biedy jestem głodny "bym coś zjadł".

MadDave

2016-12-20, 13:35
@up współczuje ci że musiałeś wychowywać się w takim środowisku gdzie ojciec ma wyj***ne w rodzinę. Chłopy zamiast ciasta woleli sobie popić, pojeść kiełbasy czy innej dziczyzny od kolegi myśliwego. I co miał wódę do domu przynosić? oczywiście kiełba z imprezy to był standard, serio nigdy ci ojciec nie dawał do spróbowania mięcha które dostał po imprezie u kumpla?
Kobiety za to lubią robić dużo i na pokaz i potem tego nikt nie zjada, bo każda albo się odchudza albo znajdą sobie inne powody.
Na to co opisałeś generalnie nie ma reguły. Rodzice powinni wychowywać mądrze a nie tylko dawać, bo wyrastają potem osobniki które potrafią tylko brać bo zostali do tego nauczeni.

nano50

2016-12-20, 13:37
Akurat nie ma takiej biedy, żeby ktoś mówił "bym coś zjadł". Z teraźniejszym 500+ tym bardziej.
Oczywiście są przypadki, jednakże zapominacie, że jesteśmy jednym z bogatszych krajów na świecie, więc zamknijcie mordy z tym, że u Niemca za siatką jest dużo lepiej.
Super nie jest to fakt, lekko też.
Ale nie mamy biedy, przestańcie skamleć.
Zobaczcie jak żyje 90 % świata, a nie tylko gały wpatrzone w USA, Norwegię, UK, Niemcy i paru innych liderów światowych zarobków.

kamczak

2016-12-20, 13:55
pie**olenie że bieda, po prostu ludzie są łapczywi, na sylwestrze byliśmy w towarzystwie pary której dochody przekraczają grubo 30k PLN miesięcznie, a na koniec wynosili tanią wódę i jedzenie. Mentalność ludzka, tyle.

dth

2016-12-20, 13:58
@nano50
No, faktycznie, 800zł emerytury to bogactwo.

Zawsze mnie bawi jak się ludzie wypowiadają na temat cudzych zarobków i sytuacji życiowej w stylu "a ch*j, ja tak nie mam, więc oni na 100% mają tak jak ja albo i lepiej".

No i cytat, żeby lepiej zobrazować sytuację dla wychowanych pod kloszem:

Cytat:

Granicę (próg) ubóstwa przyjęto na poziomie 60 proc. mediany dochodu ekwiwalentnego dla całego kraju. W 2015 r. granica ubóstwa dochodowego dla gospodarstwa jednoosobowego wyniosła 1043 zł, a dla gospodarstwa domowego złożonego z 2 osób dorosłych i 2 dzieci do lat 14 - 2190 zł.
Tak zdefiniowane ubóstwo dochodowe w 2015 r. dotyczyło 14,4 proc. gospodarstw domowych w Polsce.



http://www.wadowice24.pl/nowe/pieniadze/4074-jakie-sa-najnowsze-granice-ubostwa-w-polsce-sprawdz-czy-jestes-w-tej-grupie/4074-jakie-sa-najnowsze-granice-ubostwa-w-polsce-sprawdz-czy-jestes-w-tej-grupie.html

Jak sobie zobaczysz wszystkie typy ubóstwa to na koniec masz:
Cytat:

Za zagrożone ubóstwem wielowymiarowym uznane zostały te gospodarstwa domowe, które doświadczały jednocześnie trzech form ubóstwa: ubóstwa dochodowego, ubóstwa warunków życia oraz ubóstwa braku równowagi budżetowej.
Problem ubóstwa wielowymiarowego w 2015 r. dotyczył 3,4 proc. gospodarstw domowych.



3% z 38,53mln > 1mln ludzi

mazurpl

2016-12-20, 14:18
Dobra, dobra, ale żeby dać na tacę to stare k***y będą miały pieniądze. Żadna bieda, zwykła mentalność tego sp***olonego społeczeństwa.

Cryo

2016-12-20, 14:49
pie**olenie. Biedni ludzie zwykle są bardzo wdzięczni za dary. Tutaj chytrusy pakują do wora ciastka, a chleb obok nieruszony.

thewhitestar

2016-12-20, 15:11
Taa... bieda zmusza do zapchania całej reklamówki słodyczami... aha, jasne.

zonk

2016-12-20, 15:39
PoliteP napisał/a:

Spuścizna PRL. Nauczone od małego stare k***y już się nie oduczą, że nie trzeba już napychać kieszeni wszystkim, co da się zjeść, bo wszystko w sklepach jest. Dlatego jeszcze dużo wody upłynie, zanim Polska będzie cywilizowanym krajem. Dinozaury komuny muszą wyginąć.


O twojej matce też mówisz że jest starą k***ą, gnoju?