18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chytra baba z Sokółki

AugustCiota • 2016-12-19, 20:35
Sama nie zje i drugiemu nie da.


Oryginał:

mygyry

2016-12-19, 20:49
Chyba przy każdej takiej akcji powinien być ustawiony wielki ekran, na którym kamery by pokazywały takie zachowanie przy stołach, może te pazerne k***y by sobie wstydu do tych reklamówek napakowały i poszły do domu to przegryźć

SirMajkel

2016-12-19, 20:57
i właśnie dlatego jest potrzebny pieniądz i inne środki kontroli bo ludzie właśnie tacy są jak ta baba. Gdyby był kryzys i nagle zniknęły by pieniądze a państwo funkcjonowałoby normalnie to ludzie i tak by wszystko zrujnowali bo by rzucili się na wszystko i każdy by pchał w kieszenie ile się da, mimo że starczyłoby dla wszystkich.

łuki

2016-12-19, 22:03
jak by były darmowe piwa to byście nie brali to toreb ?

PoliteP

2016-12-19, 22:11
Spuścizna PRL. Nauczone od małego stare k***y już się nie oduczą, że nie trzeba już napychać kieszeni wszystkim, co da się zjeść, bo wszystko w sklepach jest. Dlatego jeszcze dużo wody upłynie, zanim Polska będzie cywilizowanym krajem. Dinozaury komuny muszą wyginąć.

Montechris

2016-12-19, 23:01
A mi ich żal, ale tak uczciwie, to po prostu bieda ja pracuję zarabiam nieźle jak na polskie warunki mam służbowy samochód którym jeżdżę ile chcę i gdzie chcę i kosztuje mnie to tylko 250 zł miesięcznie na US, ogólnie jak są jakieś promocje lidlach itp.. to omijam je w ten z dzień z daleka bo mi się nie chce w kolejkach stać a jeżeli jest coś ciekawego w tej promocji to ch*j kupię sobie w normalnej cenie gdzieś indziej bo nie mam ciśnienia na to że kupię coś 10-20 zł. drożej bo mnie stać-teraz. Ale nie zawsze tak było ,pamiętam czasy jak chodziło się po dary do kościoła i zachowywaliśmy się tak dlatego że nic nie było i ile wyrwałeś tyle miałeś , ostatnio podczas zakupów w markecie starszy miły pan poprosił mnie czy może nabić sobie moje zakupy na swoją kartę bo dzis dzień dla emeryta czy coś w tym stylu, no i pogadałem z nim chłop pracował całe życie w hucie w Legnicy ,dzis ma 1200 zł emerytury i ledwo wiąze koniec z końcem w sumie to nie wiąże , tylko żebra o te punkty w tym Auchanie za które kupuje sobie takie luksusy jak kawa, czekolada, jajka, noż k***a pomyślcie czy ta są luksusy? więc nie am co się im dziwic ze atakują coś do jedzenia jak jest za darmo, no chyba że mają kasę i są zwykłymi pazernymi k***ami ale to inna historia

sm...........ka

2016-12-19, 23:19
Montechris napisał/a:

A mi ich żal, ale tak uczciwie, to po prostu bieda ja pracuję zarabiam nieźle jak na polskie warunki mam służbowy samochód którym jeżdżę ile chcę i gdzie chcę i kosztuje mnie to tylko 250 zł miesięcznie na US, ogólnie jak są jakieś promocje lidlach itp.. to omijam je w ten z dzień z daleka bo mi się nie chce w kolejkach stać a jeżeli jest coś ciekawego w tej promocji to ch*j kupię sobie w normalnej cenie gdzieś indziej bo nie mam ciśnienia na to że kupię coś 10-20 zł. drożej bo mnie stać-teraz. Ale nie zawsze tak było ,pamiętam czasy jak chodziło się po dary do kościoła i zachowywaliśmy się tak dlatego że nic nie było i ile wyrwałeś tyle miałeś , ostatnio podczas zakupów w markecie starszy miły pan poprosił mnie czy może nabić sobie moje zakupy na swoją kartę bo dzis dzień dla emeryta czy coś w tym stylu, no i pogadałem z nim chłop pracował całe życie w hucie w Legnicy ,dzis ma 1200 zł emerytury i ledwo wiąze koniec z końcem w sumie to nie wiąże , tylko żebra o te punkty w tym Auchanie za które kupuje sobie takie luksusy jak kawa, czekolada, jajka, noż k***a pomyślcie czy ta są luksusy? więc nie am co się im dziwic ze atakują coś do jedzenia jak jest za darmo, no chyba że mają kasę i są zwykłymi pazernymi k***ami ale to inna historia


Aż się k***a specjalnie zalogowałem, żeby dać Ci piwko. Dobry i głęboki komentarz zmuszający do refleksji

kokos_123

2016-12-19, 23:22
Kiedyś jak byłem mały, wziąłem parę garści malutkich cukierków miętowo-jabłkowych, była duża kupa cukierków co rozdawali przechodnią, jadłem je chyba z rok, bo niebyły zbyt smaczne ( od tamtej pory nie biorę nigdy więcej, niż jedną z rzeczy jakie rozdają )

Teraz jak sobie przypominam, to wcale dużo ich nie wziąłem, może jedna większa miska ( z 4-5 garści małego dzieciaka ), tylko były ohydne ( dziecko nie lubi miętowego )

Niestety dzieci są łakome na słodycze za małego ( ale dostałem swoją nauczkę )

Wiewór

2016-12-20, 08:11
Jakby to było w somalii to bym k***a oglądał w zadumie myśląc nad złem tego świata ale tu jest Polska EUROPA. Przecież nawet jak ktoś zarabia minimalną krajową to stać go, żeby owpie**alać się na święta ciasta tak, że się posra w spodnie. Ja pie**ole to co za naród.

novy__

2016-12-20, 08:49
kokos_123 napisał/a:

Niestety dzieci są łakome na słodycze za małego ( ale dostałem swoją nauczkę )



No są łakome ale mnie tym by nie skusili

weltmajster

2016-12-20, 11:05
Bieda materialna, a bieda mentalna to dwie różne rzeczy. Na filmie mamy do czynienia z ty drugim. Nigdy to k***a świata nie widziało poza swoją parafią to skąd ma wiedzieć jak się zachować.

Jajcarz

2016-12-20, 12:36
@montechris
Nie przesadzaj, czasy się zmieniły. Polakom ogólnie wiedzie się dużo lepiej niż miało to miejsce jeszcze pare(nascie) lat temu. Rozumiem, że są osoby schorowane, starsze, które rzeczywiście muszą oszczędzać co do grosika, a i tak często im nie starczy, ale ja tutaj tego nie widzę. To zwykła cwana stara baba, która weźmie tyle ile uniesie, a na koniec i tak część wyrzuci, bo przecież wszystkiego nie zje. Zwierzęta się lepiej zachowują, bo przynajmniej zjedzą tyle ile mogą i reszte zostawią.

FejkKrzysztof

2016-12-20, 12:43
Abraxus napisał/a:

Przecież nawet jak ktoś zarabia minimalną krajową to stać go, żeby owpie**alać się na święta ciasta tak, że się posra w spodnie. Ja pie**ole to co za naród.



Albo nie wiesz o czym mówisz, albo mieszkasz z rodzicami :shock:

W jakim regionie Polski jest taki dobrobyt, że można tak zajebiście pożyć za kasę, za którą w większym mieście nawet podstawowych rachunków nie opłacisz? :mrgreen: