18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba trafiło nie na tych co powinno

Sz...........an • 2013-12-04, 16:39
Jak w temacie chyba nie ci spadli co powinni ;)



michaldrzewko30

2013-12-06, 00:12
saikomiki
jakieś źródło tych informacji?

Sz...........an

2013-12-06, 01:20
saikomiki napisał/a:



70% węgla kamiennego, który używa się do opalania elektrowni i elektrociepłowni pochodzi z Austrii. Bo nasz jest za drogi.

Posiadamy zasoby węgla brunatnego, które są eksploatowane (bełchatów między innymi), ale ten jest wydobywany odkrywkowo i pracuje przy tym znikoma ilość osób. Poszukaj w necie fotek z odkrywki w bełchatowie.

tyle w temacie



W dodatku cała Europa produkuje zaledwie 20% Co2 na całej planecie :D gdzie tym czasem Chiny, Rosja i USA produkują największą ilość CO2 i to właśnie u nas ( w UE ) wprowadza się ograniczenia, zakazy, nakazy w tym kierunku jakbyśmy byli odpowiedzialni za całe globalne ocieplenie, które objawia się coraz większym zimnem...

Jakoś od dawna ludzie na wsi palili węglem i nic się nie działo, a nagle po wstąpieniu do UE okazuje się, że to najgorszy syf i zaraz możemy dzięki paleniu węglem zabić cały świat...

pa...........04

2013-12-06, 15:49
te p*zdy z greenpeace'u protestuja przeciwko emisji co2 itd. a sami to uzywaja energii elektrycznej wyprodukowanej w elekrowniach... swoja droga nie mam zielonego pojecia jakim cudem dostali sie na teren elektrowni i w dodatku dostali sie na ta chlodnie.... NIENORMALNE

krzyh1323

2013-12-06, 16:07
pawel1004 teren elektrowni jest otoczony płotem a te sk***iele podeszli zagadać z ochroną i w tym momencie ich koledzy skakali przez płoty a na chłodnie to po drabince.ale ochrona i tak wyłapała połowę jak zaczeli sp***alac

Zarammoth

2013-12-06, 16:35
Buk tak chciał ;)

Catacombe

2013-12-06, 16:52
TytanowaPyta napisał/a:

Nawet mi tych debilów nie żal :D



Mi tam żal że po świecie chodzą takie zjeby jak ty

Mózg

2013-12-06, 16:59
Może nauczyliby się w końcu że te efektowne kłęby gazu z chłodni kominowych to zwykła skroplona para wodna a nie CO2. Bo dla ludzi którzy się orientują w temacie rozwieszanie takich transparentów na takiej budowli wywołuje szczery uśmiech politowania.

606

2013-12-06, 17:32
@up i co z tego, skoro cała armia oszołomów w to ślepo wierzy i stanowi później realne zagrożenie poprzez swoje ch*jowe manifestacje i wymuszanie nowych przepisów i zakazów? Obawiam się, że niektórych trzeba okładać "edukacją" po ryju, a i tak nie załapaliby wszystkiego.

mari00sh

2013-12-06, 17:39
Co ma jedno do drugiego ?!


kih0n

2013-12-06, 17:41
chciałbym k***a tego ekologa zobaczyć czy nie używa telefonu, ciepła w domu, czy czegokolwiek do czego wyprodukowania potrzebny był węgiel, ciulał bym takich zjebów po głowach. ziemia istnieje kilkanaście miliardów lat, sporo się wydarzyło i takie pasożyty jak ludzie jej nie zaszkodzą, sama się zregeneruje jeszcze kilka razy jak już nas tu nie będzie...

Attero132

2013-12-06, 17:52
Mózg napisał/a:

Może nauczyliby się w końcu że te efektowne kłęby gazu z chłodni kominowych to zwykła skroplona para wodna a nie CO2. Bo dla ludzi którzy się orientują w temacie rozwieszanie takich transparentów na takiej budowli wywołuje szczery uśmiech politowania.



Para wodna + co2, niestety nie ma jeszcze opłacalnych technologi pozwalających na pozbycie się CO2 ze spalin. Ze spalin usuwane pyły, tlenki siarki i tlenki azotu. Za kilka lat UE ma zamiar wprowadzić przymus ograniczenia CO2 wtedy będziemy się martwić.

willyy

2013-12-06, 18:50
czy elektrownie nie są obiektami szczególnie chronionymi ? (o ile pamiętam to na zaporze w solinie strażnicy mają pistolety maszynowe) więc pytam jakim k***a cudem oni wleźli na ten komin (ekolodzy nie robotnicy) wylazłby taki z kilem trotylu i elektrownia stoi (albo i nie) więc jak pilnują obiektu który dostarcza energii dla pewnie 1/8 kraju?

Ti...........ch

2013-12-06, 20:17
rozwiązania są dwa.

1. Szefostwo powiedziało na zarzut że nie ma czym, hasłem "no dacie sobie rade"

2. Przyj***li konstrukcje na szybki montaż, zamiast na kotwy


tak pozatym zauważyliscie że jak jednego górnika przysypie zawał to od razu władza naszego kochanego kraju łączy sie w "bulu" itd. itp. a teraz ch*j. sucha notatka i tyle. Ostatnio szwagier mojego kierownika zginął w wykopie przygnieciony dwudziestometrową szafą eletryczną i co? nic...