18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba miał kiepski dzień

Jesse.Pinkman • 2021-09-09, 18:22
Rozwalił furę, dostał kilka kulek od funkcjonariuszy z Houston a na koniec :dead:

Maras0803

2021-09-10, 13:58
zdrowoyebne napisał/a:

ja pie**ole wez juz tego tu nie wrzucaj k***a dorwales sie do jakiegos zj***nego kanalu i zasmiecasz tym caly sadisctic.we zk***qa chociaz 1 filmik na tydzien k***aaa



Dzbanie kto ci karze to oglądać? Nie potrafisz pominąć czy k***a jaki masz problem? Niech wpie**ala 20 takich filmów dziennie, przynajmniej jest co oglądać, ale nie ma ku*asów to już się pedałkom nie podoba.

Grymson

2021-09-10, 14:23
Zcarg napisał/a:

A pies j***ł ciebie twoje oczekiwania twoją matkę i dwóch ojców



Ty widze, ze za to pie**olisz slownik :)

SirMajkel

2021-09-10, 14:30
Jesse.Pinkman napisał/a:

Weź sobie melisę pie**olnij na uspokojenie a potem wejdź w profil najmana i pooglądaj jego pedalskie wstawki. Następne skargi kierować na



właśnie ty weź jebnij się w głowę spamerze, przetnij kabel od neta, zwal sobie konia i idź stąd... zniknij, niech Cie tu nie będzie.

Maras0803 napisał/a:

Dzbanie kto ci karze to oglądać? Nie potrafisz pominąć czy k***a jaki masz problem? Niech wpie**ala 20 takich filmów dziennie, przynajmniej jest co oglądać, ale nie ma ku*asów to już się pedałkom nie podoba.



problem jest taki, że tego jest 15 pod rząd. Po co tu cały kanał z jutuba przerzuca debil?

RadosnyRabarbar

2021-09-10, 14:37
wojciech1234 napisał/a:

To jest jakiś dramat. Kolesia mogły boleć połamane nogi a ci jeszcze w niego władowali cały magazynek. Dramat. Jak pomyślę że ktoś z bliskich mógłby być tak potraktowany to aż mnie krew zalewa. Egzekucja w białych rękawiczkach.



Wstawaj, zesrałeś się. Ucieka przed policją.W kraju gdzie broń jest powszechnie dostępna, koleś powinien wiedzieć, że nie ma co dyskutować z policją. Policjant krzyczy wyraźnie, żeby pokazał ręce więc powinien pokazać i potem jak nóżka boli to do szpitala. P.S. Fajną musisz mieć rodzinkę

wir00z

2021-09-10, 14:38
Halman napisał/a:

tak sie mają twoje wyobrażenia ze masz takie zajebiste filmiki w stosunku do tych "pedalskich wstawek"; twarde zderzenie z rzeczywistością w liczbach;



Ooo jest i p*zda sadolowa,która za wirtualne piwo dałaby r*chać swoją starą. Teraz właśnie wyszło jak nic innego się dla Ciebie nie liczy jak wirtualny żubr.

mesjans

2021-09-10, 16:57
zdrowoyebne napisał/a:

ja pie**ole wez juz tego tu nie wrzucaj k***a dorwales sie do jakiegos zj***nego kanalu i zasmiecasz tym caly sadisctic.we zk***qa chociaz 1 filmik na tydzien k***aaa



A ja lubię takie akcje, nie lubię serii "polskie drogi" ale po prostu w nie nie wchodzę i nie komentuję.

Ci...........la

2021-09-11, 02:42
Dziennie będziesz to wstawiał ty gówno z tego kanału rzygać się tym chce

Maras0803

2021-09-12, 12:15
Maras0803 napisał/a:


problem jest taki, że tego jest 15 pod rząd. Po co tu cały kanał z jutuba przerzuca debil?



Wasz problem jest taki, że coś się wam nie podoba i tak nie może być i ch*j, ale wasze zdanie nikogo k***a nie obchodzi. Jego wrzutki zbierają piwa, więc innym się to podoba, czego zjeby nie rozumiecie? Nie chcesz oglądać to scrolluj dalej, k***a nawet małpa by na to wpadła.

bastolinii

2021-09-12, 17:20
Tego twojego gówna nawet nie oglądam,szkoda twojego czasu na wrzucanie tych filmów

Maras0803

2021-09-12, 18:52
bastolinii napisał/a:

Tego twojego gówna nawet nie oglądam,szkoda twojego czasu na wrzucanie tych filmów



Skoro ty nie oglądasz to faktycznie nie ma sensu nic wrzucać :idzwch*j: