18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chyba miał kiepski dzień

Jesse.Pinkman • 2021-09-09, 18:22
Rozwalił furę, dostał kilka kulek od funkcjonariuszy z Houston a na koniec :dead:

Wepss

2021-09-09, 22:39
Czemu oni się za każdym razem dziwią. Nie rozumiem tego rozumowania. Lepiej być zastrzelonym, niż pokazać te ręce.

Marco_Zg

2021-09-09, 22:40
Ogólnie to ch.ja widać, a później w raporcie, wydawało mi się to odstrzeliłem chwasta.

TheBadFrog

2021-09-09, 23:39
Długo będziesz jeszcze śmiecił filmami z PoliceActivity? Normalnie jak 5 letnie dziecko które dorwało się do czekoladek I żre do porzygu. Normalnie ogolić jaja i ponownie do przedszkola. Na Sadolu oczekuje filmów które nie przechodzą przez cenzurę na Youtube a nie to co subuje od długiego czasu. To przyjdzie jakiś wanabe mistrzem sadola i cały kanał PA chce wrzucić. Co Ty zrobisz jak Ci za chwile braknie filmów z PA? Wiem póki co siedzisz ze spuszczonymi gaciami przy kompie podczas uploadu ale jak filmów zabraknie te gacie będą pełne gruzu zrzuconego przy bólu dupy :lol:

pawlik2000

2021-09-10, 00:32
dobrze że u Nas w Polsce niema takiego dostępu do broni ,ładna reakcja policji.

Wepss napisał/a:

Czemu oni się za każdym razem dziwią. Nie rozumiem tego rozumowania. Lepiej być zastrzelonym, niż pokazać te ręce.



Bo są poj***ni

daminoday

2021-09-10, 00:55
Jesse wstawki dosc dobre tylko troche za duzo, tak mi sie wydaje.

Zcarg

2021-09-10, 04:36
TheBadFrog napisał/a:

Długo będziesz jeszcze śmiecił filmami z PoliceActivity? Normalnie jak 5 letnie dziecko które dorwało się do czekoladek I żre do porzygu. Normalnie ogolić jaja i ponownie do przedszkola. Na Sadolu oczekuje filmów które nie przechodzą przez cenzurę na Youtube a nie to co subuje od długiego czasu. To przyjdzie jakiś wanabe mistrzem sadola i cały kanał PA chce wrzucić. Co Ty zrobisz jak Ci za chwile braknie filmów z PA? Wiem póki co siedzisz ze spuszczonymi gaciami przy kompie podczas uploadu ale jak filmów zabraknie te gacie będą pełne gruzu zrzuconego przy bólu dupy



A pies j***ł ciebie twoje oczekiwania twoją matkę i dwóch ojców

:-D

Carti

2021-09-10, 06:16
Jesse.Pinkman napisał/a:

Weź sobie melisę pie**olnij na uspokojenie a potem wejdź w profil najmana i pooglądaj jego pedalskie wstawki. Następne skargi kierować na



co się doj***łeś i tak tu k***a prawie nic nie ma to i to dobrze obejrzeć

Halman

2021-09-10, 07:56
Jesse.Pinkman napisał/a:

wejdź w profil najmana i pooglądaj jego pedalskie wstawki.

tak sie mają twoje wyobrażenia ze masz takie zajebiste filmiki w stosunku do tych "pedalskich wstawek"; twarde zderzenie z rzeczywistością w liczbach;

TheBadFrog

2021-09-10, 08:29
Zcarg napisał/a:

A pies j***ł ciebie twoje oczekiwania twoją matkę i dwóch ojców



Widzisz tyle r*chania w mojej rodzinie a Ciebie nawet pies po pijaku nie chce i jedynie łapsko z dorysowanymi oczkami Ci zostało

:lol:

RYHOO

2021-09-10, 08:38
Halman beka z Ciebie zawsze bedzie bo zazdrość cipska ściska nawet najbardziej wysuszonym rurkowcom - ale poczciwy z Ciebie stoolej

FeeGiee

2021-09-10, 09:16
zdrowoyebne napisał/a:

ja pie**ole wez juz tego tu nie wrzucaj k***a dorwales sie do jakiegos zj***nego kanalu i zasmiecasz tym caly sadisctic.we zk***qa chociaz 1 filmik na tydzien k***aaa



ja pie**ole a weź sklej p*zde bo jebie

Jesse.Pinkman

2021-09-10, 10:26
Halman napisał/a:

tak sie mają twoje wyobrażenia ze masz takie zajebiste filmiki w stosunku do tych "pedalskich wstawek"; twarde zderzenie z rzeczywistością w liczbach;

Masz tu najman twoje zderzenie ze ścianą-jak ludzie reagują na twój bełkot. Piecze dupka? :)

wir00z

2021-09-10, 11:54
Halman napisał/a:

tak sie mają twoje wyobrażenia ze masz takie zajebiste filmiki w stosunku do tych "pedalskich wstawek"; twarde zderzenie z rzeczywistością w liczbach;



Ooo jest i p*zda sadolowa,która za wirtualne piwo dałaby r*chać swoją starą. Teraz właśnie wyszło jak nic innego się dla Ciebie nie liczy jak wirtualny żubr.

RayRobinson

2021-09-10, 12:09
wir00z napisał/a:

Ooo jest i p*zda sadolowa,która za wirtualne piwo dałaby r*chać swoją starą. Teraz właśnie wyszło jak nic innego się dla Ciebie nie liczy jak wirtualny żubr.


Haha prawie się poplułem ze śmiechu czytając. On tylko wyzywać u mnie i pie**olić głupoty. Piwko leci ziomuś.

alucard321

2021-09-10, 13:11
Jesse.Pinkman napisał/a:

Mógłby omijać te filmy i zaoszczędzić sobie bólu dupy a nam tych wypocin ale przecież k***a oni wszyscy muszą płakać.



Niby piszesz ze masz w dupie zaczepne komentarze, ale na prawie każdy odpisujesz. Widzę że jednak troszkę bierzesz to do siebie. Gdybyś faktycznie miał słowa krytyki gdzieś, to nie zwracałbyś na nie uwagi, a widzę że krytyków coraz więcej.