18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwila przerwy

~Angel • 2016-06-09, 11:41
to można się zrelaksować


ro...........24

2016-06-09, 11:43
Lepsza brandzuljąca się laska niż dwie cioty trzymające się za ręce z tęczową flagą .

ho...........zo

2016-06-09, 11:53
@up: nie, nie lepsza. Każdy, kto masturbuje się w miejscu publicznym jest zwierzęciem bez względu na płeć. A co ci przeszkadzają laski albo faceci trzymający się za ręce? Ciebie do tego nikt nie będzie zmuszał, więc po co się wpie**alać w czyjeś życie? Ich sprawa.

nowynick

2016-06-09, 11:59
hoszo napisał/a:

@up: nie, nie lepsza. Każdy, kto masturbuje się w miejscu publicznym jest zwierzęciem bez względu na płeć. A co ci przeszkadzają laski albo faceci trzymający się za ręce? Ciebie do tego nikt nie będzie zmuszał, więc po co się wpie**alać w czyjeś życie? Ich sprawa.




A co Tobie przeszkadzają laski albo faceci brandzlujacy się na ulicy? "Ciebie do tego nikt nie będzie zmuszał, więc po co się wpie**alać w czyjeś życie? Ich sprawa." :-P

Jednych obrzydza publiczna masturbacja, innych homoseksualna para okazująca sobie publicznie uczucia.

Veliturałkę

2016-06-09, 12:02
@up hoszo - po to są dwie płcie, żeby się uzupełniały i nie ma co dalej dyskutować na ten teamat...

ho...........zo

2016-06-09, 12:17
@nowynick: ok, no to ciekawe czy podobałoby ci się gdybyś akurat rozkoszował się big mac'iem a koleś ze stolika obok wyciągnąłby naganiacza ze spodni i ściągnął kaptur.

nowynick

2016-06-09, 12:18
hoszo napisał/a:

@nowynick: ok, no to ciekawe czy podobałoby ci się gdybyś akurat rozkoszował się big mac'iem a koleś ze stolika obok wyciągnąłby naganiacza ze spodni i ściągnął kaptur.



byłbym równie zniesmaczony jak w przypadku kiedy by ten koleś zaczął całować swojego homo-przyjaciela... :hitlerzaba:

średnio mnie interesuje kto do czego używa swojego odbytu, ale oglądać tego nie chcę :rzyga:

nerusss

2016-06-09, 12:44
A mi tam się wydaje, że ona się po prostu drapie, pewnie ma jakaś infekcję pochwy, lub mendy, ale stawiałbym na infekcję.

KID

2016-06-09, 12:53
paluch grzebaluch

Ra...........hi

2016-06-09, 13:02
Pewnie czochra bobra bo swędzi, a wy się przypie**alacie :krejzi:

marynarz83

2016-06-09, 13:24
Jeśli film z Tajlandii to jest dylemat czy osoba wali konia czy czochra bobra.

Nutzz

2016-06-09, 13:26
Logika sadola:

- Buuu jebac homosiów! Na stos, palić wielbicieli odbytów!
- Alez sadolu, są tez lesbijki
- Aha *wyciąga pindola, wsadza palec w dupę i zaczyna masowac dwunastnicę*

Wielcy wojownicy o heteroseksualność, buahaha.

nowynick

2016-06-09, 13:46
Nutzz napisał/a:

Logika sadola:

- Buuu jebac homosiów! Na stos, palić wielbicieli odbytów!
- Alez sadolu, są tez lesbijki
- Aha *wyciąga pindola, wsadza palec w dupę i zaczyna masowac dwunastnicę*

Wielcy wojownicy o heteroseksualność, buahaha.



widzisz tylko większość z nas nie chce ich palić, ba nawet od biedy ich tolerujemy. Po prostu jest zbiór zachowań uważanych za gorszące czy niesmaczne jak grzebanie w dupie, publiczna masturbacja, puszczanie bąków itp., co i osoby homoseksualne rozumieją.

Zdaniem większości równie niesmaczny jest widok dwóch całujących się facetów co już do was za ch*j nie trafia i wmawiacie wszystkim na siłę, że to piękne, urocze i w ogóle i burzycie się, że komuś to przeszkadza, a nas po prostu dopada bezwarunkowy odruch wymiotny... To nie jest kwestia jakiś wyznawanych zasad czy homofobii, ale naturalnej reakcji organizmu niczym na widok osoby żrącej gila z nosa...

PS skąd u was przekonanie, że powinniśmy wam gratulować, brawo bić i pokłony składać w powodu homoseksualnej orientacji?

Nutzz

2016-06-09, 14:47
A skąd u Ciebie przekonanie, że jestem gejem? Po prostu nabijam się z Waszej hipokryzji.

Dwóch facetów - fuj!
Dwie kobiety - super!

Facet gwałci kobietę - ohyda!
Kobieta gwałci faceta - brawo, szczęściarz, junak!

Etc.

Mnie natomiast zniesmacza i oburza widok krzyży na rogu każdej ulicy. I co? I gówno.
W związku z tym - nie pasuje Ci? - to nie patrz, dupa cicho i idź sobie dalej.