18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwila przerwy

~Angel • 2016-06-09, 11:41
to można się zrelaksować


Kosmodysk

2016-06-09, 15:24
Nie mogę tego zrozumieć, ta się masturbuje, a ile sadloi musi na ręcznym zapie**alać. Czy nie można tego jakoś połączyć, by wilk był syty i owca zadowolona.

kemor

2016-06-09, 17:51
No nie pie**olcie że wolicie widok dwóch liżacych sie facetow od dwoch całujących się pięknych kobiet. Oczywiście nie kazdy to lubi, ale jak ktos ma wyj***ne w homoseksualistow jak ja, to na widok dwoch calujacych sie facetow odwroci glowe, a na laski sobie ewentualnie popatrzy przez chwile. Na całującą parę hetero tez sie nie gapie, bo to k***a niegrzeczne i tak nie wypada.

szogunek

2016-06-09, 19:34
@Nutzz

dlaczego hipokryzja?

UWAGA ZDANIE LOGICZNE:
jezeli widzisz 2 calujace sie kobiety, istnieje szansa ze zadna z nich nie zauwazy, ze sie przylaczyles i bedziesz w stanie przekazac swoje geny.
jezeli widzisz 2 calujacych sie facetow, to co najwyzej w ktoras strone moze zostac przekazana jakas choroba.

stad roznica miedzy dwoma calujacymi sie kobietami a dwona pedalami, ale teraz odwrocmy sytuacje, czyli spogladasz okiem kobiety czyli:
widzisz dwoch calujacych sie facetow, to juz wiesz ze nie masz u nich szans, bo faceci to egoisci, widzi dwie calujace sie kobiety, to chce sie do nich przylaczyc, bo liczy ze sie przylaczy jakis facet czyli sytuacja wyzej.

KONIEC ZADANIA LOGICZNEGO.
powyzsza sytuacja niedotyczy feminazistek, ktore dorosly juz do tego ze zaden facet chocby nie wiem co robily ich nie tknie ani tym bardziej na nie nie spojrzy.

co do szerzenia sie pedalstwa to http://www.physicsoflife.pl/dict/eksperyment_calhouna.html
i teraz dowody historyczne:
1. grecja
2.rzym
3 rzesza
to tylko tak z pamieci

wildu88123

2016-06-09, 19:48
@Nutzz
ok, kapuję Twoją perspektywę, ale musisz wziąć pod uwagę, że nie wszystko jest czarno-białe. Faceci od babek różnią się nie tylko ciałem. Mam nadzieję, że sam zdążyłeś już to zauważyć.

A z tym "nie pasuje Ci? - nie patrz" to powiem, że należy (wg mnie) postąpić wręcz odwrotnie. Trzeba interweniować w każdej sprawie, która Ci nie odpowiada, ponieważ bez odpowiedniej nagany może rozrosnąć się do tak dużych rozmiarów, że w pojedynkę nic nie zrobisz.

mecenaz

2016-06-10, 15:51
Zastanawiam się dlaczego pod filmikiem z branzlującą się panną jest kłótnia o homosiach :shock: