18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwila nieuwagi

iI...........Ii • 2016-01-22, 10:09
Venezuela. Motocyklista wjeżdża w matkę z dzieckiem. :ciasteczkowy2:


le...........65

2016-01-22, 10:12
Nie chciało się przechodzić po pasach, to się będzie chodziło na OIOM. Ewidentnie wina tępej dzidy w dzieckiem.

Misiek_KRK

2016-01-22, 10:13
zadziwiająca jest nieświadomość ludzi odnośnie pierwszej pomocy.
Po jasną cholerę bierze to dziecko na ręce. Może mieć połamany kręgosłup i w ten sposób tylko go dobija

Czerstwy

2016-01-22, 10:15
Co to za tytuł? Na nagraniu widać kto sie wpie**ala tam gdzie nie trzeba. Instynkt samozachowawczy, który z dzieckiem na rękach w takiej sytuacji powinien być wzmożony, tak u tej durnej matki jest na poziomie sarny przebiegającej przez droge.

nvuiehnfvcj

2016-01-22, 10:21
jaka matka, jakie dziecko, przecież w tamtej częsci planety nie ma ludzi.

xobicr

2016-01-22, 10:31
Po opisie liczyłem na "coś" innego. :/

~DMT

2016-01-22, 10:34
Hahahah, ale tępa dzida. Jedak kolor skóry zobowiązuje.

~Beny

2016-01-22, 10:35
Czerstwy napisał/a:

Co to za tytuł? Na nagraniu widać kto sie wpie**ala tam gdzie nie trzeba. Instynkt samozachowawczy, który z dzieckiem na rękach w takiej sytuacji powinien być wzmożony, tak u tej durnej matki jest na poziomie sarny przebiegającej przez droge.



Pochwal się tyłami swoich tematów :szydera:

A co do filmu- fakt, babka zachowała się nieodpowiedzialnie wchodząc z dzieckiem na jezdnię w miejscu do tego nie przeznaczonym...
Ale!
Zauważcie, że gdyby motocyklista nie zjechał na drugi pas i jechał swoim, to babka by bez żadnych przeszkód przeszła na druga stronę.

Tak więc @Czerstwy, z całym szacunkiem, ale to co napisałeś, to tak trochę z dupy jest...

No ale cóż- nie od dziś wiadomo, że wszystko co najgorsze, plagi, nieszczęścia i całe zło tego świata, to wina kobiet... :kawa:

:ciasteczkowy2:

~DMT

2016-01-22, 10:42
benykuleczka napisał/a:


No ale cóż- nie od dziś wiadomo, że wszystko co najgorsze, plagi, nieszczęścia i całe zło tego świata, to wina kobiet...



A kto opie**olił jabłko z drzewka szczęścia i to wszystko zaczął?

:trollencjusz:

~Beny

2016-01-22, 10:52
MaszAyahuaskę napisał/a:



A kto opie**olił jabłko z drzewka szczęścia i to wszystko zaczął?

:trollencjusz:



Jak już tak bardzo szukamy winy, to zacznijmy od tego, że z Adama musiał być niezły nudziarz, bo jego pierwsza żona- Lilith, też wywinęła numer i dała od niego nogę...

:trollencjusz:

Czerstwy

2016-01-22, 11:04
Cytat:

Pochwal się tyłami swoich tematów :szydera:


Może Cie tu jeszcze nie było zanim autor sprytnie nie zmienił tytułu z MOTO-BURAK, który miałby oznaczać, że wina leży po jego stronie, także wybaczam.
Cytat:

Zauważcie, że gdyby motocyklista nie zjechał na drugi pas i jechał swoim, to babka by bez żadnych przeszkód przeszła na druga stronę.


Zauważ również, że połowa jego jezdni jest zajeta przez zaparkowane samochody, a tuż za nim jechał inny motocykl, którego mógł wyprzedzać i dlatego w momencie uderzenia jechał środkiem i próbował zjechać na drugi pas po zobaczeniu kogoś na drodze.
Cytat:

No ale cóż- nie od dziś wiadomo, że wszystko co najgorsze, plagi, nieszczęścia i całe zło tego świata, to wina kobiet...


i na koniec obrończyni uciśnionych sie w niej odezwała :karate: co to za smętne pie**olenie w ogóle. Równie dobrze mógł tam przechodzić facet z dzieckiem, albo murzyn z panem, niezależnie kto, byłby tak samo głupi jak i ta baba.

elfis

2016-01-22, 11:49
widzieliście jak przebiegają przez ulicę koty , a to była catwomen

~DMT

2016-01-22, 11:53
benykuleczka napisał/a:

z Adama musiał być niezły nudziarz, bo jego pierwsza żona- Lilith, też wywinęła numer i dała od niego nogę...



A co jeśli miała chroniczne bóle głowy, albo nie chciała połykać? Adam wykumał że trzeba to puścić bokiem, ale uświadomił sobie, że jeśli będzie chciał wyrwać coś nowego, to będzie za nim szła fama że jest dupcyngiel i jak parę razy zar*cha to sp***ala. Przytomnie zrobił to tak, żeby zwalić winę na żonę, że to ona od niego odeszła, zła suka i w ogóle, że szuka teraz pocieszycielki. W lasce odezwał się instynkt macierzyński, bo gościu skrzywdzony przez los, no to trzeba mu pomóc, zaopiekować się nim, nadstawiając szpary. Z Adama wcale nie był taki nudziarz, tylko miał głowę i ch*ja na swoim miejscu :amused:

~Beny

2016-01-22, 11:54
Cytat:

Może Cie tu jeszcze nie było zanim autor sprytnie nie zmienił tytułu z MOTO-BURAK, który miałby oznaczać, że wina leży po jego stronie, także wybaczam.



Wiem dobrze jaki był pierwotny tytuł ;)

Cytat:

Zauważ również, że połowa jego jezdni jest zajeta przez zaparkowane samochody, a tuż za nim jechał inny motocykl, którego mógł wyprzedzać i dlatego w momencie uderzenia jechał środkiem i próbował zjechać na drugi pas po zobaczeniu kogoś na drodze.



Tak, jest zajęta. Ale zauważ też, że (z tego co widzę), to środkiem jezdni biegnie podwójna ciągła. A nawet ja, osoba nie posiadająca uprawnień na prowadzenie jakiegokolwiek (prócz skuterów ;) ) pojazdu mechanicznego, wiem co to oznacza ;)
Czyli w tym wypadku motocyklista powinien zwolnić a nie pchać się na środek jezdni.
Jak się jedzie, to trzeba myśleć nie tylko o sobie, ale też o innych, bo nie wiadomo co kto zrobi...
Moim zdaniem wina leży zarówno po stronie kobiety jak i motocyklisty... ;)

Cytat:

i na koniec obrończyni uciśnionych sie w niej odezwała :karate:



Wiesz dlaczego? Bo wk***ia mnie niesamowicie wieczne pie**olenie o winie baby, siedzeniu w kuchni i całej reszcie, która się tego tyczy... :roll:
I nie mam tu na myśli TYLKO Twojego postu...

Cytat:

Równie dobrze mógł tam przechodzić facet z dzieckiem, albo murzyn z panem, niezależnie kto, byłby tak samo głupi jak i ta baba.



I za to zdanie akurat masz piwo :->


MaszAyahuaskę napisał/a:



A co jeśli miała chroniczne bóle głowy, albo nie chciała połykać?



Lilith? :wyj***ne:
Poczytaj sobie o niej, to sam przyznasz rację, że to Adam jednak miał problem... ;)