18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwila nieuwagi

iI...........Ii • 2016-01-22, 10:09
Venezuela. Motocyklista wjeżdża w matkę z dzieckiem. :ciasteczkowy2:


Sheez

2016-01-22, 12:06
tamten ukradł dziecko i uciekł :)

~DMT

2016-01-22, 12:21
benykuleczka napisał/a:


Poczytaj sobie o niej, to sam przyznasz rację, że to Adam jednak miał problem... ;)



No tak jak pisałem, problem faktycznie z nią miał, i tak jak się spodziewałem, nie chciała połykać, albo nie chciała w dupę

wikipedia napisał/a:

Nie zgodziła się ze służalczą rolą (prawdopodobnie podczas stosunku płciowego) i porzuciła męża



Gdyby laska szukająca następnego zaganiacza powiedziała że mąż ją zostawił, to by miała pozamiatane, no bo dlaczego ktoś ją zostawił? (Dobrego materiału na żonę się pilnuje i walczy o niego) Przyznała by się tym samym że się do niczego nie nadaje. Objęła tą samą taktykę co Adam, któremu ch*jów do następnego kolesia nawrzucała na pewno sporo, jaki to on nie był zły i dlatego od niego odeszła. :amused:

Czerstwy

2016-01-22, 12:43
Cytat:


Tak, jest zajęta. Ale zauważ też, że (z tego co widzę), to środkiem jezdni biegnie podwójna ciągła. A nawet ja, osoba nie posiadająca uprawnień na prowadzenie jakiegokolwiek (prócz skuterów ;) ) pojazdu mechanicznego, wiem co to oznacza ;)
Czyli w tym wypadku motocyklista powinien zwolnić a nie pchać się na środek jezdni.
Jak się jedzie, to trzeba myśleć nie tylko o sobie, ale też o innych, bo nie wiadomo co kto zrobi...
Moim zdaniem wina leży zarówno po stronie kobiety jak i motocyklisty... ;)


uznajmy 75% winy kobiety, przez jej głupote, niezdarność i lekkomyślność, reszta to wina kierującego motocyklem za nieuwage :mrgreen:

Cytat:


Wiesz dlaczego? Bo wk***ia mnie niesamowicie wieczne pie**olenie o winie baby, siedzeniu w kuchni i całej reszcie, która się tego tyczy... :roll:
I nie mam tu na myśli TYLKO Twojego postu...


Jedyne sformułowanie jakie użyłem w poscie dot. TEJ KOBIETY to 'durna matka'. Według Ciebie obrażam w ten sposób wszystkie kobiety na świecie i wjeżdżam im na ambicje :?:

wojtekjaruzelski

2016-01-22, 12:59
Przestańcie pie**olić przeciez to soczysty Combo Breaker ;)

Ma...........gw

2016-01-22, 13:34
Wina głupiej p*zdy i tyle.

Motocyklista miał lekko z tyłu, po swojej prawej, drugiego dawcę, dlatego trzymał się środka.
p*zda wyszła na drogę, mobilna wątroba jechała szybko i wolała odbić bardziej w lewo (żeby nie zajeżdżać drogi drugiej wątrobie na kółkach) ale jak widać na filmie, niewiele to dało, ponieważ tępa szmata nawet nie patrzyła lewo czy coś nie jedzie i...wiadomo.

Powinna zostać w kuchni. Jak każda kobieta zresztą <3

Essent

2016-01-22, 19:46
Ja pie**olę,jaka dyskusja tu sie dzieję...a chodzi tylko o mały wypadeczek małego bękarta

MrStolar

2016-01-22, 21:59
Sadol nr 14 wygląda jakby leciał po dzieciaka i darł mordę :
-pierwszy to widziałem , pierwszy!
bierze póki ciepłe :D

mpg40

2016-01-23, 11:53
Misiek_KRK napisał/a:

zadziwiająca jest nieświadomość ludzi odnośnie pierwszej pomocy.
Po jasną cholerę bierze to dziecko na ręce. Może mieć połamany kręgosłup i w ten sposób tylko go dobija



Moze zajebac i opylic na ebatu chcial? :)

bli3

2016-01-25, 13:51
Klasykiem pojadę - "Motocykle są wszędzie"