18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chwała dziwkom zwiastun

Pa...........ek • 2012-08-09, 12:17
Trzy kraje, trzy kultury, trzy dzielnice nierządu



Burdel jest miejscem, gdzie człowiek z kamerą nie jest mile widziany. To miejsce zapewniające tajemnicę i prywatność, zarówno pracującym tam dziewczynom, jak i ich klientom" - o "Chwale dz**kom" mówi sam reżyser, światowej sławy dokumentalista Michael Glawogger. "Musiałem obiecać tym dziewczynom, że film nigdy nie będzie pokazywany w dużych salach kinowych w krajach, gdzie mieszkają. Z klientami miałem jeszcze większy problem, bo codziennie się zmieniali. Ale podobnie jak prostytutki, otworzyli się przede mną, gdy tylko zorientowali się, że nie mam zamiaru ich oceniać ani potępiać. W niektórych sytuacjach nie mogliśmy filmować, bo nie wszyscy klienci się na to zgadzali. Wybraliśmy więc tylko kilku i od tego momentu nikt już nie mógł się zmienić. W filmie nie ma bowiem sytuacji ustawianych. Wszystko wydarzyło się naprawdę.

10 sierpnia 00:15 na Canal+ :-P

Kapral Poproszek

2012-08-09, 14:07
Jednak jestem poj***ny, albo co najmniej inny. W życiu nie poszedłbym do dz**ki, jestem za młody i za piękny, żeby za to płacić. Po drugie większość dz**ek jest tak szpetna, że obawiam się, że impotencja by się wdała. Natomiast ten kolo z tekstem o krowach i kozach pojechał niesamowicie, jak bardzo trzeba być poj***nym, żeby zerżnąć kozę, rozumiem korę chomika cz wiewiórkę z taśmą, ale kozę.

Ostrovsky

2012-08-09, 14:59
@ Masz rację, jesteś poj***ny.

Ja...........ro

2012-08-09, 18:42
Kapral Poproszek napisał/a:

Jednak jestem poj***ny, albo co najmniej inny. W życiu nie poszedłbym do dz**ki


oraz
Kapral Poproszek napisał/a:

Po drugie większość dz**ek jest tak szpetna, że obawiam się, że impotencja by się wdała.


to skąd to k***a wiesz? na k***y nie chodzisz - znaczy się ciebie odwiedzają klienci... jak tak, to w porządku.

a dobra dz**ka warta każdej forsy!


(oczywiście ja nic z z praktyki nie wiem, jak zawsze w tym temacie, wszystko ze słyszenia...)

kelgar1992

2012-08-09, 19:01
Kiedyś z kumplami wpadliśmy na pomysł, że jednemy z naszych znajomych na 18 urodziny zroibmy prezent. Przed wielką fetą jak to zawsze w 18, pojechaliśmy z nim do burdelu. Wszysko ładnie wszedł na kozaka, zapłaciliśmy, my w barze zamówiliśmy wódke i czekamy. Nie mineło 10 minut a ten kretyn wraca, spękał chłopak.

ParanoiA

2012-08-09, 19:05
Polska to ma refleks :idzwch*j:

ten dokument juz dawno jest na blu-ray :)

torrent baby!

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-08-09, 21:30 ]
NIE PODAJEMY LINKÓW

rs_t

2012-08-09, 19:09
@ParanoiA

Blu-Ray :)

Sussli

2012-08-09, 19:13
generalnie bardzo ciekawy dokument, w zakładce dokumentalne zapraszam tu http://www.kinomaniak.tv osobiscie nie mam nic do dziewczyn tak pracujących bo nie zapominajmy że to jest jeden z najstarszych zawodów na świecie. Normalny sadysta po obejrzeniu zrozumie sens dokumentu a innym odmóżdżonym kosmitom nie polecam oglądać bo się styki zjarają :mrgreen:

John Deere

2012-08-09, 19:25
Widziałem... ch*jowy.

firer

2012-08-09, 19:33
Dobra dz**ka nie jest zła: płacisz, robisz swoje, wychodzisz bez konsekwencji... no chyba, że załapiesz HIV, żółtaczkę lub inny syfilis :-D

Sussli

2012-08-09, 19:52
jeśli się nie wie co to kondom bo bardzo możliwe że jakąś niespodziankę się przywlecze :banany:

ParanoiA

2012-08-09, 20:02
rs_t napisał/a:

@ParanoiA

Blu-Ray :)



pijany jestem, wybacz

PanJacekPierwszy

2012-08-09, 20:07
Sussli napisał/a:

jeśli się nie wie co to kondom bo bardzo możliwe że jakąś niespodziankę się przywlecze

e tam zartujesz, cukierki przez papierek lizesz?!

Sussli

2012-08-09, 20:10
Mała poprawka, nie lubie cukierków dbam o linje :cycki: hehehe :)